2011 Security Suite en iyisi hangisi ?

2011 Security Suite en iyisi hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    104

Bu konuyu okuyanlar

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
sizce en iyisi hangisi paralı parasız farketmez,interneti yavaşlatmasın pc yi yavaşlatmasın oyunları yavaşlatmasın yeter laptop için kurucamda,şuan laptopta eset 4.2.4 var full,buna alternatif olarak soruyorum ?

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45

Kaspersky Internet Security 2011

Norton Internet Security 2011

İkisinden birini kullanmanı tavsiye ederim. Zaten günümüzde en popüler olanlar bu güvenlik paketleridir. Eset Smart Security fena değildir ama ben Kaspersky veya Norton diyorum.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
boşuna yapılan anketler bunlar.. kisiye, alıskanlıklara göre degisir kaspersky diyene ess'yi, ess diyene kasper'i begendiremessin.. Ankettede ikisinden birisi birinci digeri ikinci cıkar..

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Kaspersky Internet Security 2011 tek geçerim.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
hocam sen çok şey istemişsin :) ideal anti-virüs yoktur :) ama en iyisi kis 2011:)

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
kesinlikle Norton Interner Security 2010

şu çince lisans olayı olduğundan dolayı şu aralar kasper internet security'i kullanıyorum o ayrı :)

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
norton internet security bende var türkçe indirdim herşeyle

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
NIS 2011 gercekten koruma ve kasma olayını asmıs durumda guvenlık duvarı olarakta ıyı durumda ev ıcın gayet yeterlı bence

KabKa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eset Smart Security şu anda piyasadaki en iyi korunma paketi... En azından KASmadan koruyor :D

---------- Post added at 15:01 ---------- Previous post was at 14:46 ----------

sizce en iyisi hangisi paralı parasız farketmez,interneti yavaşlatmasın pc yi yavaşlatmasın oyunları yavaşlatmasın yeter laptop için kurucamda,şuan laptopta eset 4.2.4 var full,buna alternatif olarak soruyorum ?

yavaşlatmasın diyorsan bence Esetin rakibi yok. Devam etmeni öneririm.

by_linux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim bu ankette niye avira internet Security yok ya :(:(

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Avira Premium Security Suite diyelim biz ona ve gerçekten neden yok. Benim 1 numaram şu anda Avira...

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
avıranın guvenlık duvarı ıyı degıldır kaspersky ve norton guvenlık duvarı konusunda gayet ıyıdır

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
avıranın guvenlık duvarı ıyı degıldır kaspersky ve norton guvenlık duvarı konusunda gayet ıyıdır

Bu kanıya nerden vardınız? Kendi düşünceniz mi yoksa yapılan testlere göre mi konuşuyorsunuz? Eğer kendi düşünceniz ise bu konuda uzmanlık alanınız var mı? Yok... testlere göre konuşuyorum diyorsanız ortaya bir kaynak sunmalısınız! Bize bu konuda kaynak gösterebilir misiniz?

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tabiki testlere gore konusuyorum bu konuda tum firmalarin katildigi ve derecelendirildigi site var arastirirsaniz gorursunuz matousec sitesinden bakabilirsiniz kaspersky arkasindan norton gelir avira ve eset kotudur guvenlik duvari konusunda bu yazilimlar para vererek kendilerini test ettiriyor av test gibi isim yapmistir bu firmada kolay gelsin

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Valla bir ara testler yapılmıştı..ESS ten Avira geçmiştim ama..Benim hantal sistemi ESS ten başkası kurtarmıyor..
Denediğim tüm antivirüsler kasıyor..
Baktım olacak gibi değil...Başlarım güvenliğine bana hız gerek deyip ESET Smart Security'ye geçtim tekrar :D
Antivirüsleri yakalıyor mu bilmiyorum ama..EN HIZLISI ve EN KASMAYANI O: ESET :)

kocaçınar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Avira Premium Security Suite elbette iyi ama "Web Gurad" Net'i çok sıkıyor! Tabii ki herkes kendi kullandığı antivirüsü seviyor ve öneriyor. Bo konular teknoloji sitelerinde çokça tartışılan konular.

SDN Modları bu konuları; "Ücretsiz güvenlik kombinasyonu" ve "Ücretli güvenlik kombinasyonu" şeklinde iki konu başlığı altında toplamalılar. Ayrıca bu kombinasyonların sistem gereksinimlerini ve ilgili yazılım linklerini vererek bu koyu derli toplu halde bizlere sunmaları uygun olur görüşündeyim.

Saygılarımla

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Olmadı Şimdi Benim Şu Anki Favorim Yok Ankette
Comodo İnternet Security Premium

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
sevgili kardesim testlere bakarsak comodo guvenlik duvari konusunda cok iyi fakat virus programindaki basarisini tam bilmiyorum

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
sevgili kardesim testlere bakarsak comodo guvenlik duvari konusunda cok iyi fakat virus programindaki basarisini tam bilmiyorum

O Konuda da Çok iyi Ben Güvenle Kullanıyorum Benim Testlerimden de Alnının Akı ile Çıktı

Yalnız Daha Önceki Sürümlerde iyi Değildir Onu Bilmiyorum . Ama Şu An itibariyle Mükemmel Seviyede