02:00-08:00 arasında indirdiğim dosyalar kotaya işler mi?

Bu konuyu okuyanlar

start53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese merhabalar d-smart 24mbps 75gb akk li internet kullanıyordum yaklaşık olarak 4 gün önce Türk Telekom 50Mbps 100GB Tarifesine geçtim. fakat sorum şu saat 2 ila 8 arasında 100gb üstü birşey indirdim varsayalım bu işlem kotama yansıyacak mı kesin olarak bir bilgi verebilecek var mı TT Kullanan veya kullanmayan herkesden yardım bekliyorum teşekkürler.

onuron

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bana yansımıyor yani

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Turknet varken TTNET'e geçmenin ne anlamı varki
Bu arada kotana yansırsa hiç şaşırma

swtthp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Yansımaz ancak saat aralığı insanı kanser ediyor. Alt yapısı olsa ilk iş TurkNet'e geçmek olucak.

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Yansımıyor ama fark eden bir şey de yok, Youtube 7/24 hep yavaş zaten.

Genel olarak internet yavaş kimse ses çıkarmıyor.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Yansımaz ancak saat aralığı insanı kanser ediyor. Alt yapısı olsa ilk iş TurkNet'e geçmek olucak.
Durmadan download yapan birisiysen Raspberry alıp download serveri kurabilirsin. Downloadlar 02:00'da başlayıp sabah kendiliğinden durabilir.

start53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bana yansımıyor yani
Kusura bakmayın ufak bir hastalık geçirdim geri dönüş edemedim indirme ettim yansımıyor teşekkür ederim.
Turknet varken TTNET'e geçmenin ne anlamı varki
Bu arada kotana yansırsa hiç şaşırma
Türk Telekom hocam TürkNet bayisi bulunduğum yerde olmadığından dolayı Türk Telekom tercihim oldu.
Anladım hocam teşekkürler ufak bir hastalık geçirdim onun yüzünden geri dönüş edemedim yorumunuz için teşekkürler.
Yansımıyor ama fark eden bir şey de yok, Youtube 7/24 hep yavaş zaten.

Genel olarak internet yavaş kimse ses çıkarmıyor.
Doğrudur hocam netler berbat fiyatlar uçuk.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Durmadan download yapan birisiysen Raspberry alıp download serveri kurabilirsin. Downloadlar 02:00'da başlayıp sabah kendiliğinden durabilir.
Durmadan download etmiyorum ama oynamadığım güzel oyun var ise indirme ediyorum.

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Kusura bakmayın ufak bir hastalık geçirdim geri dönüş edemedim indirme ettim yansımıyor teşekkür ederim.

Türk Telekom hocam TürkNet bayisi bulunduğum yerde olmadığından dolayı Türk Telekom tercihim oldu.

Anladım hocam teşekkürler ufak bir hastalık geçirdim onun yüzünden geri dönüş edemedim yorumunuz için teşekkürler.

Doğrudur hocam netler berbat fiyatlar uçuk.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Durmadan download etmiyorum ama oynamadığım güzel oyun var ise indirme ediyorum.

Başka kayıt yollarıda vardı