2.1 Ses sistemi tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Aokiin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Uzun uzadıya yazmaya gerek yok. Maksimum 400 tl civarı 2.1 hoparlör almak istiyorum.
Aklımda kısa bir araştırma sonucu Logitech Z533 var. Ama olumlu bir sürü yorumun yanında olumsuz yorumlarda okudum bass ile ilgili ve kafamda soru işaretleri oluştu.
Ses kalitesi iyi ve bassları hissettirecek güzel bir tavsiyeye ihtiyacım var. Parayı yoldan bulmuyoruz sonuçta :D
Kullanım şeklim masaüstü bilgisayarım için olacak ve öncelikle müzik olmak üzere film için de tatmin edici bir şey olsun istiyorum.
İşim gereği fazla araştırma fırsatı bulamıyorum. Çok değerli görüşlerinizi bekliyorum. Yorum yazan ellere teşekkürler...

Anakart: ASUS M5A78L-M LX3 (ses kartım yok almam gerekir mi belirtirseniz iyi olur)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
En iyi tercihi yapmışsın ses kartı gerekeceğini pek sanmıyorum..

Aokiin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En iyi tercihi yapmışsın ses kartı gerekeceğini pek sanmıyorum..
Ürün hakkında deneyiminiz var mıdır acaba? Bir de beklemede iken biraz cızırtı geliyor diyorlar. Rahatsız edecek seviyede mi, ne kadar doğru bilmiyorum gerçi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bana Z533'ü almayacaksan şunlara(aşağıya link koydum) da bir bak dediler. Markalar hakkında fazla bilgim tecrübem yok.
Odam çok büyük değil ve gümbür gümbürde müzik dinlemem lakin kullandığım sisteminde güçlü olduğunu hissettirmesi önemli tabi. Basslar insana geçmeli ve sesler de temiz olmalı.

Mikado MD-856 5+1 Usb+SD+FM Destekli Multimedia Bluetooth Fiyatı

Kamosonic Ks-es733 Radio-usb-sd 5+1 Ev Sinema Sistemi GittiGidiyor'da 354307041

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ben Logitech Z-2300 modelini almıştım uzun zaman oldu 2+1 ses sistem ses kalitesi çok iyi hala kullanıyorum Z533'den daha güçlü bir ses sitemi ses kartı gerektirmedi çok eski anakartlarda bile kullandım logitech kalitedir bu atmış olduğun ses sitemlerinden çok daha iyidir hem ses kalitesi olsun hem bass kalitesi olsun aynı zamanda estetik olsun daha iyi cızırtı konusuna gelecek olursak teknoloji marketlerde ses sitemleri bölümünde bu cihaz sergileniyorsa deneme ve inceleme imkanı bulabilirsin..

Aokiin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
z211 yeter ki 90 dB üstü zararlı:

test şarkısı.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Mikado-MD-2012-Hoparlör_40819588.jpg

bu md2012 tvye bağlamak için almıştık o logitech bunu katlar...

Aokiin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu md2012 tvye bağlamak için almıştık o logitech bunu katlar...
Teşekkür ederim kafamda bir şeyler oluştu. Mağazaya gidip test etme şansım şu sıralar malesef yok. İşim gereği ilçe dışına çıkıyorum ve vakit kalmıyor böyle şeyler için. :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Logitech Z337 2+1 Z506 5+1 felan var aşağı yukarı aynı fiyattalar Z533'ün verdiği ses kalitesini bass kalitesini vermez Z533 alacaksan beyazı çok güzel duruyor sadece bir öneri..

Aokiin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Allah razı olsun, yorum yazan bilgi ve deneyimini paylaşan arkadaşlardan.
Düşündüm taşındım Logitech Z533 siparişini verdim.
Geldiğinde deneyimlerimi paylaşırım. Daha sonra merak edip konuya bakan arkadaşlara ufakta olsa yardımcı olmuş, bir kaç seçenek sunmuş olduk.

Aokiin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
@ConfickerBelasi Bu videoları satın almadan önce izlemiştim. Son kararı vermeme çok yardımcı oldu. :D