1000-1400 TL Arası Fiyat/Performans Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Dostlar arkadaşlarımdan birine maksimum 1400 TL'yi geçmeyecek bir telefon almak istiyoruz.
İkinci el önerilere de açığım. Marka farketmez. İthalatçı Garanti de olur.
Kendim biraz araştırdım ikinci el olarak en mantıklısı LG G6 olarak gözüküyor eski de olsa.
Kamera, Ekran, Tasarım, Pil. Bu 4'ünden en çok Pil Ömrüne önem veriyor sahada olduğu için daha çok.

Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
pil önemli ise asus zen max pro ama genel hatları ile redmi note5 alınır yada mia2 güzel pili çok iyi değil ama örnek gösterdiğin g6 ile yarışır. Sıfır mia2 varkende g6 alınmaz hele ikinci el hiç alınmaz. Çünkü saf android ve güncelleme ile pili iyilelştirildi kamera olarak beğeniliyor tasarım, malzeme kalitesi, ekran kalitesi ile alınabilecek bir cihaz.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
pil önemli ise asus zen max pro ama genel hatları ile redmi note5 alınır yada mia2 güzel pili çok iyi değil ama örnek gösterdiğin g6 ile yarışır. Sıfır mia2 varkende g6 alınmaz hele ikinci el hiç alınmaz. Çünkü saf android ve güncelleme ile pili iyilelştirildi kamera olarak beğeniliyor tasarım, malzeme kalitesi, ekran kalitesi ile alınabilecek bir cihaz.
Redmi Note 6 Pro ile Asus Zenfone Max Pro arasında kaldık şu anda hangisi sence ben Note 6 Pro'yu daha çok beğendim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
mia2 bence kamera sensörü kalitesi yeter sizin dediğiniz ikiliden asus kamerada biraz geride ama kasa kalitesi ses kalitesi olarak daha iyi gündüz kamera iş görür redmi note6pro pek sevemedim plastik kasa micro usb sadece ön kamera olarak güzel, bence mia2 değerlendirin derim senin g6 ile kapıştır ;) ben mia2 derim sd660+tasarım+kamera çok iyi cihaz :D

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
mia2 bence kamera sensörü kalitesi yeter sizin dediğiniz ikiliden asus kamerada biraz geride ama kasa kalitesi ses kalitesi olarak daha iyi gündüz kamera iş görür redmi note6pro pek sevemedim plastik kasa micro usb sadece ön kamera olarak güzel, bence mia2 değerlendirin derim senin g6 ile kapıştır ;) ben mia2 derim sd660+tasarım+kamera çok iyi cihaz :D
Tamam ama 1400 TL'nin biraz üzerinde fiyatı. 2. El alacağız gibi :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
o zaman redmi note 6pro öneririm kamera yönünden bariz üstün bir cihaz 1400 üstü sıkıntı derseniz.
ama bir 100tl fazla verip mia2 almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Dostlar arkadaşlarımdan birine maksimum 1400 TL'yi geçmeyecek bir telefon almak istiyoruz.
İkinci el önerilere de açığım. Marka farketmez. İthalatçı Garanti de olur.
Kendim biraz araştırdım ikinci el olarak en mantıklısı LG G6 olarak gözüküyor eski de olsa.
Kamera, Ekran, Tasarım, Pil. Bu 4'ünden en çok Pil Ömrüne önem veriyor sahada olduğu için daha çok.

Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Hocam eger g6 sıkıntısızsa 1400 çok iyi fiyat 2016 nin amiral gemisi telefon suanki çoğu telefonlarda olmayan özellik var su geçirmezlik gibi ben öneririm ama temizse yoksa alternatif olarak 1400e alacağınız sıfır bundan iyi tel yoktur

SelahattinEnes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Geç oldu fakat yine de soyliyim 3010 mh 1 günü çıkartmaz arkadaş batarya önemli demiş. Ki ben note 6 pro dan yazıyorum idare ediyor bataryası fakat redmi serisi biraz dengesiz mesela bir gün çok iyi performans gösterirken diğer gün çok kötü oluyor.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Geç oldu fakat yine de soyliyim 3010 mh 1 günü çıkartmaz arkadaş batarya önemli demiş. Ki ben note 6 pro dan yazıyorum idare ediyor bataryası fakat redmi serisi biraz dengesiz mesela bir gün çok iyi performans gösterirken diğer gün çok kötü oluyor.

Miui ayarları ile biraz uğraşmak gerek ama genel olarak redmi note 6pro'dan bayağı iyi cihaz mi a2 kamera, ekran, işlemci, malzeme kalitesi... fark çok.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
o fiyata f/p bulamazsın en az 2000 şart... biliyorum çok gerizekalıyım...

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
1200 e düşen note 6 pro fiyatına göre rakipsiz kamerası bataryası çok iyi

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
mi a2 kullanıcısıyım kamera normalde de güzel g ca daha mütiş ses efsaen ekranda güzel bence parmak izi daha hızlı olabilir eksisi pil yine bir günü çıkartmıyor bende 4g hep açık orta parlaklık genel performansı iyi ön kamera iyi ama alırken 64 gb aşagızı alınmaz