Siz bu akıllı telefonlardan hangisini tercih edersiniz?

• LG G5

Kullanılan: 93 15.4%
  • iPhone SE

Kullanılan: 170 28.1%
  • Sony Xperia Z5

Kullanılan: 82 13.6%
  • Huawei P9

Kullanılan: 259 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    604

Bu konuyu okuyanlar

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
meizu note 9 kamerda oyun perfonmansı faln üzmez yada 8x g5 dee olur nokia 8 tercih edebilirsin ama ekran sorunu var sararma falan moto z oabil,r g6 g7 fit olur g6 su geçirmez g7 fitte işlemciler: meizu note 9 sdm 675 8x sdm710 moto z sdm 820 g6 821pro g7 fit 821pro
Mesaj otomatik birleştirildi:

mi 5 s vya mi 5 e vereceğim parayı çöpe at daha iyi g6 g7 fit ağzına tükürür su geçirmez işlemçileri aynı frekansları farklı

p9 1832 tl mi 2700 internette :D

redmi note 7 hariç işlemcisi geride kalıyor diğerleri güzel

kamerada ve tasarımda güzel bi telfon ama bazı oyunlarda geride kalıyor işlmcisi 710 veya 675 olsaydı süpermiş ama yinede güzel

yaani meizu tercih edilebilir

meizu 8x veya note 9
Meizu tercih edilebilir tamam da GM de iyi yani.Herkes oraya mı gitsin :D

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163
Meizu tercih edilebilir tamam da GM de iyi yani.Herkes oraya mı gitsin :D
nokia 8 de ekran sorunu olmasa dediğim gibi almayı düşünüyodum gm9 pro da güzel telefon ama ön tasarımı birazcık geride kalıyor ama diğer konular olsun iyi ve bir eksisi daha oyun oynarken falan ısıyı heryere yayamaz ve işlemcinin olduğu bölüm ısınır ve sdm 660 ısındıkça perfonmansı 30% düşebiliyo exynos 9610 flan daha iyi bu konuda

Merhaba SDN Forum Üyeleri;

Başlıkta belirttiğim gibi, 1500 - 1600 Tl acil telefon önerisi istiyorum. Bugün saat 18:00-20:00 arası alacağım ve bu fiyat aralığında en iyi,tek telefonu arıyorum. (Maximum bütçem o kadar ve bütçeyi artıramam gibi bir imkanım yok, üzgünüm.) (2-3 sene memnun etsin, yeter de artar bile.)

Aradığım kriterler şunlar ki,

- Çin telefonlarına veya İthalatçı garantili telefonlara bulaşmak istemiyorum. (Xaomi.Meizu.OnePlus+ gibi.)

- LG gibi çok fazla kronik sorunu falan olmasın. çünkü servis ile pek fazla uğraşmak istemiyorum.

- Yazılım desteği iyi olmasını umut ediyorum çünkü günümüzde artık 8.0.1 geleceği için umut ışığıyla bakıyorum ki 7.1.1 de olabilir fark etmez ama yine de güncelleme desteğinin iyi olması gerekiyor.

- Oyun falan oynamam, taş çatlasa 1 veya 2. Onlar da; düşük boyutlu her telefonun rahatça kaldırabileceği oyunlar oynarım. Okey, Agar.IO, Clash Royale falan.

- Özellikle 5.5''inch olmasını talep ediyorum. Çünkü çok fazla dizi veya video izliyorum. Büyük ekran her zaman favorimdir benim için ve de kalitesiz, cansız veya soluk renklerde telefon istemiyorum.

- Ses verimi falan tatmin etsin. çünkü Spotify, Deezer, Fizy gibi uygulamaları sıklıkla kullanıyorum

- Telefonu daha çoğunluk olarak Instagram, Twitter, Snapchat vs. vs. gibi çok fazla sosyal medya uygulamaları kullanıyorum. (Bunlar benim için ön planda olduğundan dolayı kasma, donma gibi problemlerle de karışmak istemiyorum**) (Performansı da ön plandadır.**)

- Kamerası iyi olsun ki özellikle Selfie falan çok çekiyorum ve kamera kalitesini ön planda tutuyorum.**

- Pil olarak ise en azından 1 günümü çıkarsın yeter. Zaten ertesi gün tekrar şarja takacağım için bir sorun teşkil etmiyor.

- Arayüzü akıcı ve net olmalıdır. Herhangi bir; yok şu durduruldu, yok SystemUI kapatıldı gibi şeylerle veya arayüz de dolaşırken, kasmalar gibi şeylerle de uğraşmak istemiyorum.

- Son olarak da; parmak izi okuyucu veya tema gibi desteklerinin olmasını istiyorum.
honor 10 lite p smart 2019 honor x8 xiaomi türkiye garantili redmi note 7 mate 20 lite

Son düzenleme:

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27

honor 10 lite p smart 2019 honor x8 xiaomi türkiye garantili redmi note 7 mate 20 lite
Bu ısrarını anlamadım ama bu telefonların ömrü yarın bile bitebilir. Çin uzun vade sunmuyor kullanıcılarına maalesef

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Xiaomi mi mix 2 vya mi 6 ya bak o zaman
Xiaomi benim gözümde fiyat performans telefonu sunmuyor kullanıcılarına. 1500-2000 tl civarında alınabilecek en iyi telefonlar general mobile telefonları fikrimce, ayrıca yerli üretime destek vermek lazım diye düşünüyorum.

Son mesajlar