18 yaş altı ziraat banka hesabı

Bu konuyu okuyanlar

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Selamun aleyküm arkadaşlar. Bi kaç gündür banka hesabı açma peşindeyim. Önce garanti hesabı açıcaktım eft havale ücretlerinden dolayı vazgeçtim. Sonra kuveyt açmaya karar verdim. Aylık kullanım ücreti havale eft ücretleri yokmuş. Daha sonra ziraat açmaya karar verdim. Ziraat ın nedeni ise yanlış anlaşılmasın, kurucusu Osmanlı paşalarından Mithat paşa olduğu için yani Osmanlı zamanında kurulmuş olan bir banka için, ziraata dönüş yaptım. Ama hala kuveyt ve ziraat arasında kararsızım.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Saçmalığa bak onun o zaman açılmış olmasının sana ne faydası var.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Saçmalığa bak onun o zaman açılmış olmasının sana ne faydası var.
Saçma olan ne kardeşim? Bana bi faydası olduğundan değil, herkesin seçimi var dimi, mesela seni atatürkçü varsayalım bende Osmanlı. Sen gider atatürkün kurduğu işbankasına açarsın bende gider ziraate açarım. Ben orada kararsız kaldım diye yazı yazıyorum senin yazdığın yazıya bak. Sana saçma geliyorsa yazma.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Saçma olan ne kardeşim? Bana bi faydası olduğundan değil, herkesin seçimi var dimi, mesela seni atatürkçü varsayalım bende Osmanlı. Sen gider atatürkün kurduğu işbankasına açarsın bende gider ziraate açarım. Ben orada kararsız kaldım diye yazı yazıyorum senin yazdığın yazıya bak. Sana saçma geliyorsa yazma.
Bende sana kararsızlığının saçma olduğunu böyle saçma bir düşüncenin karar aşamasına engel olmaması gerektiğini savunuyorum.Adama bak atatürkçüsün o bankayı kullan şucusun bu bankayı kullan diye bişey mi var adamlar size özel hesap mı açıyo hangisi uygunsa git aç hesabını .

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Bende sana kararsızlığının saçma olduğunu böyle saçma bir düşüncenin karar aşamasına engel olmaması gerektiğini savunuyorum.Adama bak atatürkçüsün o bankayı kullan şucusun bu bankayı kullan diye bişey mi var adamlar size özel hesap mı açıyo hangisi uygunsa git aç hesabını .
Bu iki bankada bana uygun. Ama kararsız kaldım. Eğer bi tavsiyen yoksa yazma kardeşim.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Bu iki bankada bana uygun. Ama kararsız kaldım. Eğer bi tavsiyen yoksa yazma kardeşim.
Konuyu trollemediğim ve forum kurallarına uyduğum sürece sana batan batmayan her şeyi yazıp söyleyebilirim.Tavsiyemide zaten yukarıda yazdım.Karar sürecine gereksiz meseleleri bulaştırma dedim.Ha illa banka önerisi istiyorsan.Kuveyt i seçebilirsin son zamandaki reklamlarından teknolojiyi gayet olumlu kullandıklarını gördüm.Ancak ziraatin uzun zamandır ne dijital bankacılık ne de başka platformlarda tanıtımını etkinliğini görmedim.

Son mesajlar