Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
1907 Derneği, İstanbul Engelli Yıldızlar Basketbol Takımı’nın isim sponsoru oldu. Törene katılan Obradrovic, “Söz veriyorum, takımımı alıp destek olmaya geleceğim” diye konuştu.
5bbce498ae298b1942b52e2b.jpg
1907 Fenerbahçe Derneği, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden İstanbul Engelli Yıldızlar takımının isim sponsoru oldu. Ülker Spor Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine, başkan vekili Semih Özsoy, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ruşen Çetin, İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü Onursal Başkanı Gönenç Gürkaynak, İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü Başkanı Murat Kemal Yüksel, sporcular ve Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın başantrenörü Zeljko Obradovic katıldı.
‘Renkler heyecanlandırdı’
Ruşen Çetin yaptığı konuşmada, “Bu iş birliğinden dolayı çok mutluyuz. Derneğimiz, önemli başarılar kazanılan engelli sporlarını uzun zamandır takip ediyordu. Ligin köklü kulüplerinde İstanbul Engelli Yıldızlar’ın isim sponsoru olduk. Kulübün renklerinin Sarı-Lacivert olması bizi heyecanlandırdı” dedi.
‘Onur duyuyorum’
Törende söz alan Zeljko Obradovic ise, “Burada bulunmaktan ve bu projenin parçası olmaktan dolayı büyük onur duyuyorum. Size söz veriyorum, takımımı alıp destek olmaya geleceğim” dedi. Bu arada 1907 İstanbul Engelli Yıldızlar takımının ilerleyen dönemde yapılacak tüzük değişikliğiyle birlikte Fenerbahçe Kulübü’nün bünyesine katılacağı öne sürüldü.

Kaynak:Fanatik