1000+Saat oynanacak oyun önerisi

Bu konuyu okuyanlar

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
Oyunlar da sıktı ya.Gerçekten zevk alamıyorum çoğu oyundan.Online üzerine kurulu ise 50tl'yi geçmemeli.Böyle deli gibi oynayacağım bir oyun var mı?

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
1000 saat çok, anca CS:GO, LOL olabilir.

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Beyond: Two Souls , oynamadıysan CoD serisi.

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
Peki en çok oynadığınız oyun ne?Cs:go oynuyorum,moba sevmiyorum.Cod serisinden çok övüldüğü için mw2 oynadım ama 5 saatte bitti.Sizce hangi oyunları güzel?

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,044
Peki en çok oynadığınız oyun ne?Cs:go oynuyorum,moba sevmiyorum.Cod serisinden çok övüldüğü için mw2 oynadım ama 5 saatte bitti.Sizce hangi oyunları güzel?
Savaş oyunlarını sevmem ama tek oynadığım Call of Duty olan Call Of Duty 2 harikaydı.

Son düzenleme:

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
Crysis 3 oynasam diğer oyunlarla bağlantılı mı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

"Raid World War 2" zor olduğu için çok zamanımı alıyor.
Onada bakacağım hocam.Zor oyunları severim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde steam birdaha ne zaman indirime girer?Yılbaşı mı?

Son düzenleme:

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Minecraft :D gerçekten multiplayer ve eklentiler ile yapılamayacak şey yok 1000+ saatim vardır bu oyun ile genel olarak pvp oynuyorum

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
Minecraft :D gerçekten multiplayer ve eklentiler ile yapılamayacak şey yok 1000+ saatim vardır bu oyun ile genel olarak pvp oynuyorum
Teşekkür ederim kitlesi yüzünden sevmiyorum.:)Mobaya adım atmak için dota 2'Ye başlıyorum.

Türbişon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Garry's Mod, yapabileceklerinin sınırı yok her türlü oyun modunda her istediğini yapabilirsin şahsen 3500 saat oynadım o oyunu steamde genellikle DarkRP oyun modunda oynarım aşırı sarıyor ve aşırı eğlenceli yada arkadaşlarınla başka oyun modlarında eğlenebilirsin mesela prop hunt, murder, ttt(Trouble in Terrorist Town), sandbox yada daha fazlası ayrıca bu oyun p2p(peer to peer) destekliyor yani server açmana gerek kalmadan arkadaşın sana steamden üzerine sağ tıklayıp oyuna katıl derse oyuna katılıyor tabiki p2p açıksa onuda start new game yada yeni oyun başlata tıklarsan (menüden) sana sağ üstte ayarları sunacaktır orda peer to peer var ve oyuncu sayısını seçebiliyorsun kusura bakmayın çok detaylı oyun o yüzden çok uzun yazdım ama yapabileceklerinin sınırı yok cidden bu oyunda.

lexthebeast14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Rainbow Six siege kesinlikle oynamanı tavsiye ederim benim +2300 saatim var master yaptım oyunda :)