+18 - Çocukken tecavüze uğradım

Bu konuyu okuyanlar

Talha_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Derdini anlatıp rahatlamak için bu konuyu açtıysan bence doğru bir düşünce olmamış çünkü bu tür dertler, sıkıntılar halka açık bir yere sunulmamalı bence eğer amacın dikkat çekmekse onu bilemem tabii.. iyi geceler.

Giant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Derdini anlatıp rahatlamak için bu konuyu açtıysan bence doğru bir düşünce olmamış çünkü bu tür dertler, sıkıntılar halka açık bir yere sunulmamalı bence eğer amacın dikkat çekmekse onu bilemem tabii.. iyi geceler.
kardesım dogvru ama belkı baska anlatacak bırı yoktur olabilir.

Talha_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
kardesım dogvru ama belkı baska anlatacak bırı yoktur olabilir.

Ne bileyim bro hiç kimsesi yoksa bile yanlış geliyor bana, tabii gerçekten derdi olan insanları dinleyip teselli olmak isterim elimizden gelen neyse yaparız o ayrı bir konu yani

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Kaç yaşındasın bilmiyorum ama bu durum senin hayatını çok olumsuz etkiler. Mutlaka destek almalısın sen farkında olmasanda etkisi hareketlerini ve davranışını etkiliyor olmalı

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Gitmediysen psikoloğa görün

Bu psikolojik ve fiziksel travma seni istemediğin yollara sürükleyebilir

tolosain oğnuke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşların dediği gibi,profes..destek almaktan çekinme, lanet olsun,bu durumlara duşurenlere

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Müslüman bir ülke olmamıza rağmen bu tarz olayların çok olduğuna inanıyorum. Şimdilerde basın yayın yolları daha yaygın hale geldiğinden haberimiz oluyor. Ben ülkemizin birden pislikte seviye atladığını düşünmüyorum. Sonuçta bu zihniyette bir çizginin eseri! Bastırılmış cinsel duygular, eğitimsizlik, adalet sisteminin tabana kadar yayılamaması gibi sorunların yarattığı bir çizgi! Adınıza üzüldüm.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,261
Bir Psikolog dan yardım almanızı öneririm :)

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
İşte insan empati kurmalı o duruma düştüğünü hayal et ve ne yapacağını düşün

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Internete 18 yas siniri gelmeli. Yazan kisi troll veya degil. Trolse susup laf etmeyeceksin cunku gercek olma ihtimali var ve buyuk ihtimal gercek. Hala dikkat cekmek icinse falan. Yahu sana ne dikkat cekmek istiyorsa da sus can. Dikkat cekmedigini goster yazi yazma. Cunku gercekse yaptigin buyuk ayip oluyor

haroldfinch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, öncelikle dalga geçmiyor isen beni ciddiye alıp mutlaka alanında uzman bir psikolog ile görüş.

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
zor bir durum mutlaka destek alman gerek diye düşünüyorum Psikolog da tek çözüm bence