18 Yaş altındayım İngiltere ye ingilizcemi geliştirmek için gitmek istiyorum! Nasıl giderim?

Bu konuyu okuyanlar

Osrwisp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar!

18 Yaşın altındayım ve benim yurtdışı pasaportum var normalde her yaz yurtdışına bir yere giderdik. Fakat bu yıl gitmeyeceğiz. Bu yıl gitmeyeceğimiz için pasaport süremden boşuna 1 yıl gitsin istemiyorum.Babama bu durumu söyledim istiyorsan seni ingiltere ye göndereyim ingilizceni geliştirirsin dedi. Fakat kamp veya turistlik rehberiyle work and travel camp USA gibi şeylerle gitmek zorumda olduğumu belirtti. Work and Travel gibi kuruluşlarda 18 Yaş altında kabul etmiyor. Size sorum şu arkadaşlar 18 Yaş altı kabul eden böyle bir kuruluş bildiğiniz var mı?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Türkiye de ayağı olan ama ana merkezi İngiltere olan bir kurs ile anlaşıp gitme nedenini eğitim olarak gösterirsen gidebilirsin.Bildiğin gibi İngiltere ye girişler zor çünkü.

Osrwisp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye de ayağı olan ama ana merkezi İngiltere olan bir kurs ile anlaşıp gitme nedenini eğitim olarak gösterirsen gidebilirsin.Bildiğin gibi İngiltere ye girişler zor çünkü.
İşte 18 Yaş altı alan böyle bir kurs bulamıyorum:(

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İşte 18 Yaş altı alan böyle bir kurs bulamıyorum:(
18 yaş altında ebeveyn veya refakatçi olacak birisi yoksa gidemezsin diye biliyorum zaten.Kurslarda bu konuda kefil olmayabilir ama illaki gitmenin bir yolu vardır yani.

Osrwisp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

emf.firat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
illa İngiltere olmayacaksa Malta veya Avustarlya da ki yabancı dil programlarına bakmanı öneririm hem olanakları daha fazla hemde İngilterede ki kurslara göre daha ucuz.