1500TL ye telefon arıyorum.

Hangisini Alayım?

• Samsung A510

Kullanılan: 2 22.2%
  • iPhone 5s

Kullanılan: 2 22.2%
  • Huawei Honor7

Kullanılan: 3 33.3%
  • Sony Xperia XA

Kullanılan: 0 0.0%
  • HTC One A9

Kullanılan: 3 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilhan.erkan99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar 1500 TL'ye telefon bakıyorum uzun bir süredir ancak bir türlü karar veremedim.

Benim için stabilite, uzun ömürlü 2-3 yıl kullanabileceğim, ortalama bir oyun performansı, günlük kullanımda üzmeyecek kasma, donma, ısınma vs. sorunu olmayan, kamerası memnun edicek düzeyde bir telefon arıyorum.

Aklımdaki modeller; Samsung A510, iPhone 5s, Huawei Honor7, Sony Xperia XA, HTC One A9 bunlar.

Sizin de öneriniz varsa açığım.

may067

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şahsen reeder P10 kullanıcısıyım, bir üst modeli P10S çıktı tavsiye ederim gayet başarılı bir cihaz. 64 GB dahili hafıza, 4 GB RAM, Full HD AMOLED ekran, 3D Touch, gorilla glass 4 gibi özellikleri barındırıyor :)

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Bunların arasında a510 a oy verdim çünkü bi arkadaşım 1 seneden fazladır kullanıyo ve cok memnun. Ama bu fiyata çok iyi f/p ürünleri var. İyi araştır

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Öncelikle merhaba arkadaşlar 1500 TL'ye telefon bakıyorum uzun bir süredir ancak bir türlü karar veremedim.

Benim için stabilite, uzun ömürlü 2-3 yıl kullanabileceğim, ortalama bir oyun performansı, günlük kullanımda üzmeyecek kasma, donma, ısınma vs. sorunu olmayan, kamerası memnun edicek düzeyde bir telefon arıyorum.

Aklımdaki modeller; Samsung A510, iPhone 5s, Huawei Honor7, Sony Xperia XA, HTC One A9 bunlar.

onların hiçbiri kardeş xiaomi mi 5 öneririm.

Berkay233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XA suan ki satis fiyati 1299 ,1599'a P10S alabiliyorsan onu almani tavsiye ederim. Ayni islemciyi kullaniyor XA ile fakat Ram,Hafiza,Batarya,Ekran, olarak çok daha iyi olucaktir bana kalirsa:innocent:

Reaksiyon puanı
222
Türkiye resmi garantili alıcaksan reeder p10s 100 tl daha ucuz olsun istiyosan casper via a1 , garantisiz alıcaksan xiaomi mi 5 :)

cemil erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

a9 kesinlikle

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
A9 . Ama alabilirsen Xiomi Mi5 al derim . En iyi F/P urunu

Smr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android başarılı ve aynı zaman da her bakımdan kalite sahibi güvenilir bir cihaz istiyorsanız ben Reeder diyorum.. Uygun fiyatları ' cihazin iç ve dış güzelliğiyle piyasaya damgasını vuracak bir telefon. P10s kullanocısıyım ve cok memnunum.

salih59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ben Reeder P10S kullaniyorum ve hem donanim hem tasarim olarak harika bi cihaz islemcisi guclu isinma problemi yok ve fiyat olarakta hakkini fazlasiyla veriyor Tavsiyemdir isminden fazlasiyla bahsedilcek bir cihaz

emrepoyraz53

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Reeder P10s belirttiğiniz telefonlardan üstün bencede ayrıca ithalatçı garantilide düşünürseniz başka cihazlarda var mesela Htc S9 A9 a göre üstün gözüküyor ve Samsung'un yeni ürünü C7 de teknik olarak başarılı duruyor ancak tabiki piyasada pek bulunmayan cihazlar bu yüzden kullanıcı yorumları yok bu da bir handikap Samsung Galaxy C7 - HTC One S9 - Reeder P10S Karşılaştırması - Epey.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
200tl daha ekleme şansınız varsa bütçenize İthalatçı Garantili Lg G5 öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...