2.el İphone 7plus veya 8plus almak

Bu konuyu okuyanlar

CLUBBERTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2019 yılında iphone 7 plus veya 8plus 2. El olarak alınırmı birde önceden pasaport kaydı yapilmis ios cihaza kendi sim kartımı takabilirmiyim

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Onun yerine sıfır alırdım ben. Tabi tercih meselesi.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Onun yerine sıfır alırdım ben. Tabi tercih meselesi.
Bütçesi o kadardır adamın, dönem şartları nedeniyle 2. ele yöneliyor, keyfinden değil.
Ayrıca konu o değil bi tekrardan bak başlığa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son zamanlarda yönetmelikler kadar çok değişti ki yurtdışından telefon getirmek adeta mayın tarlası gibi nereye bassan vergi. O yüzden Türkiye'den satın alınmış bi ikinci el cihaza bak derim.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Bütçesi o kadardır adamın, dönem şartları nedeniyle 2. ele yöneliyor, keyfinden değil.
Ayrıca konu o değil bi tekrardan bak başlığa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son zamanlarda yönetmelikler kadar çok değişti ki yurtdışından telefon getirmek adeta mayın tarlası gibi nereye bassan vergi. O yüzden Türkiye'den satın alınmış bi ikinci el cihaza bak derim.
İlk alınır mı diye sormuş sonra başka vir soru sormuş. Benim demek istediğim 2000liraya ikinci el alcağına o paraya 0 android bir telefon alınabilir.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
İlk alınır mı diye sormuş sonra başka vir soru sormuş. Benim demek istediğim 2000liraya ikinci el alcağına o paraya 0 android bir telefon alınabilir.
Keşke öyle yazsaydın ben bahsettiği cihazların sıfırını alırım diye anladım, kusura bakma.
Ama dediğin tabiki mantıklı yurtdışından getirme yok açtırma bana hiç mantıklı gelmiyor al burdan güzel bi Android cihaz bak yoluna.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
8 plus alınabilir ama 7 plus eskidi bana göre ve 2. el alırken dikkat edin eğer kötü durumdaysa 7 plus yerine muadil android cihazları da alabilirsiniz

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
4000 bin lira gibi bir butcem var

O bütçeye zorla en temizini al ben olsam xr filan kovalardım 7p ve 8p hadi 8p neyse eski sistem cihazlar o tuşun yeni ios güncellemeleri ile pek işlevi kalmadı belli bir süre sonra bu işlevsizlik neticesi ile o çerçeveler göze batabilir.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
iphone 7 de alınır iphone 8 de ama plus olarak düşünürsek o tamamen tercih meselesi eğer çok büyük telefon olsun diyorsan plus ama sadece eh büyük olsun ama ele avucada sığsın diyorsan normal.

Bu 2 telefonda seni 4 yıl götürür bende 2. e alırım hep model yükselterek sürekli.

iyi forumlar

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
g7
mi 8
mate 10 pro

bu modellerden biri daha mantıklı bence

Son mesajlar