2012 Tivibu yeni paket ?

Bu konuyu okuyanlar

EfsaneFener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama gelen mesajda ve telefonda öyle demiyorlar, direk farkı koyacakalrını söylüyor. Aylardır haybeden 1 tl alıyorlardı ama yeter. Uyanıklık yapıp 4 tl almaya kalkarsan herkes iptal ettirir. Şimdi yana döne tivibu reklamı yapmaya başladılar tv de tekrardan ,ğişman olacaksın ttnet bu yaptığından ama son pişmanlık fayda etmez.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yalnız cep paketini de dahil etmişler web paketine. Biraz deneyeyim beğenmezsem bende kapatırım.
O nasıl yaa ben onu anlayamadım... Şimdi ben standart paketteyim 4tl ödüyorum bu ay sonunda 7.90tl olacakmış şimdi ben bu 7.90tl lik pakette tivibuyu hem webten hemde cepten kullanabilecek miyim??..

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
O nasıl yaa ben onu anlayamadım... Şimdi ben standart paketteyim 4tl ödüyorum bu ay sonunda 7.90tl olacakmış şimdi ben bu 7.90tl lik pakette tivibuyu hem webten hemde cepten kullanabilecek miyim??..
Aynen hocam. Söylediklerine göre tivibu web ''maxi plus'' kullananlarda öyle olacak.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Haa anladım teşekkürler şöyle olacakmışş...

Tivibu Web Maxi 3.90tl

tivibu_web_paketi_content1_1.jpg

Tivibu Web Maxi Plus 7.90tl bu pakete tivibu cep dahilmiş...

tivibu_web_paketi_content2_1.jpg

efekan258

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bi yardım edin. Müşteri hizmetleri arayarak kapatan arkadaşlar. Ne sorular soruyorlar kapatmak istediğinizde tek tek yazar mısınız. Ev sahibini bulun kapatmak istiyosanız diyolar telefonda bana çünkü bizde öğrenciyiz ve kiracıyız ev sahibini bulmam çok zor kapatmak için soruları söyleyin de çalışıp cevaplıyım diyorum. Rica ediyorum cevap verin her geçen gün fatura işliyo :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Aslında bilecek bişey yok. İnternet hattı kimin üzerineyse onun kişisel bilgilerini bilmeniz yeterli tabi kendinizi onun gibi tanıtacaksınız... Bu bilgiler tc kimlik no, doğum tarihi, anne kızlık soyad gibi...

efekan258

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aslında bilecek bişey yok. İnternet hattı kimin üzerineyse onun kişisel bilgilerini bilmeniz yeterli tabi kendinizi onun gibi tanıtacaksınız... Bu bilgiler tc kimlik no, doğum tarihi, anne kızlık soyad gibi...

Teşekkürler. O bilgileri ev sahibimden almak da zor ama bakalım.