1000tl altı kod yazmakta kullanılacak monitör

Bu konuyu okuyanlar

patateslibaklava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. 13.3 inch bir laptopum var. Haliyle rahat çalışabileceğim ikinci bir ekran arıyorum. Piyasada pek bulamadım fakat kod yazarken kolaylık sağladığı için tercihen pivot özellikli(dikey olarak da kullanılabilen) bir model bakıyorum. Sadece kod yazmak için değil arada film dizi izlemek, arasıra da oyun amaçlı kullanacağım ama oyun mevzusu çok önemli değil(lütfen özellikle oyuna yönelik tavsiyeler vermeyin :)). Fiyat olarak en fazla 1000-1200 tl düşünüyorum az da olsa esneme payı var ama yüksek fiyatlar veremem. Mediamarkt, Vatan gibi mağazası olan bir yerden almayı isterim, fakat imkanı yoksa hepsiburada.com gibi siteler de olur (ama yine de tercihim bir mağazadan almak). Güzel bir önerisi olan var mıdır?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

patateslibaklava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
macbook yada laptop ekranın retinamı ? Çünkü alacağın ekranı ucuzda olsa pahalıda olsa en azından o çözünürlüğü desteklemesi iyi olur. Ekran tavsiyesi veremeyeceğim çünkü 2005 ten beri monitörlü masaüstününü bıraktım Ve hep sadece laptop macbook u dahili ekranla kullandım ondan önceki ekranlarda malum ☺ Ama dediğim gibi çözünürlük olayını göz önünde bulundurman senin yararına ?

iyi forumlar