1800-2300 TL arası telefon önerisi!

Bu konuyu okuyanlar

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
2 aydır araştırıyorum hala bir sonuca varamadım donanım olarak en iyisi Nokia 8 ve Xperia XZ1 gibi duruyor ama bunların da tasarımları-ekran gövde oranları çok düşük tam aradığım telefonu buldum Zenfone 5 çok iyi diyordum onun da fiyatı artmış .Xiaomi ithalatçı garantili olduğu için güvenemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
2 aydır araştırıyorum hala bir sonuca varamadım donanım olarak en iyisi Nokia 8 ve Xperia XZ1 gibi duruyor ama bunların da tasarımları-ekran gövde oranları çok düşük tam aradığım telefonu buldum Zenfone 5 çok iyi diyordum onun da fiyatı artmış .Xiaomi ithalatçı garantili olduğu için güvenemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Sony Xperia XZ1'i alman daha iyi olacak uzun ömürlülük konusunda. :)

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Hocam Xiaomi Mi Note 3 daha iyi değil mi bundan
Artıları ve eksileri var.
Arka kamera Mi note 3
İşlemci Mi note 3
Batarya Redmi note 5
Ön kamera Redmi note 5
Redmi note 5 in ekranı daha büyük ve çerçeveleri daha küçük, ayrıca sd card takabiliyorsunuz. Ayrıca arada 400 lira fark var.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
İphone alma Honor 7x al.

Son mesajlar