Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Oneplus 5T(gelmedi bu fiyattan girer ) belki ithalatçı garantili Huawei P10 Plus ve bence bu f8yatlarin kralı ithalatçı garantili 6GB RAM 128 GB depolama HTC U11
--- Gönderi Güncellendi ---
2500tlye kadar telefon önerebilir misiniz? Beni 3 yıl göturse yeter. Kamerası iyi olmasi lazım.

Son düzenleme:
S7 sınırsız 4K video çekebiliyorken u11in 4k video kaydını 6 dakika olarak sinirlandirmislar hoş s8de de 10 dakika sınırı var.

U11 en az s7 kadar iyi hatta ondan daha iyi kameraya sahip bazı konularda o konusa şüpheniz olmasın kaldı ki s7 vs u11 kıyasında 820 ayarındaki exynos 8890 vs 835 farkı var ki bu bile u11in seçme nedeni.
Ben s7 kullanıcısı olarak söylüyorum u11 alın zaten ben de u11e veya Oneplus 5tye geçmeyi düşünüyorum.

İthalatçı garantili Note FE (7) 2250 'ye satılıyor hepsiburadada ben yeni gördüm , hoş bir şey olmuş . Note 7 ile S8 bence başa baş . Tasarım harici neredeyse aynılar .

huawei p10 mu sony xz1 mi alinmali ikilemde kaldim fiyat olarak aynilar iphone kullaniyordum ama elim bir kaza sonucu perte cikti degisiklik olsun istiyorum sizce hangisi

Abi baktim benimde hosuma gitti acikcasi millet ekran kasa orani falan diyor tabi herkesin kendi zevki ama bana pek farketmiyor hizli olsun tipi duzgun olsun yeter tesekkurler

İphonu 6s ve samsung s7 edge arasında bi tercih yapabilirsin.Bu tercihinde telefondan beklentinden ziyade telefonda neler yapaçağın olmalı ?
İki telefonda kendi bütcesinde en iyileri denilebilir ki bunu şu şekilde sınırlandırabiliriz..
1)İos kullanıcısı daha stabil telefonda fazla uygulamaya yer vermeyen yapacağı günlük teknolojilerle uyumu pek sağlanmayan windows gibi işletim sistemli uygulamaları desteklemeyen , play storedaki birçok ihtiyaçlı uygulamanın üçretle yansıtılması gibi etmenler var.
2)s7 edge ise istediğin uygulamayı üçretsiz elde edebilir kullanacağın telefonda daha fazla isteklerinin üzerine yoğunlaşabilirsin fakat 2 yıl gibi bi süren var seni üzmemesi için :)

stat counter