2012 308 active aldım kullananlar anlatabilir mi

Bu konuyu okuyanlar

hassocan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dün 308 active araç siparişi verdik. beyaz renkli .112 bg e-hdi auto6 araç hakkındaki düşünceleriniz neler merak ediyorum

northpower

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fransız arabaları üst seviye araçlar değildir. ama fiyatına göre güzel donanım seçenekleri ve az yakıt tüketimleriyle çok tutulurlar. o yüzden güle güle kullanın hayırlı olsun diyorum. eski model 308 e bindim bir süre yol tutuşu yakıt ekonomisi güzeldi. şimdi daha da iyileştirdiklerine göre rahat rahat binilir.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkası nahoş iç mekan fena değil aksesuarı bol ama o auto6 şanzımanı ömre bedel ben 508 de kullandım hiç hoşuma gitmedi s tuşuyla bile randıman vermiyor keşke düz alsaydınız daha iyi olurdu

hassocan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni 308 ile eski 308 arasındaki fark nedir ?

tarkankarabas

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İstanbul trafiği gibi bir yerde kullanılacaksa otomatik vites ilaç gibidir ancak nedense o vites pek atak ve seri değil. 508' i ben de kullandım ve pek tatmin etmedi. 308' e gelince: pejolar genelde iyi yol tutuşu olan iç mekanı ferah ve sürüş konforu olan araçlardır. ancak yol tutuşun karşılığı olarak biraz sert süspansiyonlara sahiptirler. özellikle 2 yüz ve 3 yüz serileri. diğerlerini pek kullanmadım. bu sertlik bozuk yollarda sorun olabiliyor biraz. ancak 206' mdan aldığım sürüş keyfini bir tek lagunada bulabildim. o derece güzeldi yani :) hayırlı günlerde kullanın aracınızı.