2000 tl altı telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Murat Burç

Def<3Öm
Yasaklı
Fanboyluk değil.Kamera önemliyse iphone daki detayı hiçbir cihaz veremez.
Veremez? :D :D Bir şey söylemek istemiyorum birraz daha zorlarsam iPhone'un bataryasını kimse geçemez falan dersiniz iOS çok özgürlükçü bir sistem dersiniz hatta Apple çok F/P cihazlar üretiyor dersiniz. :D

E buy fanboyluk oluyor ama.Kaç sene öncesinin telefonundan bahsediyorsun nasıl yarışsın şimdi Mi6 ile.Ne olduğu belirsiz telefon demişsin de afedersiniz bu kafayla gidildiği sürece bu ülkeye daha çok 6000 TL ye telefon gelir.
Ne fanboyluğu dostum? Garantisi olmayan bir cihazı zaten önericek değilim.Kaldı ki SE eski bir cihaz da değil.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Veremez? :D:D Bir şey söylemek istemiyorum birraz daha zorlarsam iPhone'un bataryasını kimse geçemez falan dersiniz iOS çok özgürlükçü bir sistem dersiniz hatta Apple çok F/P cihazlar üretiyor dersiniz. :D
İos hangi konuda özgürlük kısıtlıyor örnek verirmisin ?

Son düzenleme:

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Ne fanboyluğu dostum? Garantisi olmayan bir cihazı zaten önericek değilim.Kaldı ki SE eski bir cihaz da değil.

Xiaomi telefonları garantiye gitmiyor zaten içiniz rahat olsun :).Apple gibi servislerde sürünmezsiniz.

Murat Burç

Def<3Öm
Yasaklı

3 tane paşa paşa TR garantisi olan cihaz saydım daha ne garantisinden bhasediyoruz?

kardeş ne olduğu belli değil dediğin telefondan kuzenım mi4 ü 3 yıldır kullanıyor bir sıkıntısı yok güncellemesinide alıyor bende mi6 kullanıyorum sanada tavsiye ederim. üstünde elma var diye fiyatını hak etmiyen telefonlara paranı yedirmek istiyorsan orasına eyvallah.

%100 Xiaomi Mi 6. Bilinmiyor dediğiniz Xiaomi 3 milyarlık ülkenin en popüler teknolojik firmalarından biri. Bildiğiniz Huawei de Çin firması zaten. Neyse inşallah Xiaomi, Türkiye'ye girmez de bizde Mi 6 gibi müthiş cihazları ucuz ucuz kullanırız.

Bu arada iPhone ile arası iyi olan biri olarak aynı zamanda şu an 5s kullanıyorum, iPhone 7'den aşağısı alınmaz diyerek konuyu kapatıyorum.

%100 Xiaomi Mi 6. Bilinmiyor dediğiniz Xiaomi 3 milyarlık ülkenin en popüler teknolojik firmalarından biri. Bildiğiniz Huawei de Çin firması zaten. Neyse inşallah Xiaomi, Türkiye'ye girmez de bizde Mi 6 gibi müthiş cihazları ucuz ucuz kullanırız.

Bu arada iPhone ile arası iyi olan biri olarak aynı zamanda şu an 5s kullanıyorum, iPhone 7'den aşağısı alınmaz diyerek konuyu kapatıyorum.
5S çok bozmuş seni.6 Alınabilir bir cihaz.Problem çıkarma.

Kardeşim android ile aynı kefeye koyuyorsunuz.İnsanların kafaları bulanıyor.
Ya kardeşim iOS'u benim babam mı üretti? iOS'u emin ol Android'den daha çok seven biriyim, ama sırf iOS diye çöpe para atamam yani kimse kusura bakmasın. Apple babamın malı değil sonuçta. 6 alıp 2000 liramı neden boşa harcayım 3 sene öncesinin amiral gemisini alayım? Gider Xiaomi Mi 6 alırım daha üst modeli bile çıkmamış telefon sonuçta. Mantıklı düşünmek lazım.

Murat Burç

Def<3Öm
Yasaklı
Hangi Mate 10dan bahsediyoruz Mate 10 ailesinin 3 tane modeli var Mate 10 Pro ve Mate 10 amiral gemisi Mate 10 Lite ise bir orta segment cihaz
Mate 10un ithalatçı fiyatına daha iyi video performansına sahip cihazlar var
Mate 10 Lite vs mi6 ise mi6 tokat üstüne tokat atar fakat o fiyattan belki de en iyi video performansı ithalatçı garantili HTC U11'de 4gb ram olan versiyonu 2100 TL

Hangi Mate 10dan bahsediyoruz Mate 10 ailesinin 3 tane modeli var Mate 10 Pro ve Mate 10 amiral gemisi Mate 10 Lite ise bir orta segment cihaz
Mate 10un ithalatçı fiyatına daha iyi video performansına sahip cihazlar var
Mate 10 Lite vs mi6 ise mi6 tokat üstüne tokat atar fakat o fiyattan belki de en iyi video performansı ithalatçı garantili HTC U11'de 4gb ram olan versiyonu 2100 TL
murat abi doğru söyle htc sponsor mu oldu :D

stat counter