1500 tl fiyat civarı

Bu konuyu okuyanlar

turutberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar
forumda yeniyim başlık açılmış vs olabilir lütfen kusura bakmayın
almak ıstediğim cihaz sony xperia xa ultra modeli
telefonda oyun oynayan biri değilim, sosyal medya uygulamaları yan 8-9 uygulama anca yuklerım. yanı 16 gb hafıza yeter bana. fotograf cekmeyı severım ufak bı hobıdır benım ıcın. ekran buyuklugu de guzel bataryada rahat 1 gunu cıkartır. xa ultra nın tasarımıda cok cezbedici
sizce almaya değer mı yoksa bırde buna bak diyecegınız bır telefon var mı ?
şimdiden tesekkur ederım

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Bence alınır, Xperia tasarımı ve arayüzü cezbediyor herkesi :D kamerada Sony lerde genel bi sıkıntı var onda var mı bilmiyorum

Reaksiyon puanı
628
O fiyata değmez. Lenovo Moto G4 Plus öneririm. Kamerası da sınıfının en iyilerinden biri imiş.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Adam 6 inç istiyor, başka seçeneği yok bence al geç

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Aynen Xperia X öneririm ben de,kullanmadım ama Sony'nin telefonları güzel bence.E4g çok güzel kullandım.:)

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Hocam sizinle aynı şekilde telefon kullanıyorum, ben de s3 miniden sıkıldım.Zenfone 3(Kamera ve performansı iyi olduğu için) ü bekliyorum.XA Ultra'yı önermem.İlk gördüğünde çok etkiliyor ama kamerası berbat (fiyatına göre) onun yerine başka seçenekleri değerlendirin.1300 liraya Moto G4 Plus'ta düşünülebilir ya da Zenfone 3 beklenilebilir.Huawei nova plus'ta aynı şekilde. İllede hemen alacam derseniz Reeder p10s, Huawei p9lite gibi modelleri düşünebilirsiniz.Aklıma gelenler şimdilik bu kadar.

Reaksiyon puanı
2,554
Moto g4 plus bugün kutu açılış videosu vardı görmez olaydım o nasıl bir tasarımdır motoroladan soğudum 2011 yılının kasası var resmen cihazda :D

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
xa ultra mtk işlemciden öte 6 inc ekrana 2700 mah batarya ile kendi ipini çekmiş bir cihaz 1 günü çıkarmak 5,7 inch lg v10 ile zordu 3000 mah bataryası olduğu halde

o paraya başka alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim sony cihazları bende tasarım olarak çok seviyorum 2. el z5 ultra güzel olur diyebilirim xa dan daha performanslı daha uzun pil ömrü verir diye düşünüyorum başka marka ister iseniz öneri değişebilir

turutberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar,
önerileriniz için sağolun ama cihazı alalı 10 gün oluyor. basta şunu soylıyım aşırı memnunum.
ekran kalıtesı inanılmaz. on ve arka kameradan memnunum benı tatmın etti.
batarya ise gece 12de çekıp ertesi gün aksamüstü 5 de eve girdiğimde %5 civarındaydı. ekran kullanımı 5.30 saatten fazla idi. ve güç tasarrufunu %15den sonra kullandım. almayı düşünen varsa bence alsın. telefonda oyun oynayan biri değilim. sosyal medya whatsapp vs kullandım işte

turutberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence alınır, Xperia tasarımı ve arayüzü cezbediyor herkesi :D kamerada Sony lerde genel bi sıkıntı var onda var mı bilmiyorum

Hocam sizinle aynı şekilde telefon kullanıyorum, ben de s3 miniden sıkıldım.Zenfone 3(Kamera ve performansı iyi olduğu için) ü bekliyorum.XA Ultra'yı önermem.İlk gördüğünde çok etkiliyor ama kamerası berbat (fiyatına göre) onun yerine başka seçenekleri değerlendirin.1300 liraya Moto G4 Plus'ta düşünülebilir ya da Zenfone 3 beklenilebilir.Huawei nova plus'ta aynı şekilde. İllede hemen alacam derseniz Reeder p10s, Huawei p9lite gibi modelleri düşünebilirsiniz.Aklıma gelenler şimdilik bu kadar.

xa ultra mtk işlemciden öte 6 inc ekrana 2700 mah batarya ile kendi ipini çekmiş bir cihaz 1 günü çıkarmak 5,7 inch lg v10 ile zordu 3000 mah bataryası olduğu halde

o paraya başka alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim sony cihazları bende tasarım olarak çok seviyorum 2. el z5 ultra güzel olur diyebilirim xa dan daha performanslı daha uzun pil ömrü verir diye düşünüyorum başka marka ister iseniz öneri değişebilir

merhaba arkadaşlar,
önerileriniz için sağolun ama cihazı alalı 10 gün oluyor. basta şunu soylıyım aşırı memnunum.
ekran kalıtesı inanılmaz. on ve arka kameradan memnunum benı tatmın etti.
batarya ise gece 12de çekıp ertesi gün aksamüstü 5 de eve girdiğimde %5 civarındaydı. ekran kullanımı 5.30 saatten fazla idi. ve güç tasarrufunu %15den sonra kullandım. almayı düşünen varsa bence alsın. telefonda oyun oynayan biri değilim. sosyal medya whatsapp vs kullandım işte

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Hayırlı olsun hocam Xperia nın ayrı bir havası var bana görede :cool::)

maskot87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bildiğiniz markalı telefonlardan şaşmayın derim hocam.