200₺ Klavye+Mouse Set Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar, Vatan Bilgisayar'dan THERMALTAKE Tt eSPORTS Commander Combo Kırmızı Türkçe Oyuncu Klavye+ Mouse seti - Vatan Bilgisayar bu klavyeyi sipariş etmeyi düşünüyorum başka önerebileceğiniz ürün var mı? Birde vatan pc web sitesinden alışveriş eden oldu mu vatan dan kutusu hiç açılmamış sıfır ürün gönderiyorlar dimi bir kaç forumda okumuştumda iade ürünü ya da kutusu açılmış ürün çıkar diye tereddüt ettim daha önceden internet sitesinden alışveriş yapan oldu mu?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Vatan Internet sitesinden 2 defa alisveris yaptim. Herhangi bir sorun yasamadim.

DarkGuard24

Asistan
Reaksiyon puanı
18

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
thermaltake nasıldır onda karar verdim ama iyi marka kaliteli ürünler yapar diye düşünüyorum

SharkoonTürkiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar, Vatan Bilgisayar'dan THERMALTAKE Tt eSPORTS Commander Combo Kırmızı Türkçe Oyuncu Klavye+ Mouse seti - Vatan Bilgisayar bu klavyeyi sipariş etmeyi düşünüyorum başka önerebileceğiniz ürün var mı? Birde vatan pc web sitesinden alışveriş eden oldu mu vatan dan kutusu hiç açılmamış sıfır ürün gönderiyorlar dimi bir kaç forumda okumuştumda iade ürünü ya da kutusu açılmış ürün çıkar diye tereddüt ettim daha önceden internet sitesinden alışveriş yapan oldu mu?

Set olarak değil de ayrı ayrı toplam 220tl yapan aşağıdaki klavye + mouse ürünlerini alternatif olarak önerebilirim: