Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Siz bu akıllı telefonlardan hangisini tercih edersiniz?

• LG G5

Kullanılan: 83 16.9%
  • iPhone SE

Kullanılan: 130 26.5%
  • Sony Xperia Z5

Kullanılan: 71 14.5%
  • Huawei P9

Kullanılan: 207 42.2%

• Kullanılan toplam oy
    491

Lg g5 öneririm çok efsane sony z serisinin ekranı ufak çatlamada dokunmatiği gidiyor masrafıda 200 300 arası yani fiyat performans telefonu g5 bence

Önceden “ipad kullanıyorum telefona ne gerek var” diye düşünüyordum ama artık bi telefon almam gerekiyor hala ipad kullandığım için iphone almayı düşünüyorum fakat bütçem çok kısıtlı eğer iphone se 2 çıksaydı direk onu alacaktım ama çıkmadığına göre sizce bu zamanda iphone se alınır mı ya da ikinci el iphone mantıklı mı

Önceden “ipad kullanıyorum telefona ne gerek var” diye düşünüyordum ama artık bi telefon almam gerekiyor hala ipad kullandığım için iphone almayı düşünüyorum fakat bütçem çok kısıtlı eğer iphone se 2 çıksaydı direk onu alacaktım ama çıkmadığına göre sizce bu zamanda iphone se alınır mı ya da ikinci el iphone mantıklı mı
---- Mesajlar birleştirildi ----

Bütçe ne kadar

Son düzenleme:
Merhabalar babama telefon almayı düşünüyoruz ama 5.5 i veya daha büyük olursa çok iyi olur elleri büyük ve az görüyor.4 yıldır note 3 kullanıyor ama artık çok yavaşladı. 2000 tl ye kadar öneriniz ne olur :)

Merhabalar babama telefon almayı düşünüyoruz ama 5.5 i veya daha büyük olursa çok iyi olur elleri büyük ve az görüyor.4 yıldır note 3 kullanıyor ama artık çok yavaşladı. 2000 tl ye kadar öneriniz ne olur :)
xiaomi mi mix 2 veya xiaomi mi note 3. mi mix2 1900 liraydı ama 2400'e çıktı seçimden sonra dolar düşerse falan belki fiyatı da düşer.

Kullanabileceğim en uzun ömürlü telefon modelleri neler? Ağır oyun vb. oynamayacağım. Günlük işlerimi halledecek, fotoğraf, günlük uygulamaları kullanabileceğim en uzun süre dayanacak android telefon önerileriniz neler?

Selamun Aleykum ;

kardeşime bu miktar civarında telefon almayı düşünüyorum bu ay içinde alıcağım bütçeme uygun tavsiyelerinizi bekliyorum .

Kamera ve donanıma önem veriyor kardeşim .
XİAOMİ Mİ NOTE 3 AL DERİM ORTA-ÜST SEGMENT ARASINDA EN İYİ TELEFON VE KAMERA KONUSUNDA PİŞMAN OLMAZSIN EN ÖNEMLİSİ İŞLEMCİSİ ZATEN MUHTEŞEM ÇALIŞIYOR VE YÜKSEK PERFORMANSLI AL PİŞMAN OLMAZSIN

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba SDN Forum Üyeleri;

Başlıkta belirttiğim gibi, 1500 - 1600 Tl acil telefon önerisi istiyorum. Bugün saat 18:00-20:00 arası alacağım ve bu fiyat aralığında en iyi,tek telefonu arıyorum. (Maximum bütçem o kadar ve bütçeyi artıramam gibi bir imkanım yok, üzgünüm.) (2-3 sene memnun etsin, yeter de artar bile.)

Aradığım kriterler şunlar ki,

- Çin telefonlarına veya İthalatçı garantili telefonlara bulaşmak istemiyorum. (Xaomi.Meizu.OnePlus+ gibi.)

- LG gibi çok fazla kronik sorunu falan olmasın. çünkü servis ile pek fazla uğraşmak istemiyorum.

- Yazılım desteği iyi olmasını umut ediyorum çünkü günümüzde artık 8.0.1 geleceği için umut ışığıyla bakıyorum ki 7.1.1 de olabilir fark etmez ama yine de güncelleme desteğinin iyi olması gerekiyor.

- Oyun falan oynamam, taş çatlasa 1 veya 2. Onlar da; düşük boyutlu her telefonun rahatça kaldırabileceği oyunlar oynarım. Okey, Agar.IO, Clash Royale falan.

- Özellikle 5.5''inch olmasını talep ediyorum. Çünkü çok fazla dizi veya video izliyorum. Büyük ekran her zaman favorimdir benim için ve de kalitesiz, cansız veya soluk renklerde telefon istemiyorum.

- Ses verimi falan tatmin etsin. çünkü Spotify, Deezer, Fizy gibi uygulamaları sıklıkla kullanıyorum

- Telefonu daha çoğunluk olarak Instagram, Twitter, Snapchat vs. vs. gibi çok fazla sosyal medya uygulamaları kullanıyorum. (Bunlar benim için ön planda olduğundan dolayı kasma, donma gibi problemlerle de karışmak istemiyorum**) (Performansı da ön plandadır.**)

- Kamerası iyi olsun ki özellikle Selfie falan çok çekiyorum ve kamera kalitesini ön planda tutuyorum.**

- Pil olarak ise en azından 1 günümü çıkarsın yeter. Zaten ertesi gün tekrar şarja takacağım için bir sorun teşkil etmiyor.

- Arayüzü akıcı ve net olmalıdır. Herhangi bir; yok şu durduruldu, yok SystemUI kapatıldı gibi şeylerle veya arayüz de dolaşırken, kasmalar gibi şeylerle de uğraşmak istemiyorum.

- Son olarak da; parmak izi okuyucu veya tema gibi desteklerinin olmasını istiyorum.

KUSURA BAKMA AMA O FİYAT BANDINDA VE ARADIĞIN ÖZELLİKLERİ SADECE XIAOMİ KARŞILIYOR TÜRKİYEDE İMKANSIZ BULAMAZSIN İLLAKİ KRİTERLERİNDEN EKSİĞİ VARDIR BULURSAN BENİM ÖNERİM XİAOMİ Mİ NOTE 3 YA DA Mİ 5 PLUS.

Son düzenleme:
Selamun Aleykum ;

kardeşime bu miktar civarında telefon almayı düşünüyorum bu ay içinde alıcağım bütçeme uygun tavsiyelerinizi bekliyorum .

Selamun Aleykum ;

k
Selamun Aleykum ;

Kardeşim kesinlikle huawei mate 10 lite öneririm 1700 TL civarı gercekten kamera cok iyi odaklamasına hayranım ben alalı 1 ay oldu memnunum ayrıca kasası alüminyum ısıyı emiyor zaten huawei min leica ile bir ortaklığı var yani kamera akıyor detaylı YouTube dan bak derim

Ben redmi s2 aldim 1550 lira harika telefon bir tek kamerasi cok cok cok iyi degil yine de iyi sayilir 6 inch telefon

stat counter