Bu konuyu okuyanlar

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
şarjı ve sağlamlığı ne düşünüyorsun hiç düşürdün mü ? birde ekran koruyucular hemen kalkıyormuş doğrumu?
IPhone ile kıyaslarsak telefonu kullanmadığın zaman şarj harcıyor ama iPhone da harcamıyor + hızlı şarj çok iyi Samsung çok başarılı ? telefonu hiç düşürmeden. Ekran koruyucuya gelince ben bursada yaşıyorum burada korupark avm de fitstyle kaplama yaptırıyorum kılıf kullanmıyorum sadece bursada yapıyorlar 100 TL fiyatı belli bir zaman sonra önünden biraz kalkıyor ucundan cam koruması daha sonra komple yenilemek için 15 TL karşılığında yeniliyorlar ama normal cam korumada kalkıyor mu bilmiyorum bir abimizde de var o normal cam koruma ve kılıf kullanıyor S8 e ben daha yeni yaptırdım böyle birşey olmadı henüz dedi

DuhanKl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bence kesinlikle 6s almalısın 2000-3000 fiyat aralığında düşündüğün telefonlar arasında onu tercih etmelisin.

GmoVirtue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi mi6 önerebilirim gerek fiyat performans açısından gerek iste alınabilirlik açısından.

F10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
IPhone ile kıyaslarsak telefonu kullanmadığın zaman şarj harcıyor ama iPhone da harcamıyor + hızlı şarj çok iyi Samsung çok başarılı ? telefonu hiç düşürmeden. Ekran koruyucuya gelince ben bursada yaşıyorum burada korupark avm de fitstyle kaplama yaptırıyorum kılıf kullanmıyorum sadece bursada yapıyorlar 100 TL fiyatı belli bir zaman sonra önünden biraz kalkıyor ucundan cam koruması daha sonra komple yenilemek için 15 TL karşılığında yeniliyorlar ama normal cam korumada kalkıyor mu bilmiyorum bir abimizde de var o normal cam koruma ve kılıf kullanıyor S8 e ben daha yeni yaptırdım böyle birşey olmadı henüz dedi
eywallah

H7.alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lg g6 ile ılgili ekran sıkıntısı veya başka kronik sorun duydunuz mu hiç kapalı kutu lg türkiye garantili 2000 tl ye var.sizce alınır mı.arastirdigim kadarıyla youtubede hiç sıkıntı olduğunu gösteren bir video yok.ama forumlarda bir kaç tane çıktı. Sizin yönlendirmenize ihtiyacım var.tesekkur ederim şimdiden

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Arkadaşlar lg g6 ile ılgili ekran sıkıntısı veya başka kronik sorun duydunuz mu hiç kapalı kutu lg türkiye garantili 2000 tl ye var.sizce alınır mı.arastirdigim kadarıyla youtubede hiç sıkıntı olduğunu gösteren bir video yok.ama forumlarda bir kaç tane çıktı. Sizin yönlendirmenize ihtiyacım var.tesekkur ederim şimdiden
Xz1 , Nokia 8, Mi6 alternatiflerine bakabilirsiniz.

Metin Subaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
sene 2018 olmuş gidiyor iphone 6s alınır mı hala :rolleyes:
bende telefon alacağıım ama kararsızım ne önerirsiniz

Reaksiyon puanı
892
Fiyatı 3400 oldu, bir iphone 6s kullanıcısı olarak alınmaz o fiyata diyorum.
2900 küsüre gördüm şaka gibi o fiyatlara 7 alıyordu insanlar 1 ay öncesine kadar,stoktaki ürüne zam yapmak da ne kadar doğru bilemedim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fiyatı 3400 oldu, bir iphone 6s kullanıcısı olarak alınmaz o fiyata diyorum.
Valla inan seni 6s e ben yönlendirmiştim appleın en iyi cihazlarından biri(bataryası hariç)tam zamanında aldın iyi ki aldım diyor musun?Ben düşük güç modunda kullandığım halde hala çok iyi performans alıyorum.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
2900 küsüre gördüm şaka gibi o fiyatlara 7 alıyordu insanlar 1 ay öncesine kadar,stoktaki ürüne zam yapmak da ne kadar doğru bilemedim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Valla inan seni 6s e ben yönlendirmiştim appleın en iyi cihazlarından biri(bataryası hariç)tam zamanında aldın iyi ki aldım diyor musun?Ben düşük güç modunda kullandığım halde hala çok iyi performans alıyorum.
1 buçuk ay önce iyi ki almışım o zamanki fiyatını hak ediyor. Ben de düşük güç modunda kullanıyorum, çok şükür memnunum şuan. Telefonda 2 tane sevmediğim nokta var
1- hey siri nin düşük güç modunda çalışmaması.
2- wifi ve bluethootu alt taraftan kapatnca tam olarak kapanmıyor ondan siriye kapattırıyorum, alttan tam olarak kapansa daha iyi olurmuş.
Aldığımda aslında annemi o an zorlasam orda 7 yi aldırırdım hatta çalışan p20 liteden sonra iphone 7 yi önerdi ancak kulaklık girişi olmaması benim için aşırı büyük bi eksi. Sırf bu yüzden 7 almadım diyebilirim. (Çok müzik dinliyorum)

Reaksiyon puanı
892
1 buçuk ay önce iyi ki almışım o zamanki fiyatını hak ediyor. Ben de düşük güç modunda kullanıyorum, çok şükür memnunum şuan. Telefonda 2 tane sevmediğim nokta var
1- hey siri nin düşük güç modunda çalışmaması.
2- wifi ve bluethootu alt taraftan kapatnca tam olarak kapanmıyor ondan siriye kapattırıyorum, alttan tam olarak kapansa daha iyi olurmuş.
Aldığımda aslında annemi o an zorlasam orda 7 yi aldırırdım hatta çalışan p20 liteden sonra iphone 7 yi önerdi ancak kulaklık girişi olmaması benim için aşırı büyük bi eksi. Sırf bu yüzden 7 almadım diyebilirim. (Çok müzik dinliyorum)
Evet ben de çok müzik dinliyorum hatta böyle giderse sennheiser kulaklık alacağım earpods bas vermiyor hiç,kafaüstü de sıkıyor.O eksikliklere ben de gıcık oluyorum bu arada.

forumbükücü

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
son gelen zamlardan sonra iphone pek düşünülecek gibi değil ama samsung da zam yapacak diyorlar

ysnplt

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Huawei mate 9 gerçek anlamda güzel bir telefon.Sanada tavsiye ederim .s7 yi ikinci plana yazabilirsin.İphone 6s ise biraz fiyatı ve özellikleri konusundan tavsiye etmem

Muratcannn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim 2000 tl ile 3000 tl arası demişsin Asus Zenfone 5Z Vatan bilgisayarda 3299 lira onu alın derim bence ama yok ben o kadar veremem derseniz Yine size zenfone 5 öneririm hem tasarım hem kamera anlamında günümüz teknolojisine uygundur. Bunu tercihte etmezseniz Mi 6 alabilirsiniz. Bu koyduğunuz telefonlar artık bence alınmaz biraz daha araştırın...

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kardeşim 2000 tl ile 3000 tl arası demişsin Asus Zenfone 5Z Vatan bilgisayarda 3299 lira onu alın derim bence ama yok ben o kadar veremem derseniz Yine size zenfone 5 öneririm hem tasarım hem kamera anlamında günümüz teknolojisine uygundur. Bunu tercihte etmezseniz Mi 6 alabilirsiniz. Bu koyduğunuz telefonlar artık bence alınmaz biraz daha araştırın...
Konu zaten ana konu olduğundan eski :D son atılan mesajalrdaki arkadaşlara yardımcı olurssnız daha iyi olur.
Bu arada sony xz1, xz premium, htc u11, nokia 8 gibi telefonlar zenfone 5 den çok daha iyi. 5Z alınabilir ama 5 kötü.

mereras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
müzik için HTC telefonların yanına Ostry Kc06a kulaklık alın harika olur. OİS kameralı telefonu da seçerseniz güzel fotolar çekersiniz.

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
tabikide;
6- Apple iPhone 6S

Qa438G.jpg

İşlemci: Apple A9

Bellek: 2GB RAM

Ekran: 4.7 inç 750 x 1334 pixel ekran

Depolama alanı: 32GB Dahili hafıza

Ağrlık: 143 Gram

Boyutlar: 138,3 X 67,1 X 7,1 mm

Kamera: 12MP F2.2 arka kamera, 5MP F2.2 ön kamera

Kablosuz teknolojiler: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac , NFC, A-GPS, Bluetooth 4.1

Kablo bağlantısı: USB 2.0 Type-C,

SIM: Nano SİM

iOS sürümü: iOS 10

Pil: 1715 mAh

Fiyat : 2.829 TL

Apple tarafından tasarım ve ekran boyutunda radikal değişiklikleri içeren iPhone 6'nın devam niteliğindeki yeni versiyonu iPhone 6S stabilitesi, şık tasarımı ile dikkat çekiyor. iPhone 7 ile birlikte Apple'ın en düşük hafıza boyutu olarak benimsediği 32GB dahili hafıza artık iPhone 6S'te de mevcut.
Batarya yönünden kötü şuan iphone 8 plus kullanıyorum

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Bu yaptiğınız fanboyluktan başka bir şey değil. 6sden daha iyi telefonlar var bu fiyata.

Reaksiyon puanı
892
İphone6S kullanmadan konuşan arkadaşlarımızın birçoğu 6S kullanmadan konuşmuşlar.6S in eksileri 1.batarya 2.düşük ışık performası(onda da fena değil ama s7 ile yarışamaz) ve ekranı (güzel ama amiral telefona yakışmıyor) 6S alınır(indirimli fiyat için yazıyorum 3399₺ vermek aptallık olur) ve uzun yıllar gider kullanmayı bilirsen.