.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,554
darısı başına abim..
Bende eskiden sosyal fobi ve utangaçlık vardı bu yüzden pek iletişim kuramazdım insanlarla kaygı olurdu çünkü mutsuzdum ve sebebini buna bağlıyordum ama insanlarla bu sene baya içli dışlı oldum ve yine mutsuz olduğumu farkettim dolayısıyla eski halime özüme döndüm bundan sonra yol arkadaşlarım namaz kitaplar ve spor olacak geriye kalan hiçbir şeyden beklentim kalmadı dolayısıyla ben nişan yada evlilik olacağını sanmıyorum yine de iyi dileklerin için teşekkür ederim.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Bende eskiden sosyal fobi ve utangaçlık vardı bu yüzden pek iletişim kuramazdım insanlarla kaygı olurdu çünkü mutsuzdum ve sebebini buna bağlıyordum ama insanlarla bu sene baya içli dışlı oldum ve yine mutsuz olduğumu farkettim dolayısıyla eski halime özüme döndüm bundan sonra yol arkadaşlarım namaz kitaplar ve spor olacak geriye kalan hiçbir şeyden beklentim kalmadı dolayısıyla ben nişan yada evlilik olacağını sanmıyorum yine de iyi dileklerin için teşekkür ederim.
Olsun be abi..iyi günler...

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
yazacak kimsem yok buraya yazayım bari herkese iyi geceler :)

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Evet sayın SDN üyeleri
Nişanlanıyorum ve sizinde benim bi ailem olduğunuzu düşündüğüm için sizinle paylaşmak istedim.
Herşey cok cabuk gelişti bu yüzden ilerki günlerim yoğun olacak. Bu yüzden foruma fazla zaman ayıramazsam kusuruma bakmayın.
Saygılar.
Allah tamamına erdirsin.

Reaksiyon puanı
617
Güzel dualarınızla daha mutlu olacağım insallah. Hepinize tesekkür ederim.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

hayırlı olsun ve Allah tamamına erdirsin. Herşey gönlünüzce olur inşallah.

Saygılar

Reaksiyon puanı
2,554
Çok çok teşekkür ederim. Duana o kadar içten amin dedim ki. Zaten günlerdir dilimde hep hayırlıysa olsun duası var. :)
Hz Ali nin şu duası da çok güzel bak şöyle dua ederdi :
Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle amin :)
Ben bu duayı ilk kez cumada vaazda duymuştum çok güzel dedim içimden.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hayırlı olsun, mutluluklar dilerim.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Tebrik ederim, evli birisi olarak sana tavsiye vermeden de geçmeyeceğim tabi :) Geleneklerimiz biraz insanları yıpratma üzerine kuruludur özellikle erkek tarafına gereksiz, yerli yersiz hem maddi hem manevi yüklenirler.

Tavsiyem; ne istediğinizi bilerek planlı, ve bir birinize nezaket ile yaklaşın malum stresli bir dönemeç, hem senin hem karşındaki insanın hayat yapısı değişiyor, sadece dışarıdan değil içeriden de kendiniz ile bir mücadeleniz olacak, alışkanlıklarınız değişecek vs. gibi... Mantığınızı kaybetmeyin ve insanların ne dediğini o kadar çok umursamayın, yani herkes bir şeyler bilir ve söyler ancak önemli olan sizin bilmeniz ve bu sürece hakim olmanız yoksa ağzınızın tadı sıkça bozulur.

Kadın olarak senin takınacağın tavır belirleyici bir rol oynacaktır.

Tamamına erer inşallah...

Reaksiyon puanı
617
Tebrik ederim, evli birisi olarak sana tavsiye vermeden de geçmeyeceğim tabi :) Geleneklerimiz biraz insanları yıpratma üzerine kuruludur özellikle erkek tarafına gereksiz, yerli yersiz hem maddi hem manevi yüklenirler.

Tavsiyem; ne istediğinizi bilerek planlı, ve bir birinize nezaket ile yaklaşın malum stresli bir dönemeç, hem senin hem karşındaki insanın hayat yapısı değişiyor, sadece dışarıdan değil içeriden de kendiniz ile bir mücadeleniz olacak, alışkanlıklarınız değişecek vs. gibi... Mantığınızı kaybetmeyin ve insanların ne dediğini o kadar çok umursamayın, yani herkes bir şeyler bilir ve söyler ancak önemli olan sizin bilmeniz ve bu sürece hakim olmanız yoksa ağzınızın tadı sıkça bozulur.

Kadın olarak senin takınacağın tavır belirleyici bir rol oynacaktır.

Tamamına erer inşallah...
İnanınki hiçbişey talep etmiyorum çünku zaman kalmıyo sadece düşünüyorum daha ben söylemeden o söylüyo. Kısacası hiç bişey istemiyorum ama herşey istediğim gibi oluyo :) çok şükür

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Son düzenleme:

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Tebrik ederim. Gönlünüzden yüzünüzden gülümsemeniz eksik olmasın Allah mutluluğunuzu daim etsin her şey gönlünüzce olsun :)

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Hayırlı olsun. Dünyanın en güzel koşturmacasıdır.
Herşey gönlünüzce olsun.

Reaksiyon puanı
617
Nışan günü geldi çattı. Ve hazırlıklar cok hızlı bi şekilde sürüyo. Bana şans dileyin.:)

Reaksiyon puanı
617
15187364380701933871053.jpg
Ve artık nışanlıyım :)

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Tekrardan hayırlı olsun, Allah tamamını erdirsin.