2000 TL Ye SONY mi DELL mi ASUS? MU?

Bu konuyu okuyanlar

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar oyun oynarken yada bilgisayar zorlanırken FAN SESİ ve ISINMA konusunda sıkıntı yaşamadıgınız ve yaşatmayacagını dusundugunuz

SONY
DELL
ASUS

modellerinden oneriniz nelerdir acaba?

NOT: i7 işlemcilerde enerji tüketimi diğerlrine gore fazla oldugundan dolayı ısınma ve fan sesi genel olarak oluyo diyolar tüm markalar için doğrumudur?:confused1:

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Oyun oynuyorsan fan sesine alışman lazım.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Oyun = Fan sesi :) Ama Dell öneririm. Studio 1557 var Core i7 işlemcili. Bi kez çok ısındı aradım servisi geldiler sogutucusunu değiştirdiler bidaha hiç çok ısınmadı .

emre305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sony al derim i5 olanlarından sonynin kendi programları çok iyi i5lerde ısınma problemi yok fan gürülüsü fazla değil alcaksan sony al

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
arkadaşlar oyun oynarken yada bilgisayar zorlanırken FAN SESİ ve ISINMA konusunda sıkıntı yaşamadıgınız ve yaşatmayacagını dusundugunuz

SONY
DELL
ASUS

modellerinden oneriniz nelerdir acaba?

NOT: i7 işlemcilerde enerji tüketimi diğerlrine gore fazla oldugundan dolayı ısınma ve fan sesi genel olarak oluyo diyolar tüm markalar için doğrumudur?:confused1:

keşke her markaya göre sen önce akafanda olanları yazsaydın o zaman daha rhata ve iyi değerlendirebilrdik.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sony bence ama laptopda oyun oynamak zevk vermez gibi..:)

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
keşke her markaya göre sen önce akafanda olanları yazsaydın o zaman daha rhata ve iyi değerlendirebilrdik.

bu üç marka genel olarak insanların memnun kaldıklarını urunler sunuyolar araştırdıgım kadarıyla.benım kafamda olan şey geceleri genelde pc başında oluyorum oyun oynadıgımda veya bilgisayarı zorlayacak uygulamalarla çalıştııgmda o fan sesinin çoşup rahatsız edici boyutta olması pskolojik depresif agresif bi garip yapıyo benı :)) genel olarak sessiz ve ısıma problemi olmayacak bu 3 marka arasında onerebileceğiniz modeller olursa çok sevinirim.
Sony eb4x1e asus n53sn modellerine baktım yarın vatanda bakacam urunlere indirim varsa bunlardan biri belkı.dell olaraktta fikrim yok açıkcası:(

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Üç marka da bu konuda güvenilir bence. Tasarım olarak hangisi hoşunuza gidiyorsa ona yönelebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla içlerinde en az sorun çıkaran marka Asus seçilmişti.

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar onerebileceğiniz modeller nelerdir acaba bi kaç saate gidicem bakmaya.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2

dostum dell ilgilç geldi baya bi bakıyorum netten şuan ısınma sorunu vs varmı die ayrıca gt 525 m ekran kartı kullanıyo bu ekran kartı hakkında bilgi verme şansınız varmı acaba?ati 5650 ile kıyaslarsak nasıl bi sonuç çıkar sizce?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
dostum dell ilgilç geldi baya bi bakıyorum netten şuan ısınma sorunu vs varmı die ayrıca gt 525 m ekran kartı kullanıyo bu ekran kartı hakkında bilgi verme şansınız varmı acaba?ati 5650 ile kıyaslarsak nasıl bi sonuç çıkar sizce?

Öncelikle GeForce GT 525M ekran kartını daha önce kullanma fırsatım oldu. Oyun yada 3D yazılımlarda hiç bir problem yaşamazsın. Ancak ati 5650 yi kullanma şansım olmadığı için ikisi arasında şahsi bir karşılaştırma yapamam. 3 farklı katergoride 3 markaya ait tavsiye edebileceğim bilgisayarları yazdım. Hangisi gönlüne yatarsa onu al derim.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Lenovo y560'ı sormuştun, kaç gündür sürekli açık, oyunlar full grafik, hiç bir sıkıntısını görmedim. :)

fiprovet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende ASUS diyorum hocam bende k52j core i5 serisinden var hiç bir ısınma falan yok çift fan var zaten bendekinde ayrıca ben gforce 310 m ile yeni oyunları takılmadn oynayabiliyorsam ( yeni oyun derken assation crys falan değil tabi :) ) senin GT 525M ile hiçbir sıkıntın olmaz
ama unutmamak lazım ki eletronik birazda şans işi