2000-3000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

hangisi oyun için en uygun

• Kullanılan toplam oy
    32
Merhabalar ben bu sene bilgisayar mühendisliğine başlayacağım ve şehir dışında okuyacağım icin laptop almam gerekiyor. Bir tane buldum sizcede bana göre uygun mudur suan 2900 tl ama geceleri indirme geliyor indirimden almayi düşünüyorum aslinda freedos almak istiyordum ama sadece vatanda var orda da win 10 yuklu geliyor

ASUS K541UJ CORE İ5 7200U 2.5GHZ-8GB RAM-256SSD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK

Merhaba, bilgisayar özellikleri gayet iyi ancak 256 gb SSD var. Hafıza konusunda yetmeyebilir diye düşünüyorum.

Merhaba forumseverler...

Siteye az önce üye oldum. Size benim için hayati önem taşıyan bir soru sormam gerekiyor. Hali hazırda casper marka notebook kullanıyorum. Bilgisayarım uzun zamandır sos veriyor, şu an ise son demleri. Artık en acilinden yeni bir bilgisayar almak zorundayım... bunun için buradaki tecrübeli arkadaşlara danışmayı uygun gördüm. Tavsiyeleriniz bana çok yardımcı olacaktır eminim.

Öncelikle ben bir öğretmenim. Alacağım bilgisayardan çok bir beklentim olmayacak. Oyun oynamam ya da büyük kapasiteli programlar yüklemem. Tek işim okul, yazılı, not işlemlerini yapmak, film-dizi izlemek ve internet kullanımı olacak. bu standartlarda hangi marka/hangi model alınabilir?

Halihazırda bir apple kullanıcısıyım, bu yüzden bir MacBookair almayı da düşünüyorum aslında ama fiyat konusu beni düşündürüyor. Bir de Apple'ın eski modellerine güncelleme vermediğini okudum forumda. Bu şartlarda hangi apple modellerini düşünebilirim, hangi cihaz benim aradığım performansı sağlar? Vs vs...

yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

merhaba, başta aklımda kasa toplamak vardı ama çok ağır oyunlar oynayan biri değilim,en fazla lol oynarım. genel olarak hızlı ve dayanıklı olması benim için yeterli.

herkese merhaba ben 2000-3000 tl lmitli var
17" minumum oluucak sekilde bir dizüstü bilgisayar arıyorum önerisi olan varmı.

kullanım amacım daha cok film izlemek ve oyun oynamak için olucak. genelde pc ye iyi bakarım . en son dell kullandım tam 6 yıl boyunca. o yüzden uzun süreli kullanıcagım bir bilgisayar arıyorum.
Aspire V Nitro
Model Adı : Aspire VN7-791G

modeli önerdiler menteşeleri saglammış baya diye duydum
sizin baska bir öneriniz varmı.

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Mümkünse Teknosa ve Vatan gibi yerlerden alışveriş yapmayın.Özellikle Teknosa.Vatan yine arada güzel indirim yapıp fiyatları alınabilecek seviyeye çekiyor.Demem o ki Hepsiburada üzerinden bu fiyat bandında çok daha iyilerini bulabilirsin.Maksimum kaç TL verebilirsin ona göre bilgisayar önerelim sana.

merhabalar ben de laptop almaya karar verdim. gündelik işlerimi rahatca halledebileceğim bir laptop arıyorum ayrıca skyrim cs go gibi oyunlarda iyi fps değeri verecek cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum. bütçem 2000-3000 tl arası

stat counter