Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Murat Burç

Def<3Öm
Yasaklı
S8+ bile çıkalı 2-3 ay olmasına rağmen 1600TL fiyatı düştü ancak;

S7, S7 Edge ve Note 5 fiyatı düşeceğine fiyatı arttı. Samsung çok saçma fiyat politikası uyguluyor, en iyi cevabı almayarak vermeliyiz. Böyle saçma bir fiyat stratejisi olamaz.

SD kart girişi olmayan, 2 yıllık Note 5'in fiyatının 2300TL olması kabul edilebilir değil. Aynı şekilde S7 Edge'nin 2700TL olması da kabul edilebilir değil.
Bence 6S almayalım da 2800 TL'lik fiyatı düşsün ne dersiniz bu önerime?

Iphone 6 veya 6S'den başka telefon düşünmemenizi tavsiye ederim hem telefon gayet iyi ve ayrıca üst modeli olan Iphone 7 den tek farkı kablosuz kulaklık gibi bir Bullsith'in olmamasıdır..

Bence 6S almayalım da 2800 TL'lik fiyatı düşsün ne dersiniz bu önerime?
Ben hepsine katılıyorum. Telefon ihtiyacım var almıyorum işte 2 aydır.

Benim gibi herkes böyle düşünse aşırı düşecek fiyatlar.

Cihaz başı 500-1000-1500TL kâr marjı koymaya başladı aç gözlüler. Vergileri de ekleyince 1 telefon kendimize 3 telefon dışarıya alıyoruz.

6s'in günümüzde ederi 1600TL zaten 2800TL verenlere Allah sabır versin.

Murat Burç

Def<3Öm
Yasaklı
Ben hepsine katılıyorum. Telefon ihtiyacım var almıyorum işte 2 aydır.

Benim gibi herkes böyle düşünse aşırı düşecek fiyatlar.

Cihaz başı 500-1000-1500TL kâr marjı koymaya başladı aç gözlüler. Vergileri de ekleyince 1 telefon kendimize 3 telefon dışarıya alıyoruz.

6s'in günümüzde ederi 1600TL zaten 2800TL verenlere Allah sabır versin.
Bu kadar pahalı olmasının asıl sebebi vergiler.
Donanım haberden Mesut çevik'in bir hesabı var Almanya mağazaya giriş fiyatlarını öğrenmiş bir şirket yetkilisinin fiyatları dogrulattirmis bunlar gümrüğe giriş fiyatına yakın demiş şirketteki arkadaş.

Adam vergileri bir koyuyor girişi 500 dolar cihaz oldu mu sana 850-900 dolar

Death Mark

Legendary
Yönetici
Moderatör
Telefon satın almak için yurtdışından almak daha mantıklı oldu Devlete bir telefon daha hediye ediyoruz %50 vergi 900 dolar biriktip gidip almak daha iyi

bence xiaomi sağlam bi yerden bulabilirsen bak büyüklük olarak dersen c9pr0 performans dersen xiaomi 6 kalite dersen s7 edge bide benim önerim oneplus 5 var ben kullanmadım ama kullanan 7 arkadaşım var hiçbirinden bi şikayet duymadım aldıklarından beri

Eğer o kadar para verip alıyorsam uzun kullanım süresi de önemli bana bu güveni 6s veriyor. Tartışmasız 6s.
Düşürünce Tellef Olmayan Telefon Yokki :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Aleykümselam. Ben senin yerinde olsam 2300 tl p9 a vermem bence lenovo moto z alman daha iyi olucaktır daha uzun ömürlü telefon hemde güncelleme noktasında iyi gündüz çekimi p9 a göre bir tık geride ama gece çekimlerinde diyafram açıklığı sayesinde daha iyi ayrıyeten 4k çekim yok ve oıs yok moto z de var batarya konusunda iki telefonda çokta iyi değil moto z dışında a5 2017 var ona da o para verilmez dolar kuru yüzünden cok pahalı yine de son tercih senin
Ben Verirdim ::)

Aleykümselam. Ben senin yerinde olsam 2300 tl p9 a vermem bence lenovo moto z alman daha iyi olucaktır daha uzun ömürlü telefon hemde güncelleme noktasında iyi gündüz çekimi p9 a göre bir tık geride ama gece çekimlerinde diyafram açıklığı sayesinde daha iyi ayrıyeten 4k çekim yok ve oıs yok moto z de var batarya konusunda iki telefonda çokta iyi değil moto z dışında a5 2017 var ona da o para verilmez dolar kuru yüzünden cok pahalı yine de son tercih senin
İphone 6s 32 Gb fiyat aralığında sanki daha iyi gibi İOS sabitliği ve güvencesi şaşmaz

Keşke Öyle Olsa ..?
--- Gönderi Güncellendi ---
Sony Telefonları Neden Buraya Konulmuyor Bence Sony'nin Bunlardan Daha İyi Olan Telefonları Var
Sony Mesala Hangisi ?

our

Üyecik
dün ıphone x ve iphone 8 çıktığı için iphone 6s 32 gb 2700tl ye geriledi sizce daha fazla düşer mi?

(ayrıca Xiaomi mi 5s denen telefon hepsinden iyi ve 2700tl ye 2 tane alınır :D ama türkiye distribütörü yok, ve o risk alınır mı?)
bu iki telefon arasında kararsızım.

dün ıphone x ve iphone 8 çıktığı için iphone 6s 32 gb 2700tl ye geriledi sizce daha fazla düşer mi?

(ayrıca Xiaomi mi 5s denen telefon hepsinden iyi ve 2700tl ye 2 tane alınır :D ama türkiye distribütörü yok, ve o risk alınır mı?)
bu iki telefon arasında kararsızım.
İphone 8 Düşünmeden