Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Samsung Galaxy J3 Pro J330 Akıllı Telefon (Siyah) | Teknosa önerebileceğim en iyi samsung marka telefon !++

---- Mesajlar birleştirildi ----

Model
J330

İşlemci Hızı
1.4 GHz

Renk
Siyah

Boyut
143.2 x 70.3 x 8.2 mm

Ön Kamera
Var

Dahili Hafıza
16 GB

USB Portu
Var

Bluetooth
Var

Dokunmatik Ekran
Var

GPS
Var

Arttırılabilir Hafıza
Var

Ram Kapasitesi
2 GB

Çift Sim
Yok

Desteklenen Hafıza Kartı
microSD

Arttırılabilir Hafıza Kapasitesi
256 GB

İşlemci Çekirdek Sayısı
4

İşletim Sistemi
Android

Kamera Çözünürlüğü
13 MP

Bluetooth Profili
4.1

Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı)
Var

Video Oynatma Özelliği
Var

Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP

Pil Kapasitesi
2400 mAh

Video Kayıt
Var

Marka
SAMSUNG

Mobil Bağlantı Hızı
4.5G

Ekran Boyutu
5 inç

Ürün Menşei
VİETNAM
asla almam o fiyata o telefonu.

Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
S4 Mini veya normalini alabiliyosan al kardeşim derdim ama eskidi galaxy serisini seviyırym ben 4 sene kullandım miniyi bütçene uygun S5 var alabiliyosan al bence.Ama tekrar değiştirceksen telefonunu ilerde s3-s4 falan al paran olduğu zaman İphone X olmadı 7 Plus alırsın :D

Kardeşim Moto G4 al kafan rahat olsun efsane telefon yada lg g3 alabilirsin bende g4 var ben memnunum

Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
---- Mesajlar birleştirildi ----

Knk lenevo k6 var çok sağlam telefon bı düşün Media Markt da 850 TL ye var en son fiyatıdır yanılmıyorsam

Son düzenleme:
Nokia 6 950 TL aldım 2 hafta önce şuan 1200 TL'ye var