1500-2000 TL Arası Telefon Almak İstiyorum

1500 -2000 TL ARASITELEFONLAR

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
1500-2000 TL Arası Telefon Alıcam Kemara Performansı Benim İçin Önemli, Ve Elimdeki Cihaz Lg G2 Snapdragon 800 Ve Grafik İşlemci Adreno 330 Kullanıyor Performans Olarak G2 Aratmamalı

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
iPhonelari o listeden çıkart ve biraz beklemeni veya piyasa da araştırma yaşamı tavsiye ederim Mi6 diyeceğim fiyatı stok kalmadığı için sahte şekilde şişti stoklar geldiği an düşecek mi6 almalısın 2000e

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
iPhonelari o listeden çıkart ve biraz beklemeni veya piyasa da araştırma yaşamı tavsiye ederim Mi6 diyeceğim fiyatı stok kalmadığı için sahte şekilde şişti stoklar geldiği an düşecek mi6 almalısın 2000e
--- Gönderi Güncellendi ---
Mİ 6 GÜZEL AMA TÜRKİYEDE GARANTSİ SIKINTILI BİR DURUM

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam birşey yazmamişsın
Ha şimdi geldi

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Mİ 6 GÜZEL FAKAT GARANTİSİ BİRAZ SIKINTILI BİR DURUM

M

Murat Burç

SDN Okuru

Mİ 6 GÜZEL AMA TÜRKİYEDE GARANTSİ SIKINTILI BİR DURUM
Bak o senin bileceğin iş işte
Biraz zorlayıp XZ( 2250) veya 2400e S7 alabilirsin daha aşağılarda ise Zenfone 3 e Xperia x bakabilirsin X Compact yine seçenek (x in on kamerası compactin batarya ve arka kamerası daha iyi diğerinden Compact 4.6 inç kalın ve plastik yalnız )
Lenovo P2 güzel cihaz fakat özellikle videosu zf3den geride aşırı pil istiyorsan bir seçenek zf3ün pili iyi gidiyor zaten

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Allahtan beş tane arasında kararsız kalmışsın :D

ayfon alma da ne yaparsan yap :rolleyes:

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5

KARASIZ DEĞİLİM NİHAİ OLARAK BUNLARA PARA VERİP ALIYORUZ VE SEGMENTİNE GÖRE EN İYİ PERFORMANSI İSTİYORUZ ONUN TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM

M

Murat Burç

SDN Okuru
KARASIZ DEĞİLİM NİHAİ OLARAK BUNLARA PARA VERİP ALIYORUZ VE SEGMENTİNE GÖRE EN İYİ PERFORMANSI İSTİYORUZ ONUN TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM
Tamamı büyük harflerle yazmamanı tavsiye ederim. Forumda yasak ve internet aleminde bağırmak anlamına geliyor

iPhone 6 vardı değil mi sizde ?

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360

Ben ayfon 6 kullanıyorum, seçeneklerin arasında da en iyi o duruyor. Hepsi burada indirime giriyor bazen 1920 TL düştüğünü gördüm 32 GB olanın...

Tamamı büyük harflerle yazmamanı tavsiye ederim. Forumda yasak ve internet aleminde bağırmak anlamına geliyor

iPhone 6 vardı değil mi sizde ?

Evet

M

Murat Burç

SDN Okuru
İPhone 6 1920 TL edecek bir cihaz değil o fiyata çok cihaz var iPhone 6 alınmaz, 1 GB ramli iOs cihaz alınmaz.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
İPhone 6 1920 TL edecek bir cihaz değil o fiyata çok cihaz var iPhone 6 alınmaz, 1 GB ramli iOs cihaz alınmaz.

Telefonların ram konusundaki başarıları işletim sistemi ile alakalı, stabil olmayan bir sistemi ram idare etmez ve kesinlikle katılıyorum o paraları hak etmiyorlar...

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
5SE nasıl tavsiye edilirmi 6S AYNI
Telefonların ram konusundaki başarıları işletim sistemi ile alakalı, stabil olmayan bir sistemi ram idare etmez ve kesinlikle katılıyorum o paraları hak etmiyorlar...
5SE 2GB Ram A9 işlemci var

M

Murat Burç

SDN Okuru
En üst cihaz 3GB ramli ve işletim sistemi öncelikle ona göre optimize ediliyor 1 GB ramli cihaz bu yüzden alınmaz .
5SE nasıl tavsiye edilirmi 6S AYNI
SE paran varsa Sony XZ , Samsung S7ye baksana

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
En üst cihaz 3GB ramli ve işletim sistemi öncelikle ona göre optimize ediliyor 1 GB ramli cihaz bu yüzden alınmaz .

SE paran varsa Sony XZ , Samsung S7ye baksana
bütce 2000tl sınırlı XZ VE S7 güzel bulsa S6 direk alcam

M

Murat Burç

SDN Okuru
bütce 2000tl sınırlı XZ VE S7 güzel bulsa S6 direk alcam
S6 alma pili kötü . Sanırım SE 16GB alacaksın alma 16 GB cihaz alınmaz bence SE alma direk mi6yi bekle derim garantili ile sorun yaşayan görmedim öbür türlü mi5s var 1250ye ithalatçı veya güvenmiyorum dersen 1500e Xperia X , Zenfone 3 bak boşver SEyi alınacak cihaz değil o özellikle ön kamerası çok kötü

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
S6 alma pili kötü . Sanırım SE 16GB alacaksın alma 16 GB cihaz alınmaz bence SE alma direk mi6yi bekle derim garantili ile sorun yaşayan görmedim öbür türlü mi5s var 1250ye ithalatçı veya güvenmiyorum dersen 1500e Xperia X , Zenfone 3 bak boşver SEyi alınacak cihaz değil o özellikle ön kamerası çok kötü
Telefonu mağzadan alcam vatan-teknosa-bimeks-medimarkt gibi
Telefonu mağzadan alcam vatan-teknosa-bimeks-medimarkt gibi
X compact nasıl

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
M

Murat Burç

SDN Okuru
x compact 1499 TL Xperia Z5 1800 tl

moto z play nasıl oda 1500 tl civarı
Z5 ısınıyor moto z olay iyi ama compactan güçsüz
X compactin tasarımıni malzeme.kalitesini ve 4.6 inç ekranıni kabul ediyorsan alınabilir iyi bir arka kamerası var ön kamera arka kamerası kadar iyi değil ortalama bir ön kamera
Zenfone 3e de bakabilirsin . O fiyatlardaysa

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
1500-2000 TL ARASI TELEFON ALICAM KEMARA PERFORMANSI BENİM İÇİN ÖNEMLİ, VE ELİMDEKİ CİHAZ LG G2 SNAPDRAGON 800 VE GRAFİK İŞLEMCİ ADRENO 330 KULLANIYOR PERFORMANS OLARAK G2 ARATMAMALI
Sen Murat kardeşi boşver o zaten Apple denildiği zaman elin den geleni söyler bir kere ıphoneyi desteklese şaşırırım. Mi6 bende öneririm güzel telefon ama parça sıkıntısı yaiarmısın bilemem mesela arızası oldu servisle uğraşmak yerine dışarda yaptırmak istedin zaten ithalatçı garantiler varla Yok gibi parçasını bulabilirmisin. Listene göre konuşuyorum lenova p2 al derim güzel telefon. Liste dışı Öner'im bir çok kişi kötülese bile benim arkadaşım a5 2017 aldı çok şık bir telefon kullanımı da gayet güzel. Eğer ithalatçı garantili alırım aradaki farkla da bozulsa bile güzel bir tamirciye yaptırırım dersen sana tek kelime ile önerecek olduğum modeller huawei mate 9 ya da s7 edge parçalarını ve aksesuarlarını bulabilirsin. (Parça derken seni korkutmak istemem zaten fabrikasyon bir arızası çıkmazsa kolay kolay arıza açan telefonlar değil) garanti önemli ise huawei p9,p9 lite 2017 a52017 , zenfone 3, lenova p2

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Z5 ısınıyor moto z olay iyi ama compactan güçsüz
X compactin tasarımıni malzeme.kalitesini ve 4.6 inç ekranıni kabul ediyorsan alınabilir iyi bir arka kamerası var ön kamera arka kamerası kadar iyi değil ortalama bir ön kamera
Zenfone 3e de bakabilirsin . O fiyatlardaysa
zenfone 3 4gb ram 64gb hafızalı olanı 1700 tl

M

Murat Burç

SDN Okuru
zenfone 3 4gb ram 64gb hafızalı olanı 1700 tl
Compactan güçsüz zf3 ama biraz daha iyi ön kamera biraz daha kötü arka kameraya sahip ekrani daha büyük malzeme kalitesi daha iyi bataryasi da daha iyi meraklısına 4k video cekebiliyor(X Compact çekemiyor zaten XZ ile tek farkı bu sanırım ) sana uygunsa 4gb ram 64 GB depolamali Zenfone 3u alabilirsin 3gb modelide alabilirsin fiyat için çok performans farkı olmaz
Sen Murat kardeşi boşver o zaten Apple denildiği zaman elin den geleni söyler bir kere ıphoneyi desteklese şaşırırım. Mi6 bende öneririm güzel telefon ama parça sıkıntısı yaiarmısın bilemem mesela arızası oldu servisle uğraşmak yerine dışarda yaptırmak istedin zaten ithalatçı garantiler varla Yok gibi parçasını bulabilirmisin. Listene göre konuşuyorum lenova p2 al derim güzel telefon. Liste dışı Öner'im bir çok kişi kötülese bile benim arkadaşım a5 2017 aldı çok şık bir telefon kullanımı da gayet güzel. Eğer ithalatçı garantili alırım aradaki farkla da bozulsa bile güzel bir tamirciye yaptırırım dersen sana tek kelime ile önerecek olduğum modeller huawei mate 9 ya da s7 edge parçalarını ve aksesuarlarını bulabilirsin. (Parça derken seni korkutmak istemem zaten fabrikasyon bir arızası çıkmazsa kolay kolay arıza açan telefonlar değil) garanti önemli ise huawei p9,p9 lite 2017 a52017 , zenfone 3, lenova p2
Ne diyim iPhone 6 çöpünü mu al diyeyim ? 5s le 6 çöpünü mü destekleyeyim ?

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Compactan güçsüz zf3 ama biraz daha iyi ön kamera biraz daha kötü arka kameraya sahip ekrani daha büyük malzeme kalitesi daha iyi bataryasi da daha iyi meraklısına 4k video cekebiliyor(X Compact çekemiyor zaten XZ ile tek farkı bu sanırım ) sana uygunsa 4gb ram 64 GB depolamali Zenfone 3u alabilirsin 3gb modelide alabilirsin fiyat için çok performans farkı olmaz

Ne diyim iPhone 6 çöpünü mu al diyeyim ? 5s le 6 çöpünü mü destekleyeyim ?
önemli olan verdiğim paranın karşılığını alabilme herkeste bunu ister aldığı ürün karşılığında zenfone 3 güzel bir seçenek xcampta öyle siz olsanız hangisini seçerdiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
önemli olan verdiğim paranın karşılığını alabilme herkeste bunu ister aldığı ürün karşılığında zenfone 3 güzel bir seçenek xcampta öyle siz olsanız hangisini seçerdiniz
Benim için zor bir seçim Compact daha güçlü ve arka kamerası daha iyi onu seçerdim gibime geliyor ama Zenfone 3de güzel cihaz kesinlikle bana arka kamera hitap ettiği için Compact seçerdim hem fiyatı biraz daha auyfun 1400-1300 civarı hepsi burada da tabi siz vatandan alacaksınız yine 1500 TL orada yıl e uygu. Gibi onceliklerinize göre karar verin

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Kesinlikle se alma tak diyeceğim bu. hatta i phone ları ele