2 telefon arasında kaldım !!

Bu konuyu okuyanlar

SugarMD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar herkese. Bana bataryası ve performansı iyi olan bir telefon lazım. Bir de bana servis sıkıntısı çıkarmaması gerekiyor.
Sizce bu 2 telefondan hangisini almalıyım ?
1) Xiaomi Mi 8
2) Asus Zenfone 5z
Ya da benim kriterlerime uygun başka telefonlar da var mı ??

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu ikisi arasından Mi 8 öneririm ben.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Önerin için teşekkür ederim. Nedenini de açıklayabilir misiniz lütfen ? Mi 8 in Zenfone 5z ye göre ne gibi üstünlükleri var ?
Daha çabuk ve uzun süre güncelleme alıyor. MIUI arayüzü Zenfone arayüzüne kıyasla çok çok daha iyi. Bunun yanında Face ID imkanı da mevcut. Zenfone bence sadece garanti yönünden üstün.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Bende Mi mix 2s ve Zenfone 5z arasında kaldım ama 5zde face id var.Arastirmalarima görede Zenui5 arayüzü gayet hızlı ve stabil.Mi8 kamerasi hakkinda bilgim fazla yok ama 5z nin tüm amiral gemilerine karsi t eksiği suya dayanıklı olmaması ve kamerasının çok çok iyi olmaması.Onun dışında bence f/p bir ürün.Şuan ki telefon piyasasına göre konuşuyorum. (3700de ne kadar f/p ise :) )
5z veya Mi mix 2s alacağim konuda takipteyim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bende Mi mix 2s ve Zenfone 5z arasında kaldım ama 5zde face id var.Arastirmalarima görede Zenui5 arayüzü gayet hızlı ve stabil.Mi8 kamerasi hakkinda bilgim fazla yok ama 5z nin tüm amiral gemilerine karsi t eksiği suya dayanıklı olmaması ve kamerasının çok çok iyi olmaması.Onun dışında bence f/p bir ürün.Şuan ki telefon piyasasına göre konuşuyorum. (3700de ne kadar f/p ise :) )
5z veya Mi mix 2s alacağim konuda takipteyim.
Mi 8 bence ikisine göre de daha iyi. Zenfone 5 Face ID kullanmıyor kamera sayesinde yüz tanıma yapıyor. Mi 8 kızılötesi algılayıcılar ile yapıyor bu işi. Arayüz olarak da dediğim gibi MIUI arayüzü çok daha iyi. Yine Mi 8 in eksisi de suya ve toza dayanıklı olmaması diyebilirim.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Mi 8 bence ikisine göre de daha iyi. Zenfone 5 Face ID kullanmıyor kamera sayesinde yüz tanıma yapıyor. Mi 8 kızılötesi algılayıcılar ile yapıyor bu işi. Arayüz olarak da dediğim gibi MIUI arayüzü çok daha iyi. Yine Mi 8 in eksisi de suya ve toza dayanıklı olmaması diyebilirim.
Mi 8 in ön kamerası altta ve bu beni deli ediyor.Mi mix 2s in Mi8 den eksiği nedir size göre ?

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Mi Mix 2S telefonun ön kamerası altta Mi 8 de yukarıda. Siz bence telefonları karıştırdınız :)
Gece gece kendime güldüm ya o kadar model kafada olunca hepsi birbirine karişti cidden :) Mi shop hizmete giricek bundan sonra Xaomi de garanti sizce nasıl olur fikriniz var mı?

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,191
Selamlar herkese. Bana bataryası ve performansı iyi olan bir telefon lazım. Bir de bana servis sıkıntısı çıkarmaması gerekiyor.
Sizce bu 2 telefondan hangisini almalıyım ?
1) Xiaomi Mi 8
2) Asus Zenfone 5z
Ya da benim kriterlerime uygun başka telefonlar da var mı ??

Xiaomi Mi 8 Öneririm.