16 Mbitlik tarifemden 1.5 Mbit alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar benim turk telekomdan 16 mbit lik bir tarfem var fakat ben tarifeyi aldığımdan beri hızım 1.5 mbit olarak indirme yapıyorum sppedtest den test yapıyorum 13 mbit çıkıyor ama asla öyle bişey yok indirme yaparken hızım 1.5 mbit bu denemeleride kablolu ve bir tek ben nete bağlı iken yapıyorum 192.168.2.1 adresinden baktığımdada gelen hızın 16 mbit giden hızın 1.5 mbit olduğunu görüyorum defalarca türk telekomu aradım fakat şuan herşey normal modeminize 16 mbit hız ulaşıyor dediler acaba sıkıntı modemdemi sıkıntı nedir 2 senedir 16 mbit parası ödüyorum ama 1.5 mbit alıyorum turk telekoma sorduğumdada altyapınızda bi sıkıntı yok altyapınız yeterli diyorlar sıkıntı nedir bu arada upload hızımda speedtestte 0.6 olarak gözüküyor ama ben hiç öyle sanmıyorum upload hızım normal mi
http://www.airties.com.tr/_supportdocs/1/26/1_26_20120103004642.pdf linkine gir ve internetinin şifresini değiş çok uzaktan hackerlar internetinizi hacklemiş olabiir hacklediyseler internet hızı baya baya düşer.Bizim internette 16 mbit ama biz 1.5 mbit almıyoz saniyede 2 mb indiriyor bence %100 normal değil şifreyi değiş.

Son mesajlar