2000 tl altı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kamerası iyi olan bir telefon arıyorum aklımda iphone se var sizce iyi mi kullananlara soruyorum ve kasma vs yavaşlatma gibi birşey var mı ?

2.el birşey almak istemiyorum o yüzden se daha uygun geldi iphone 6 plus lar da yamulma kasma problemi varmış. iphone teknik servisinde çalışan kişiye sordum 6 almak yarına se al daha iyi dedi.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
ithalatçı açıksanız op5 alabilirsiniz.ama eğer ithalatçı alamıyorsanız sony xperia xz önerebilirim.se kamerası kötü o yüzden önermiyorum.iphone 6 zaten kasıyor.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Bütçeni 200 ₺ aşıp Mate 10 Lite alabilirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne SE ne de 6 alınmaz. O fiyata önce OnePLus sonra Xioami Mİ6 alabilırınız ithalatçı olmaz derseniz Lenovo Moto Z var.
Kameram zirvelerde olsun derseniz HTC U11 ithalatçı garantili olarak 2250'ye satılıyor en iyi seçenl

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Xiaomi mi 6 var

M

Murat Burç

SDN Okuru
P10'da Sana hak veriyorum tamam. Ancak Mate 10'a konu gelince... Güzel cihaz Murat hem Mate 10 hemde Lite. Allah aşkına bir konuda hem fikir olalım kurban kesecem be arkadaşım
Kirin 960'ın param parça ettiği Kirin 659'a sahip Mate 10 Lite'den bahsediyoruz değil mi? Hani şu performansı SD625 ile zar zor kağışan Kirin 659

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kirin 659- Exynos 7880- SD630-625 bu fiyatlar için tamamiyle çöp işlemciler.

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Huawei de çok meraklı kirin 659 u her Lite modelde kullanmaya

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Emre Budak dün P10 ve P10 Plus hakkında her kötü söylemimde içinden ne diyor lan bu salak diyordun belki de ne anlar bu telefondan falan.
Şimdi P10 konusunda katılıyorum diyorsun. Yarın Mate 10 Pro , Mate 10 ve Mate 10 Lite konusunda da katılmanı ister miyim bilemem :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kesinlikle Mi6 öneririm.O fiyat bandında S835 ile yarışabilicek başka telefon yok.Üstüne 6 GB RAM de cabası.1900 TL verirsen 128 GB hafıza da var.Fiyat bandına göre çok iyi kamerası var.Bokeh efekti falan başarılı.SE ye göre çok daha iyi bir cihaz.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
İşletim sistemi kamerasi bataryası parmak izi.. Mi6 diyorum

gomez33

Asistan
Reaksiyon puanı
60
mi6 tavsiye ederim internette en uygun fiyat burada var bende buradan aldım.
Telefonlar

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ne olduğu belirsiz garantisi olmayan telefonları alacağına se yada 6 al dostum.Kamera konusunda için rahat olsun sırtını yere getirmez.Önerilen telefonlardan kat kat gerçekçi karelere sahip olursun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne olduğu belirsiz garantisi olmayan telefonları alacağına se yada 6 al dostum.Kamera konusunda için rahat olsun sırtını yere getirmez.Önerilen telefonlardan kat kat gerçekçi karelere sahip olursun.
Evet kasa kasa 6 kullanırsın. SE ile çöp ön kameran olur. Devam et 6 veya SE al.
Bu cihazların arka kameralarından bahsetmiyorum gerek yok millet nasıl bir çöp olduğunu biliyor zaten :D

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Evet kasa kasa 6 kullanırsın. SE ile çöp ön kameran olur. Devam et 6 veya SE al.
Bu cihazların arka kameralarından bahsetmiyorum gerek yok millet nasıl bir çöp olduğunu biliyor zaten :D
Cidden ne öneriyorsun? Mate 10 lite? Huawei kullanılır gibi değil.Güncelleme desteği sağlanmıyor,arayüzü ios özentisi kamerası kağıt üzerinde güzel fakat işlevsiz...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Cidden ne öneriyorsun? Mate 10 lite? Huawei kullanılır gibi değil.Güncelleme desteği sağlanmıyor,arayüzü ios özentisi kamerası kağıt üzerinde güzel fakat işlevsiz...
İlla tanındık marka olacaksa bunlar Xiaomi veya OnePlus değil. İthalatçı garantili olacak adama kalite anlamında Apple'ı gömüp geçecek bir HTC ve onun U11 gerçeği var 2100'e
2000'e Lenovo Moto Z var. 2000 civarlarına Sony Xperia XZ var. 2000'e dünya ağ pazarı lideri telekominasyonun babası ZTE'nin Axon 7'si varken. Çöp 6 ve SE'yi önermek ancak ve ancak fanboyluktur.

Son düzenleyen moderatör:

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Fanboyluk değil.Kamera önemliyse iphone daki detayı hiçbir cihaz veremez.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
E buy fanboyluk oluyor ama.Kaç sene öncesinin telefonundan bahsediyorsun nasıl yarışsın şimdi Mi6 ile.Ne olduğu belirsiz telefon demişsin de afedersiniz bu kafayla gidildiği sürece bu ülkeye daha çok 6000 TL ye telefon gelir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Veremez? :D :D Bir şey söylemek istemiyorum birraz daha zorlarsam iPhone'un bataryasını kimse geçemez falan dersiniz iOS çok özgürlükçü bir sistem dersiniz hatta Apple çok F/P cihazlar üretiyor dersiniz. :D

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
E buy fanboyluk oluyor ama.Kaç sene öncesinin telefonundan bahsediyorsun nasıl yarışsın şimdi Mi6 ile.Ne olduğu belirsiz telefon demişsin de afedersiniz bu kafayla gidildiği sürece bu ülkeye daha çok 6000 TL ye telefon gelir.
Ne fanboyluğu dostum? Garantisi olmayan bir cihazı zaten önericek değilim.Kaldı ki SE eski bir cihaz da değil.

Veremez? :D:D Bir şey söylemek istemiyorum birraz daha zorlarsam iPhone'un bataryasını kimse geçemez falan dersiniz iOS çok özgürlükçü bir sistem dersiniz hatta Apple çok F/P cihazlar üretiyor dersiniz. :D
İos hangi konuda özgürlük kısıtlıyor örnek verirmisin ?

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ne fanboyluğu dostum? Garantisi olmayan bir cihazı zaten önericek değilim.Kaldı ki SE eski bir cihaz da değil.

Xiaomi telefonları garantiye gitmiyor zaten içiniz rahat olsun :).Apple gibi servislerde sürünmezsiniz.

M

Murat Burç

SDN Okuru

3 tane paşa paşa TR garantisi olan cihaz saydım daha ne garantisinden bhasediyoruz?

gomez33

Asistan
Reaksiyon puanı
60
kardeş ne olduğu belli değil dediğin telefondan kuzenım mi4 ü 3 yıldır kullanıyor bir sıkıntısı yok güncellemesinide alıyor bende mi6 kullanıyorum sanada tavsiye ederim. üstünde elma var diye fiyatını hak etmiyen telefonlara paranı yedirmek istiyorsan orasına eyvallah.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
%100 Xiaomi Mi 6. Bilinmiyor dediğiniz Xiaomi 3 milyarlık ülkenin en popüler teknolojik firmalarından biri. Bildiğiniz Huawei de Çin firması zaten. Neyse inşallah Xiaomi, Türkiye'ye girmez de bizde Mi 6 gibi müthiş cihazları ucuz ucuz kullanırız.

Bu arada iPhone ile arası iyi olan biri olarak aynı zamanda şu an 5s kullanıyorum, iPhone 7'den aşağısı alınmaz diyerek konuyu kapatıyorum.

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
%100 Xiaomi Mi 6. Bilinmiyor dediğiniz Xiaomi 3 milyarlık ülkenin en popüler teknolojik firmalarından biri. Bildiğiniz Huawei de Çin firması zaten. Neyse inşallah Xiaomi, Türkiye'ye girmez de bizde Mi 6 gibi müthiş cihazları ucuz ucuz kullanırız.

Bu arada iPhone ile arası iyi olan biri olarak aynı zamanda şu an 5s kullanıyorum, iPhone 7'den aşağısı alınmaz diyerek konuyu kapatıyorum.
5S çok bozmuş seni.6 Alınabilir bir cihaz.Problem çıkarma.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Kardeşim android ile aynı kefeye koyuyorsunuz.İnsanların kafaları bulanıyor.
Ya kardeşim iOS'u benim babam mı üretti? iOS'u emin ol Android'den daha çok seven biriyim, ama sırf iOS diye çöpe para atamam yani kimse kusura bakmasın. Apple babamın malı değil sonuçta. 6 alıp 2000 liramı neden boşa harcayım 3 sene öncesinin amiral gemisini alayım? Gider Xiaomi Mi 6 alırım daha üst modeli bile çıkmamış telefon sonuçta. Mantıklı düşünmek lazım.