2 laptop arasında kaldım asus iyi indirime girmiş hangisini seçmeliyim

Bu konuyu okuyanlar

aezakmı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba uzun süre laptop baktım son olarak 2 laptopta karar kıldım baktığım 2 laptop aşagıdaki linteki laptoplar

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V13-1-1.html

Asus FX504GD-58220 Intel Core i5 8300H 8GB 256GB SSD GTX1050 Fiyatı

sistem özellikleri olarak iki laptopta aynı birisi monster birisi asus . Asus 2 gün önce 6.000 tl idi iyi indirime girmiş . Sizce hangisini tercih ediyim asus bana daha mantikli geliyor.
Bide tek sorum asusun ekranin tepkime süresi kaç ms bilenler yardimci olursa sevinirim
Not:2laptopada 1 tb hdd ekliyecegim. Birde asusun kronik bir sorunu varmı onu merak ediyorum cevaplayanlara teşekkür ediyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Monster öneririm. Servisi daha iyi. Asus'un fiyat olarak alt ürünlerini önermem.

aezakmı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monster öneririm. Servisi daha iyi. Asus'un fiyat olarak alt ürünlerini önermem.
Önerin için teşekkür ederim ancak asusta karar kıldım 2 tane sorum olucakti 1.si asusa sonradan 1tb hdd ekleyebilirmiyim slotu varmi ve garanti kapsamini bozarmi kasayi acmak 2.side asusun ekrani nasil ms i kac bi bilgin varmi

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Önerin için teşekkür ederim ancak asusta karar kıldım 2 tane sorum olucakti 1.si asusa sonradan 1tb hdd ekleyebilirmiyim slotu varmi ve garanti kapsamini bozarmi kasayi acmak 2.side asusun ekrani nasil ms i kac bi bilgin varmi
Paneli hakkında bilgim yok. Ürünün içini açmak modele göre değişir arayıp sorman gerekiyor ama bana kalırsa bozacaktır. Monster da böyle bir problem yok istediğin gibi upgrade yapabilirsin.