Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

eski bir Sony kullanıcısıyım ve şimdiye kadar Sony Xpreia serisinden şaşmadım ama son iki yılda Sony Türkiye yüzünden telefonlardan soğudum, Sony alırsan pişman olabilirsin. şu an Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum ve gerçekten hiçbir sorun yaşamadı. ayrıca fotoğraf çekmeyi seven ve profesyonel fotoğrafçı olarak kamerasını gerçekten yeterli buluyorum. bence bir inceleyin derim

eski bir Sony kullanıcısıyım ve şimdiye kadar Sony Xpreia serisinden şaşmadım ama son iki yılda Sony Türkiye yüzünden telefonlardan soğudum, Sony alırsan pişman olabilirsin. şu an Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum ve gerçekten hiçbir sorun yaşamadı. ayrıca fotoğraf çekmeyi seven ve profesyonel fotoğrafçı olarak kamerasını gerçekten yeterli buluyorum. bence bir inceleyin derim
Huawei gerçekten çok başarılı hem ara yüz olarak olsun hem de malzeme kalitesi olsun fiyatına göre Harika

Huawei gerçekten çok başarılı hem ara yüz olarak olsun hem de malzeme kalitesi olsun fiyatına göre Harika
dostum şöyle bir durum var Huawei firması kendini Türkiye pazarında kanıtlamaya çalışıyor şu an. bu yüzden adamlar gerçekten kaliteli ve kullanışlı ürünler yapıyor. şu an Mate 10 Lite kullanıyorum ama yeni çıkan P20 Pro Türkiye'ye gelince ona geçebilirim

Akif52

Profesör
Huawei pahalı üretiyor alacaksanız alırsınız ama Snapdragon istiyorsanız Oneplus, Xiaomi bakacaksınız bu arada Oneplus 6 17 Mayıs'ta tanıtılıyor

IOS seviyorsan IPhone 6s alabilirsin fakat oyun ve performans açısından bir telefon istersen s7 edge çok hızlı ve çok şık bir tasarımı var fakat biraz eski bir telefon daha iyi fiyata müthiş kamera ve oyun performansıyla sony xperia xz1 i tercih ederim.

çlk44

Üyecik
Selamunaleyküm beyler.Bende 2.300 tl ye yakın para var ve Huawei p9 almayı düşünüyorum.Sizce buna değer mi veya sizin önereceğiniz telefonlar nelerdir...
Huawei mate 9 guzel kaliteli bi cihaz bide samsung note 7 fe ye bakin derim migros ve kipada satiliyor 2200 tl civarlarinda

---- Mesajlar birleştirildi ----

Suan ki note3 telefonumdan artık verim alamamaya başladım.Oyun oynamam sosyal medya kullanirim, kamerası iyi olmalı ama önerebilceginiz telefonlar nelerdir?
iphone 6 s cok guzel fakat pahali ama samsung note 7 fe alin derim 2200 tl

Son düzenleme:
Xioami tarafında Mi6 gibi efsane cihazlar var. Samsung tarafında Note FE, S7 ve S7 Edge var. Samsung tarafında önerim Note FE. Ama ithalatçı garantili olması sorun olacaksa kendim de kullandığım S7 Edge'yi öneririm. 1,5 yıldır deneyimliyorum cihaz gerçekten iyi.

bence samsung segmenti işlemci konusunda oldukça güçlüler.. yinede ihtiyaçına göre bir seçim yapman lazım

Beyler bir sorunum var lütfen cevap verin her yorum yazdığımda mesajlar birleştirildi diyip öncekilerle birleştiriyor.Halbuki yazarken hepsini siliyorum.Artık sorun olmaya başladı nasıl çözerim?

Beyler bir sorunum var lütfen cevap verin her yorum yazdığımda mesajlar birleştirildi diyip öncekilerle birleştiriyor.Halbuki yazarken hepsini siliyorum.Artık sorun olmaya başladı nasıl çözerim?
Forumun bir özellği eğer bir mesaj yazdıktan sonra kısa bir süre tekrar mesaj yazarsan ve arana da bir kişi girmediyse senin önceki mesajın ile o ana gönderdiğin mesajı birleştiriyor.

S7 edge daha üstü olarak note 7 fe alıp 2000 tl ye
3000 tl lik telefonlardaki özellikerin keyfini yaşıyosun şuanda note fe ile yazıyorum