1 Yıllık Trend Micro Internet Security

Bu konuyu okuyanlar

ugurturhal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar arkadaşlar,

Elimde 1 adet Trend Micro Internet Security programı için serial mevcut. Programın 2015 sürümü için 55 TL istenmekte sitelerinde. Buradan kontrol edebilirsiniz. Benim sattığım ürün 2014 ancak zannediyorum ki 2015' e güncellenecektir (güncelleme yapıldığında).

Ürün için 40 TL istiyorum.

İlgilenenlere duyrulur.

Not: Ürünün kullanım tarihi, aktive edildiği tarihten itibaren 356 gündür.

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
gittigidiyorda trend micro maximum security 3 pc için 1 yıllık lisansı 9 tl ye almıştım. bence pahalı satıyorsun.

ugurturhal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cevabınız için teşekkür ederim ancak belirttiğiniz ürün için kendi web sitelerinde verilen fiyat 85 TL iken aynı ürünü siz nasıl 9 TL ye aldınız gerçekten anlam veremedim :) Ancak hak verirsiniz ki ürünün web sitesinde istenen fiyatı 55 TL. Bu hususta istediğim 40 TL' nin çok olmadığını düşünmekteyim.

İlginize teşekkür ederim,
Saygılar...

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Cevabınız için teşekkür ederim ancak belirttiğiniz ürün için kendi web sitelerinde verilen fiyat 85 TL iken aynı ürünü siz nasıl 9 TL ye aldınız gerçekten anlam veremedim :) Ancak hak verirsiniz ki ürünün web sitesinde istenen fiyatı 55 TL. Bu hususta istediğim 40 TL' nin çok olmadığını düşünmekteyim.

İlginize teşekkür ederim,
Saygılar...

kendi web sitesinde pahalı evet ama başka sitelerde ucuza key bulmak kolay :) geçen sene gittigidiyor.com üzerinden almıştım hala kullanıyorum orjinal yasal key 9 tl hemde :)

ugurturhal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kendi web sitesinde pahalı evet ama başka sitelerde ucuza key bulmak kolay :) geçen sene gittigidiyor.com üzerinden almıştım hala kullanıyorum orjinal yasal key 9 tl hemde :)

Böyle bir imkan varsa arkadaşlara ben de tavsiye ederim :) Ancak üzülerek söylüyorum ki 9 TL ye bir IS keyini satamam. Onun yerine ben kullanırım :D

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Böyle bir imkan varsa arkadaşlara ben de tavsiye ederim :) Ancak üzülerek söylüyorum ki 9 TL ye bir IS keyini satamam. Onun yerine ben kullanırım :D

tabi orda da hepsi 9 t lye satmıyor pahalı olanda var :D çoğunada güven olmaz tabi :)