13.3" MCPr almayi düşünüyorum.

Bu konuyu okuyanlar

swaggieber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben bu ay içerisinde ya da en geç eylül ortasi gibi bir retina ekranli 13" mcbp almayi düşünüyorum. Hepsiburada.com'da 8gb ram ve 256gb f.d olan modeli 3800tl'ye düşmüş bulunmakta. Bende kacirmayayim diyorum. Sorum şu, kullananlar bana onerirler mi? Ve Ekim'de ki apple event te Macbook pro nun yeni modelinin tanitilma gibi bir şansı var mi? Almisken güncel olanı almak istiyorum.<br />Bu arada pasif kullanıcıyim sadece internet vb şeyler icin kullanacağım, mac dünyasına ilk adım için. Yorumlarınızi bekliyorum. Teşekkürler.* [emoji4]<br/>

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Dün bimeksten aldığım Macbook Pro Retina 13" model macbooktan yazıyorum şuan.

Söyleyebileceğim tek şey şu vakte kadar bu aleti almamam cidden büyük bir kayıp olmuş.

Cihaza aşık olmuş durumdayım şuan :) Bimekste öğrenci indirimiyle 3400TL'ye mal oldu bana. 8GB ram + 256SSD'li olan model bu.

Yani uzun lafın kısası; alın kesinlikle şuana kadar almadığınıza pişman olacaksınız :)

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Dün bimeksten aldığım Macbook Pro Retina 13" model macbooktan

yazıyorum şuan.

Söyleyebileceğim tek şey şu vakte kadar bu aleti almamam cidden büyük bir kayıp olmuş.

Cihaza aşık olmuş durumdayım şuan Bimekste öğrenci indirimiyle 3400TL'ye mal oldu bana. 8GB

ram + 256SSD'li olan model bu.

Yani uzun lafın kısası; alın kesinlikle şuana kadar almadığınıza pişman olacaksınız

kesinlikle tavsiyemdir ben de macbook air var 4gb 128 gb (ha birde harici disk var 1 tb) mükemmel

ötesi 9 ay oldu alalı pişman oldum aldığıma çünkü daha önce neden kullanmadım normal pc lere o

kadar para verdim cidden pişmanım ha oyun oynayacaklara bi şey diyemem diyorlar ki çok pahalı

ben bugüne kadar normal pc için harcadığım parayla 3 tane macbook air alırdım. mac os x çok iyidir.