2 Powerbank karşılaştırması !

Bu konuyu okuyanlar

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
xiaomi seçerim Anker tanımadığımdan es geçtim... ;)

darildim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
xiaomi seçerim Anker tanımadığımdan es geçtim... ;)

Anker cok kaliteli bir markadir. Eski google calisanlari tarafindan kuruldu. Amerika'da ve Amazon Almanya'da en cok urun satan markalardan birisidir ve powerbank, araç şarjı ve şarj kablosu gibi kategorilerde pazar lideridir.

Anker'in iki tane powerbank'i var bende. iki tane de bluetooth hoparloru.

Powerbanklarini gozunuz kapali alabirsiniz. PowerIQ diye bir teknolojileri var; 2.0 versiyonu testlerde quick charge 3.0'dan daha iyi sonuclar veriyor.

Anker

https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias=aps&field-keywords=anker

Turkiye distributoru:
Gega Elektronik

Google'da bunu buldum:
Anker Türkiye

Reklam gibi oldu ama alakasi yok :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Xiaomi powerbank daha iyi

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Anker cok kaliteli bir markadir. Eski google calisanlari tarafindan kuruldu. Amerika'da ve Amazon Almanya'da en cok urun satan markalardan birisidir ve powerbank, araç şarjı ve şarj kablosu gibi kategorilerde pazar lideridir.

Anker'in iki tane powerbank'i var bende. iki tane de bluetooth hoparloru.

Powerbanklarini gozunuz kapali alabirsiniz. PowerIQ diye bir teknolojileri var; 2.0 versiyonu testlerde quick charge 3.0'dan daha iyi sonuclar veriyor.

Anker

https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias=aps&field-keywords=anker

Turkiye distributoru:
Gega Elektronik

Google'da bunu buldum:
Anker Türkiye

Reklam gibi oldu ama alakasi yok :)
anker 8 plus u normal lightning kanlo ile hızlı şarj eder mi? yani xiaomi den daha iyi demeye getiriyorsun farkları ne

darildim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
anker 8 plus u normal lightning kanlo ile hızlı şarj eder mi? yani xiaomi den daha iyi demeye getiriyorsun farkları ne
zaten iphone kullandiginiz icin qualcomm'un quick charge'i calismayacak cunku iphone desteklemiyor.
anker, poweriq 2.0 ile iphone 7 plus'i 2 saatte sarj ediyor. (7 plus bataryasi 8 plus'tan buyuk)
kaynak: Anker | PowerIQ™

anker xiaomi'den daha iyi ya da daha kotu demiyorum fakat su durumda anker daha mantikli gibi geldi bana.

nette inceleme buldum isterseniz bir goz atin:

Anker PowerCore II (Elite) 20000 mAh Powerbank İncelemesi

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
zaten iphone kullandiginiz icin qualcomm'un quick charge'i calismayacak cunku iphone desteklemiyor.
anker, poweriq 2.0 ile iphone 7 plus'i 2 saatte sarj ediyor. (7 plus bataryasi 8 plus'tan buyuk)
kaynak: Anker | PowerIQ™

anker xiaomi'den daha iyi ya da daha kotu demiyorum fakat su durumda anker daha mantikli gibi geldi bana.

nette inceleme buldum isterseniz bir goz atin:

Anker PowerCore II (Elite) 20000 mAh Powerbank İncelemesi
son bşey daha sorucam iphone yi destekleyen şarj adın ne mesela qualcomm 3.0 samsung un iphonenunki ne

maverick58tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anker in 20000 amperlik elite modelini aldım. Xiaomininde 10000 amperlik modeli var her ikiside güzel kullanışlı. Ama ıphone için sanırım anker daha iyi 3 çıkışı var ikisi qualcom destekli bu uçlarla telefon çok daha hızlı şarj oluyor. Xiaominin apple özel bi durumu yok. Powerbank konusuna bişey diyemem ama araç şarjında kesinlikle anker diyorum. İkisinide denedim çünkü. Xiaomiyi iade edip ankerin şarj aletini aldım. Xiaomi tamamamen metal tasarımı yüzünden sürekli araçta şarj soketinin sigortasını attırdı.