HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Xiaomi Redmi note 4 aldım babama şarji efsane kamerası çok iyi değil ama gündüz fotoğrafları tatmin eder iş görür, pil efsane , cihaz hızlı çalışıyor. (Miui9a güncellemeyi unutmayin)
Türkiye grantili cihaz ariyorum sony samsung lg lenovo falan

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
K6 Note güzeldi diye hatırlıyorum. Gm5 plusa yanaşmayın

Bende anneme alıcam bunun ara yüzünü ve kullanımı bilmiyorum. Görüntülü konuşmayı açsın yeter benim için yeterli sanırım bende bu modeli düşünüyorum. Deneme fırsatımda olmadı. Bu modeli alan var ise arkadaş önermiş yazabilir mi?? Teşekkürler.

ferredtube

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Babama telefon alacağım. Xiaomi almayı düşünüyorum. Bütçe 1400 e kadar çıkabilir. Mi note 4, A1 ve mi 5 arasında kaldım. Ne önerirsiniz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Babama telefon alacağım. Xiaomi almayı düşünüyorum. Bütçe 1400 e kadar çıkabilir. Mi note 4, A1 ve mi 5 arasında kaldım. Ne önerirsiniz ?
Mİ5S Plus alın derim 1483 TL'ye bulanabiliyor. Pili iyi ekranı güzel çok güçlü bir cihaz. Uzun süre götürür.

gomez33

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Xiaomi redmi note 4 öneririm GittiGidiyor cepport da 800 küsur fiyatı var biz kuzenimin tavsiyesiyle Xiaomi ye geçtik onda 3 yıldır Mi4 var telefon 1 haftalık gibi yağ gibi akıyor .Yengeme redmi note 4 bana mi6 modelini aldık Xiaomi harika bir telefon malzemesi çok iyi kesinlikle tavsiye ederim hemde diğer markalara baktığımız zaman çok daha ucuz.

wlat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
ordakilerin hiçbirini kendi çapımda tavsiye etmem o fiyat aralıklarında en iyi telefon lenovo k6 note 4000 mh pil var oyunları rahatca oynatabiliyo
ve kamerası ofiyatagöre gayet iyi ve arkada parkmak izi sensörü var büyük ekranlı bir telefon,

MdK26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Xiaomi’nin telefonlarını öneririm. Kendim şahsen kullanıyorum. 700tlye aldığım xiaomi redmi note 5 a. Kesinlikle öneririm. Kastırıcak oyunlarda bile kasmıyor. İnternette çok rahat gezinebiliyorsun. Ya da xiaomi’nin birçok modeli var. Kesinlikle öneririm.

Khal drogo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xiaomi mi 4 650 tl falan onlarada bakabılırsın bayagı kalıtelı bence.

canburger

Asistan
Reaksiyon puanı
94
gm 6 tam bir anne telefonu, ekranı da küçük 5 inc. 730 tl civarında galiba fiyatı

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Merhaba, Xiaomi Redmi 5A ve Redmi 4A arasında kaldım hangisi önerirsiniz yada başka bu fiyatlarda hangi cihazı önerirsiniz ?

gomez33

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Merhaba, Xiaomi Redmi 5A ve Redmi 4A arasında kaldım hangisi önerirsiniz yada başka bu fiyatlarda hangi cihazı önerirsiniz ?
mi4 donanım olarak daha iyi carrefour gibi yerlerde 650TL ama 2014 çıkışlı cihaz şuan android 6,01 MIUI9 var daha android güncellemesi almaz.

hole123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
dostum 1000 tl ye telefon alma verdiğin paraya yazık 6 ayda çöpe atarsın teknoloji ilerledikçe daha hızlanıyor orta ve duşuk seviye telefonlar zaten yazılım olayına zar zor ayak uyduruyor uyumluluk sorunu yaşıyor kasıyor bir dunya problem benim düşüncem ya hep ya hiç

Antutu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük
Xiaomi Redmi 4X

Son düzenleme:

rothfuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba
1000 belki 1200 tl kadar bir telefon bakıyorum. Şimdiye kadar hep dandik telefonlar kullandım. Şimdi aradığım bazı özellikler var. Öncelikle pil konusunda hemen bitmesin istiyorum. Özellikle Wi-fi yada mobil internet bağlantısı konusunda hep sıkıntılar yaşadım. Aynı wi-fi üzerine bağlı olan telefonlardan benim telefonum hep sorun çıkardı. Arka kamerasından beklentim sadece tahtaya yazılan notları arka sıralardan rahat ve belirgin olarak resimlemek. Oyun oynayan biri değilim. Spotify, twitter, Instagram kullanıyorum. Önerilerinize açığım.

Not: Benim fiyat olarak beğendiğim şu telefon sizce isteklerimi karşılar mı ?