1000 - 1500 TL Arası Telefon Önerileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangisini önerirsiniz ?

• General Mobile GM 5 Plus

Kullanılan: 64 24.5%
  • General Mobile GM 6

Kullanılan: 41 15.7%
  • Huawei GR 5 2017

Kullanılan: 115 44.1%
  • Lenovo K 6 Note

Kullanılan: 41 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    261
arkadaslar max 1300 tl lik bi telefon alicam siniri asamam yani bana soyle en az 1.5 yıl goturecek bi telefon lazim ekran buyuklugu onemli değil cihazi genellikle oyun oynarim facede instada falan gezerim bazen hiç oynayasim gelmez ve tum gun video filan izlerim bana tam boyle bi telefon lazim ama vestel venus olmasin 8 ay once almistim 6 ay is gordu mobil veri kullanilmamaya ve kimseyi aramamaya basladi sinirden kirdim onerilerinizi bekliyorum

arkadaslar max 1300 tl lik bi telefon alicam siniri asamam yani bana soyle en az 1.5 yıl goturecek bi telefon lazim ekran buyuklugu onemli değil cihazi genellikle oyun oynarim facede instada falan gezerim bazen hiç oynayasim gelmez ve tum gun video filan izlerim bana tam boyle bi telefon lazim ama vestel venus olmasin 8 ay once almistim 6 ay is gordu mobil veri kullanilmamaya ve kimseyi aramamaya basladi sinirden kirdim onerilerinizi bekliyorum
Xa1 plus önerebilirim altın rengi 1299 tl. Maalesef siyah rengi 1380 civarı altın istemezseniz. Lenovo k6 note öneren de görmüştüm forumda 1200 civarı galiba