2 Lise arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
merhabalar, evet resmen artık işim düşünce foruma uğramaya başladım, sizleri seviyorum. Neyse. Arkadaşlar ben 2 lise arasında kaldım. Biri Atakent Şehit Selçuk Paker, diğeri Melahat Akkutlu Anadolu Lisesi, ailem daha yakın diye atakente git diyor, ama ben istemiyorum çünkü okuduğum ortaokul berbattı, ortamı olsun şeyi olsun, okulun yarısıda atakentte sigara içeninden bıçak sallayanına kadar, bense melehat akkutluyu istiyorum çünkü bu sene lise oldu ortamı hakkında fikrim yok eski okuldan kimse yok. abim eğitim arasında fark yok yakın olana git kendini heba etme diyor ama eski okuldakilerden nefret ediyorum ve gönlüm melahat akkutludan yana sizce ne yapmalıyım, cevaplarınızı bekliyorum

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
uzak olan okula gidiş geliş kaç saat sürüyor? Eğer eski okulu sevmiyorsan yeni okulu git gör, rehberlik hocasından bilgi al, oradaki gençlerden bilgi almaya çalış, danış... Gerçekten ortamı olmayan okulda okumaktansa ortamı güzel, disiplinli ve puanı yüksek bir okula gitmek her zaman daha iyidir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Huzur çok önemlidir.

Son düzenleme:

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
uzak olan okula gidiş geliş kaç saat sürüyor? Eğer eski okulu sevmiyorsan yeni okulu git gör, rehberlik hocasından bilgi al, oradaki gençlerden bilgi almaya çalış, danış... Gerçekten ortamı olmayan okulda okumaktansa ortamı güzel, disiplinli ve puanı yüksek bir okula gitmek her zaman daha iyidir.

Huzur çok önemlidir.
ikiside 1 saatten kısa birinde otobüs diğerinde yürümek (gidiş dönüş)

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192

Huzur çok önemlidir.

Arkadaşa katılıyorum ortam lisede çok çok önemli..