100-150 TL bandında kulakiçi kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

berke03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İyi günler arkadaşlar 100-150 TL bandında kulakiçi kulaklık arıyorum bu fiyat bandının bir tık üstüne de çıkabilirim. tavsiyeleriniz nelerdir?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
İyi günler arkadaşlar 100-150 TL bandında kulakiçi kulaklık arıyorum bu fiyat bandının bir tık üstüne de çıkabilirim. tavsiyeleriniz nelerdir?
Ses olarak nasıl bir şey istiyorsunuz bass ağırlıklı olarak kz ve Xiaomi baya iyi az olsun bass dersen Jbl ve Sony var.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
xiaomi'nin kulaklığı gayet parasını hak eden bir model bass konusunda baya iyi berrak ve temiz bir sesi var hele birde telefon olarak üst model bir şey kullanıyorsanız yada Apple 6s üzeri bir şey ise sizi çok memnun edecektir mağaza olarak araştırmadım daha ucuza bulunabilir belki ben kukkalığı göstermek için bırakıyorum aşağı

berke03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
xiaomi'nin kulaklığı gayet parasını hak eden bir model bass konusunda baya iyi berrak ve temiz bir sesi var hele birde telefon olarak üst model bir şey kullanıyorsanız yada Apple 6s üzeri bir şey ise sizi çok memnun edecektir mağaza olarak araştırmadım daha ucuza bulunabilir belki ben kukkalığı göstermek için bırakıyorum aşağı

teşekkür ederim :D

Reaksiyon puanı
892
MDR-XB50AP (190₺-200₺)
Cx300ii indirimlerle 180₺-200₺ bandına geliyor.
Xiaomi ürünleri çabuk bozuluyor.Jbl kulakiçiler de öyle.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
MDR-XB50AP (190₺-200₺)
Cx300ii indirimlerle 180₺-200₺ bandına geliyor.
Xiaomi ürünleri çabuk bozuluyor.Jbl kulakiçiler de öyle.
Fazla sallama olmadımı hocam öylesine kullanayım diye xioami basic edition aldım 30tl cik onun bile efsane sesi var ve hala kullanıyorum 600tl'lik kulaklık kullanmama rağmen hoşuma gidiyorsa bir düşünün bence sallamadan önce.

Reaksiyon puanı
892
Fazla sallama olmadımı hocam öylesine kullanayım diye xioami basic edition aldım 30tl cik onun bile efsane sesi var ve hala kullanıyorum 600tl'lik kulaklık kullanmama rağmen hoşuma gidiyorsa bir düşünün bence sallamadan önce.
Bende de ondan vardı sol kulak gitti.Zaten aldığımda da sağ kulaklık biraz az ses veriyordu.Bir de eylülde aldığım mi band 2 şuan çalışmıyor.Jbl t110 kullananların çoğu birkaç ay kullanıyorum diyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

her zaman:)

Son düzenleme:

berke03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Birde bu attığının hybrid pro 2 modeli var aralarındaki fark ne biliyormusun? Xiaomi Hybrid Pro 2 HD Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık - SİYAH Xiaomi | Trendyol

Son mesajlar