HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu üçü arasından direk G4 Plus
İthalatçı cihaz alır mısın ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ara yüz en sade olanı seç zaten performansı zayıf fazla birşey beklemek lazım birde ara yüz yorarsa hiç kullanılmaz olur ilerde rom falan ararsın ondan sonda

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Lenovo Moto G4 almayı düşünüyorum teknosa'dan 800tlye ne dersiniz bu fiyata daha iyisi var mıdır ? Anneme alacağım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İnternet ve 2.el düşünmüyorum açıkçası teknosa daha güvenli geliyor. Ve büyük bir fark yok sanırım aralarında
Teknosa ile ilgili açılan konuya bir bak ister4sen fourmda biri açmıştı. Görevlilerin birşey satma çabasından bahsediliyordu. Eğer 1000tlye çıkabilirm diyorsanız moto g4 plus alabilirsiniz zincir mağazalardan
--- Gönderi Güncellendi ---
Teknosa Saçmalığı!
Online mağazalar iyidir.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Teknosa ile ilgili açılan konuya bir bak ister4sen fourmda biri açmıştı. Görevlilerin birşey satma çabasından bahsediliyordu. Eğer 1000tlye çıkabilirm diyorsanız moto g4 plus alabilirsiniz zincir mağazalardan
--- Gönderi Güncellendi ---
Teknosa Saçmalığı!
Online mağazalar iyidir.
En azından cihaz sıkıntılıysa değiştirmemiz rahat olur, sabit bir yeri var diye dedim. Yoksa ben de Teknosa'nın fiyat politikalarını ve çalışanlarını sevmiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu linkteki cihaz hepsiburada'nın kendi satışı mı yoksa yine başka bir satıcı mı var? Lenovo garantili diyor yani lenovo ve hepsiburada anlaşma mı yapmış tam anlayamadım. Eğer öyleyse buradan almak daha mantıklı gibi hemde 50tl daha ucuz.
Cihazı hepsiburada satıyor garantiyi lenovo veriyor. Vatanın cihazı satıp garantiyi lenovonun vermesi gibi

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
Başka Önerisi Olan Yokmu??

Murat97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Casper'ın telefonlarına bak derim 1000 TL kadar iyi telefonlari var.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Selamlar. Anneme telefon alacağım, tek kriterim şarjının iyi gitmesi, Vibe P1 gibi bir performans beklemiyorum ama günü çıkartsın yeterli, şuanda Xperia P kullanıyor, yarım gün gidiyor şarjı. Maksimum 700-750 lira bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum.

Söylemeyi unutmuşum; telefonla konuşmak, facebook ve whatsapp'ta dolaşmaktan başka birşey yapmıyor.

lenovo p1m al çoğu yerde fiyatı 699 tl a101'e bile geliyor. ayrıca fiyatı da pahalı oldu geçen seneye göre. pili iyi gider 1 günü rahat çıkartır.

kaleargon

Asistan
Reaksiyon puanı
12
k6 power nasıldır alınır mı 999 Tl? Kronik bir sorunu var mıdır?

Cemserdar1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microsoft Lumia 950 ikinci eli 1000 tl civarında inceleme videoların da kamerasının gayet iyi olduğunu söylüyorlar.

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bir arkadasim 1000 tl ye telefon alicak ve aradiği özellikler iyi bir ekran surekli video ve dizi izliyor bunun yaninda iyi bir kamera pek oyun oynamaz. Bütçeyi hiç artırma imkanida yok

Reaksiyon puanı
222
Xiaomi redmi 4 prime yada note4x 1000 tl altındaki en iyi cihazlar gözümde yaklaşık 10 saat ekran süresi veriyolar. Xiaomi almayacaksanız lenovo k5 note 32gb , moto g4 plus alınabilir

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Youtubede yer alan inceleme videolarının ardından moto g4 plus almaya karar vermis

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
İtahalatci garantili bakiyorsa xiaomi mi5 alsin. 1130 lira olmus artik hepsiburadada. Samimi soyluyorum az once metroda biri gozume carpti. Adamda mi5 var. Ekrani taa iki kapi oteden kendini belli ediyor. Arkasinin hosuna gider madem dizi film izliyor ekrani cok iyi mi5'in.

Esnaftan falanda musteri faturali gm5plus alabilir. Ondada ltps ekran var oda cok guzel goruntu veriyor. Ama cok sarj yiyor.

G4 plus almaya karar verdiyse soyle 32gb'lik varyasyonu alsin. Onda 3gb ram var. 16'ligi almasin.

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İtahalatci garantili bakiyorsa xiaomi mi5 alsin. 1130 lira olmus artik hepsiburadada. Samimi soyluyorum az once metroda biri gozume carpti. Adamda mi5 var. Ekrani taa iki kapi oteden kendini belli ediyor. Arkasinin hosuna gider madem dizi film izliyor ekrani cok iyi mi5'in.

Esnaftan falanda musteri faturali gm5plus alabilir. Ondada ltps ekran var oda cok guzel goruntu veriyor. Ama cok sarj yiyor.

G4 plus almaya karar verdiyse soyle 32gb'lik varyasyonu alsin. Onda 3gb ram var. 16'ligi almasin.
Söylerim bulursa onu alir

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bir arkadasim 1000 tl ye telefon alicak ve aradiği özellikler iyi bir ekran surekli video ve dizi izliyor bunun yaninda iyi bir kamera pek oyun oynamaz. Bütçeyi hiç artırma imkanida yok
Lenovo vibe p1 der ve susarım.
Eğer ki bu telefonu alırsanız elimde kılıf vardı bu telefon için hediye edebilirim size