2000-2500 TL Kamera-Batarya-Tasarım

Bu konuyu okuyanlar

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Başlıkta da yazdığım üzere bu fiyat aralığında bu 3 özellikte en iyi telefon sizce hangi modeldir?

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Nadir telefon alıyorum aldığım telefonun dayanması lazım,ghost screen olayları ve ön kamerası gözümü korkutuyor.
Senin korkunu anlayabiliyorum ama kesinlikle lg g6 da böyle bir sorun yok.Hatta şarja takıp netflix %100 parlaklık 2k dolby vision yaptım yinede ekranda bir sorun yok

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Bu fiyata hem döneminin amiral gemisi olup hemde performansı tasarımı gayet iyi olan g6 tavsiye ederim

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
G6 çöptür. Ön kamerası falan kötü. İşlemci eski. XZ1 daha iyi. Mi 6x de bakabilirsiniz.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bana şans işi gibi geliyor LG servisler de uğraşmak istemiyorum bir de XZ1 de SD835 kullanılmış LG'ye kötü demiyorum ama ben tercihimi XZ1den yana kullanacağım sanırım
Sony Türkiye'den çekilecek gibi birkaç haber okumuştum ama

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tercih sizin 2 side birbirine yakın cihazla 2 side üzmez

Son düzenleme:

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Galiba sorunsuz telefon bulamayacağım yok yani herkes her telefonu eleştiriyor G6 alsam sıkıntılı çıkabilir,Sony alsam TR'den çekildi diyorlar ve bağlantı sorunları varmış,Nokia 8 tasarıma kötü diyorlar,Asus Zenfone işlemcisi kötü diyorlar,Xiaomi'ler zaten ithalatcı garantili,S7 edge piksel sorunu varmış bu işin içinden çıkamıyorum bir türlü

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Galiba sorunsuz telefon bulamayacağım yok yani herkes her telefonu eleştiriyor G6 alsam sıkıntılı çıkabilir,Sony alsam TR'den çekildi diyorlar ve bağlantı sorunları varmış,Nokia 8 tasarıma kötü diyorlar,Asus Zenfone işlemcisi kötü diyorlar,Xiaomi'ler zaten ithalatcı garantili,S7 edge piksel sorunu varmış bu işin içinden çıkamıyorum bir türlü

Sony Türkiyeden çekilse dahi 2 yıl garanti vermek zorundaymış...Sen telefonu şu an alsan garantin garanti diyorlar.. Bende bu konuyu dün açtım :D

Seninle aynı bütçede bende XZ1 Düşünüyorum tasarımı her ne kadar beğenilmese de benim hoşuma gidiyor zevk meselesi

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Sony Türkiyeden çekilse dahi 2 yıl garanti vermek zorundaymış...Sen telefonu şu an alsan garantin garanti diyorlar.. Bende bu konuyu dün açtım :D

Seninle aynı bütçede bende XZ1 Düşünüyorum tasarımı her ne kadar beğenilmese de benim hoşuma gidiyor zevk meselesi
İçimi rahatlattın çok teşekkürler :)