2 gündür indirdiğim oyuna girmiyor.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

2 gün boyunca R6'nın deneme dalgasıyla indirmek istedim ne güzel iniyordu ve bugünde bitmiş ancak sabah kalkıp baktığımda R6'ya bastığımda / Alan ayrılıyor / gibi saçma bir şey ile karşılaşıyorum ve tekrar güncelleme atıyor oyunun dosyalarına girdiğim vakit 1 adet dosya var ancak steamda 53 gb yüklemiş olarak gözüküyor
Tekrar yüklemeye çalışırken 0 bytes yazıyor yüklemiyor da

Ss tuşuna bastığım zaman pc donuyor anlamadığım bir şekilde onun için ss ile gösteremedim
Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım 2 gündür indirdiğim oyun harap oldu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve biraz bekledim şuan oyunu tekrardan yüklemeye başladı anlamıyorum akşam bitti olarak gözüküyordu

Son düzenleme:
aga bee yak yak yak :worried: Steamden oyun dosyalarını doğrula

Kütüphaneye gel oyuna sağ tıkla özelliklere gir sekmelerden birinde dosya bütünlüğünü doğrula yazıyor tıkla ve bekle

2 gün boyunca R6'nın deneme dalgasıyla indirmek istedim ne güzel iniyordu ve bugünde bitmiş ancak sabah kalkıp baktığımda R6'ya bastığımda / Alan ayrılıyor / gibi saçma bir şey ile karşılaşıyorum ve tekrar güncelleme atıyor oyunun dosyalarına girdiğim vakit 1 adet dosya var ancak steamda 53 gb yüklemiş olarak gözüküyor
Tekrar yüklemeye çalışırken 0 bytes yazıyor yüklemiyor da

Ss tuşuna bastığım zaman pc donuyor anlamadığım bir şekilde onun için ss ile gösteremedim
Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım 2 gündür indirdiğim oyun harap oldu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve biraz bekledim şuan oyunu tekrardan yüklemeye başladı anlamıyorum akşam bitti olarak gözüküyordu
düzelir umarım