15 Şubat Perşembe Günü Nişanlanıyorum.

Çok çok teşekkür ederim. Duana o kadar içten amin dedim ki. Zaten günlerdir dilimde hep hayırlıysa olsun duası var. :)
Hz Ali nin şu duası da çok güzel bak şöyle dua ederdi :
Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle amin :)
Ben bu duayı ilk kez cumada vaazda duymuştum çok güzel dedim içimden.

Belissima

Süpürgesizz cadıı...!
Yönetici
Moderatör
Hz Ali nin şu duası da çok güzel bak şöyle dua ederdi :
Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle amin :)
Ben bu duayı ilk kez cumada vaazda duymuştum çok güzel dedim içimden.
Evet çok güzel bi dua. Amiiin.

Tebrik ederim, evli birisi olarak sana tavsiye vermeden de geçmeyeceğim tabi :) Geleneklerimiz biraz insanları yıpratma üzerine kuruludur özellikle erkek tarafına gereksiz, yerli yersiz hem maddi hem manevi yüklenirler.

Tavsiyem; ne istediğinizi bilerek planlı, ve bir birinize nezaket ile yaklaşın malum stresli bir dönemeç, hem senin hem karşındaki insanın hayat yapısı değişiyor, sadece dışarıdan değil içeriden de kendiniz ile bir mücadeleniz olacak, alışkanlıklarınız değişecek vs. gibi... Mantığınızı kaybetmeyin ve insanların ne dediğini o kadar çok umursamayın, yani herkes bir şeyler bilir ve söyler ancak önemli olan sizin bilmeniz ve bu sürece hakim olmanız yoksa ağzınızın tadı sıkça bozulur.

Kadın olarak senin takınacağın tavır belirleyici bir rol oynacaktır.

Tamamına erer inşallah...

Belissima

Süpürgesizz cadıı...!
Yönetici
Moderatör
Tebrik ederim, evli birisi olarak sana tavsiye vermeden de geçmeyeceğim tabi :) Geleneklerimiz biraz insanları yıpratma üzerine kuruludur özellikle erkek tarafına gereksiz, yerli yersiz hem maddi hem manevi yüklenirler.

Tavsiyem; ne istediğinizi bilerek planlı, ve bir birinize nezaket ile yaklaşın malum stresli bir dönemeç, hem senin hem karşındaki insanın hayat yapısı değişiyor, sadece dışarıdan değil içeriden de kendiniz ile bir mücadeleniz olacak, alışkanlıklarınız değişecek vs. gibi... Mantığınızı kaybetmeyin ve insanların ne dediğini o kadar çok umursamayın, yani herkes bir şeyler bilir ve söyler ancak önemli olan sizin bilmeniz ve bu sürece hakim olmanız yoksa ağzınızın tadı sıkça bozulur.

Kadın olarak senin takınacağın tavır belirleyici bir rol oynacaktır.

Tamamına erer inşallah...
İnanınki hiçbişey talep etmiyorum çünku zaman kalmıyo sadece düşünüyorum daha ben söylemeden o söylüyo. Kısacası hiç bişey istemiyorum ama herşey istediğim gibi oluyo :) çok şükür

Son düzenleme:
stat counter