100-150TL Mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

voxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhaba 100-150 tl lik bütçem var ve hangi mouse u önerirsiniz yanında ya da ayrı mousepad de olur teşekkürler şimdiden.

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886
Hocam birazcık düşük ama Logitech M171 öneririm. Küçük,kablosuz 1 mouse. Pili çok dayanıklı. Ben kullanıyorum. (Siyah renkli) çok güzel. Fiyatı da 50 TL azami.

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886
Fazlasıyla küçük pençe tutuşu kullanamıyorum ben
Doğrudur hocam. Mouse avuç içini doldurmuyor. Sadece parmakları geçecek bir büyüklüğe sahip. Ama bence bütçenizi yükseltip Ryzen gibi oyuncu mouse'lere bakabilirsiniz. Hatta bime geliyordu. 180 TL fiyatı var. Ama ışıklı mışıklı.

voxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Doğrudur hocam. Mouse avuç içini doldurmuyor. Sadece parmakları geçecek bir büyüklüğe sahip. Ama bence bütçenizi yükseltip Ryzen gibi oyuncu mouse'lere bakabilirsiniz. Hatta bime geliyordu. 180 TL fiyatı var. Ama ışıklı mışıklı.
Razer geliyor 180 tl ye fakat eski bir mouse olduğu için düşük fiyata daha iyi mouseler alınabileceği yazıyordu

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
GXT 105 aldım bugün görüntüsü hoş fakat mouse pad'ı çok kötü.

EgoLol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
30 - 40 lira fazla verip (eğer oyun oynuyosan) Sades Revolver ı öneririm. Avuç içi destekli bi mouse hem sağ hem sol elle kullanılıyo arkadaşımda görmüştüm görüntüsü de güzeldi.

Kağan Oduncu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
10
Bro 150 ye kadar bütçem var demişsin, şu an bimde 179 Tl ye razer deathadder 3500 wired var, gerçekten razer kalitesin hissettiriyor ve hiç baska mouse aratmıyor. 3 tane rengi var yazılımı var ve orjinal razer (Yeşil-Turkuaz-Lacivert geçiş efektleri falan da var) 3500 DPI ve 3.5G Razer Sensörü var.
mouse gerçekten tepkime süresi olarak baya iyi. Öneririm dediğim gibi bi 29 tl daha katıp razer deathadder 3500 wired alabilirsin.
Rz01-0163 ürün kodu bu bunun ile arastırırsan daha kolay bulursun cünkü bu adda 2 tane model var razerin

voxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
30 - 40 lira fazla verip (eğer oyun oynuyosan) Sades Revolver ı öneririm. Avuç içi destekli bi mouse hem sağ hem sol elle kullanılıyo arkadaşımda görmüştüm görüntüsü de güzeldi.
Ürün güzele benziyor inceleme bulamadım pek amahttp://www.scroll.com.tr/sadesten-fiyat-performans-sahanesi-revolver/ bu sayfa da özellikler verilmiş nasıldır özellikleri yardım ederseniz sevinirm :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link gitmemiş SADES’ten fiyat performans şahanesi Revolver! - Scroll

Bro 150 ye kadar bütçem var demişsin, şu an bimde 179 Tl ye razer deathadder 3500 wired var, gerçekten razer kalitesin hissettiriyor ve hiç baska mouse aratmıyor. 3 tane rengi var yazılımı var ve orjinal razer (Yeşil-Turkuaz-Lacivert geçiş efektleri falan da var) 3500 DPI ve 3.5G Razer Sensörü var.
mouse gerçekten tepkime süresi olarak baya iyi. Öneririm dediğim gibi bi 29 tl daha katıp razer deathadder 3500 wired alabilirsin.
Rz01-0163 ürün kodu bu bunun ile arastırırsan daha kolay bulursun cünkü bu adda 2 tane model var razerin
Yanlış hatırlamıyorsam bim de satılmıştı fakat modele eski diyorlardı eski olunca da pek güvenemedim

Kağan Oduncu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
10
Kanka eski olabilir doğru, (Benim bildiğim aynı isimdeki diğer varyasyonu eski)
Ama Razer Synapse 2.0 Yazılımıyla makro atama, ışık kontrolleri, frekans hızı, ışığın şiddeti,Dpi ayarı atanabiliyor. ve ışık modları güzel kendin ayarlayabilirsin
zaten 2 yıl garantisiyle geliyor, ürün orjinal razer ben aldım en ufak bi sorun yaşamadım şu an da kullanıyorum.

Eski olabilir, ama şuanın güncel mouselerinden bile tip olarak çok daha iyi, 3500 DPI var. Ayrıca şunu diyebilirim hayatım boyunca tuttuğum en iyi mouse ergonomik olarak. elime cuk oturuyor.
İnternete: Razer rz01-0163 yaz arat :) gerçekten fiyatını hak edenbir ürün olarak düşünüyorum

Hatta daha doğru sonuçlara ulaşmak için şöyle aratabilirsin: rz01-01630100-r3r1

Sol tarafında 2 tane tuş olmayanlardan. Sol tık sağ tık orta tık var sadece.

EgoLol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Scroll'da özetlemişler aslında ama ben size Sades'in kendi sayfasındaki tanıtımı atmıştım link açılmadı sanırım bir daha atıyorum şimdi. Görsel olarak benim hoşuma gidiyo birden fazla makro tuşu olması çok kullanışlı ve oynadığın oyun için avantaj oluyo. :)

voxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Link yine gelmedi sanırım.