Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 70
Like Tree33Beğeni

Lg G2 mi S5 mi ??

Telefon Tavsiyeleri forumunda Lg G2 mi S5 mi ?? konusunu incelemektesiniz.

arkadaşlar telefon alacağım lg g2 hoşuma gitti ve s5 ocak-şubat gibi çıkacakmış sizce s5 beklemelimiyim ?? ...

Standart Lg G2 mi S5 mi ??

arkadaşlar telefon alacağım lg g2 hoşuma gitti ve s5 ocak-şubat gibi çıkacakmış sizce s5 beklemelimiyim ??

LittleMonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bana sorarsan Z1 veya çıkacak Z2 yi bekle derim
    ama soruya dönecek olursak Arayüz ve tasarım olarak çakma samsung ile Samsung un kendisini kullanmak var ;)
    Bence s5 i bekle ya da Sony düşünebilirsin alternatif olarak bnce
    iyi forumlar

Faaty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

G2 hoşuna gittiyse al. Daha hicbir özelliği ve fiyati belli olmayan bir şeyi beklemekten iyidir

S5 bekleme, 32'lik G2 al. Arayüz ve tasarım olarak samsung ile uzaktan yakından alakası yok, çok çok üstündür samsung'tan. Samsung touchwiz'i bırakmadığı sürece 5 para etmez. G2, tüm samsungları üst üste koyup çöpe attıracak bir telefon.
    erton44 ve SahabMert bunu beğendiler.

Proton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı LittleMonster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana sorarsan Z1 veya çıkacak Z2 yi bekle derim
    ama soruya dönecek olursak Arayüz ve tasarım olarak çakma samsung ile Samsung un kendisini kullanmak var ;)
    Bence s5 i bekle ya da Sony düşünebilirsin alternatif olarak bnce
    iyi forumlar
    Ben sizi anlamiyorum yav, madem oyle casper ile leonova da birbirinin cakmasi.Bunlar 2 kocaman sirket,daha birbirlerine bizim cakmamiz demiyorlar sen cikip cakma diyorsun, cakmaymis ceo olalimda daha iyisini yapalim o zaman.
    dekapolis ve Bloother bunu beğendiler.

LittleMonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Proton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sizi anlamiyorum yav, madem oyle casper ile leonova da birbirinin cakmasi.Bunlar 2 kocaman sirket,daha birbirlerine bizim cakmamiz demiyorlar sen cikip cakma diyorsun, cakmaymis ceo olalimda daha iyisini yapalim o zaman.
    Onların açıklama yapmaması benim yorum yapmamam gerektiğini mi gösterir ?
    Fikirlerimiz uyuşmuyor olabilir ben sizin görüşlerinize saygı duyduğum sürece siz de benimkilere duymak zorundasınız .

Alıntı LittleMonster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onların açıklama yapmaması benim yorum yapmamam gerektiğini mi gösterir ?
    Fikirlerimiz uyuşmuyor olabilir ben sizin görüşlerinize saygı duyduğum sürece siz de benimkilere duymak zorundasınız .
    Elbette haklısınız,resmi bir açıklama olursa şayet(Apple'nin Samsung'a tazminat davası açması gibi) o zaman gerçekten çakma olduğuna karar verilirki,şu zamanda telefonların arayüzleri neredeyse aynı zaten,başkasının malı için birbirimizi üzmeyelim,bırakalım onlar tartışsın.Hissemiz olsada bizde tartışsak keşke.

Alıntı Proton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette haklısınız,resmi bir açıklama olursa şayet(Apple'nin Samsung'a tazminat davası açması gibi) o zaman gerçekten çakma olduğuna karar verilirki,şu zamanda telefonların arayüzleri neredeyse aynı zaten,başkasının malı için birbirimizi üzmeyelim,bırakalım onlar tartışsın.Hissemiz olsada bizde tartışsak keşke.
    Ya bırak hocam bunları dinleme bile. LG'nin Samsung çakması olduğunu söylemek için zaten bir kere 5 derece hipermetrop olmanız lazım. Üstüne en son seviye katarakt ve astigmat olmanız lazım. Boşverin aldırmayın. Olsa olsa samsung LG çakması olur. G2, özellik olarak Samsung'u 5'e katlar.
    Proton, darkline, SahabMert ve 1 diğerleri bunu beğendiler...

Troy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S5 bekleme. Neden dersen, 4G olmadığı için Samsung bu ürünü kendi işlemcisiyle getirecek. Snapdragon olmayan akıllı telefon bana göre telefon değildir.
    erenberk ve Ghost34 bunu beğendiler.

Rambo_FT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S5 değilde bence S7'yi bekle. İnan bana beklediğine değecek. Bu arada idareten Galaxy Note III al.
    keyloger bunu beğendi.

mstdrsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Troy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S5 bekleme. Neden dersen, 4G olmadığı için Samsung bu ürünü kendi işlemcisiyle getirecek. Snapdragon olmayan akıllı telefon bana göre telefon değildir.
    Yoksa iPhone?

Alıntı Bloother Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bırak hocam bunları dinleme bile. LG'nin Samsung çakması olduğunu söylemek için zaten bir kere 5 derece hipermetrop olmanız lazım. Üstüne en son seviye katarakt ve astigmat olmanız lazım. Boşverin aldırmayın. Olsa olsa samsung LG çakması olur. G2, özellik olarak Samsung'u 5'e katlar.
    Haklısın tabii, katılıyorum sana.Bak 3-4 sene sonra telefonların arkasında tuş olacakmı acaba.
    Birşey daha dostlar,siz s2 döneminde s3 bekle,s3 döneminde s4 bekle,s4 döneminde s5 bekle diyorsunuz,Güçmü yeter buna,teknolojinin sonumu gelir
    Bloother bunu beğendi.

mr_rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Henüz üretilmeyen bir telefon ne eleştirilebilir ne de tavsiye edilebilir. O yüzden S5 gibi hayali bir kritererden ziyade G2 muadili bir başka telefonu kıyaslarsan daha sağlıklı olur..

new_cont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lrevolte35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar telefon alacağım lg g2 hoşuma gitti ve s5 ocak-şubat gibi çıkacakmış sizce s5 beklemelimiyim ??
    bence 1 sene daha bekle S6 çıkacak diyorlar onu al.
    erton44 bunu beğendi.

Troy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

herkes evrene mesaj yollasın ve 4G Türkiye'ye gelsin beyler bayanlar
    Proton, Bloother ve Fatih847 bunu beğendiler.

Bence hiç bekleme sen telefon almak istediğin anda senin için en güzeli neyse onu al. Çıkacak telefonları düşünürsen eğer iphone 9S bekle derim. =) bilmem anlatabildim mi?
    Proton bunu beğendi.

sevket_19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Htc m8 çıkmadan bu ara telefon alınmamlı bence.Htc çıkış yapmak zorunda bence m8 çok iddalı bir model olacak bekleyip görmekte fayda var.

SDN Okuru

Cool G3 candır can !

Beyler 2014'ün sonlarına doğru LG G3 çıkacak ve 2014 ve 2015'in en başarılı telefonu olacak (2014 garanti 2015 ise tahmin)okuduğum bilgilere göre LG G3 uçacak onu diyeyim.

kocaman1321 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben olsam z2 ile m8 e bakardım G2 iyi telefon ama yeni model almak daha mantıklı ve exynoslu S5 kesinlikle önermem yine note 3 ün exynosu hızlandırıp kakalar bakalım talep nolcak...

annttiigs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Troy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes evrene mesaj yollasın ve 4G Türkiye'ye gelsin beyler bayanlar
    şu anda lisanslama çalışmaları yapılıyor. operatörler ise harıl harıl testlerini yapıyorlar ;) sektörden bildiriyorum

selcukpnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S5 , LG G2'ye göre daha sık ve daha kullanışlı bence S5 al. Aalternatid istiyorsan Z2 ve M8 alabilirsin.

bu soruyu yazan parmakların yamulur bak şimdiden söyleyeyim. TABİKİ G2. g2 samsungu ezer bitirir.hep söylüyorum yine söylüyorum samsungdan kaçınnn.

SDN Okuru

beyler özellilerini karşılaştırdığınız zaman s5 in daha iyi özelliklerinin olduğunu göreceksiniz

Yuh hala lg g2 ile neleri kıyaslıyorsunuz valla Paran varsa git s5 al arkadaş lg g2 nedir ?

G2 Hala kafa tutabilen bi telefon g2deki donanımı samsung 2200 satıyor g2 1600 e 600 tlye işlemci 0,3ghz fazla ve su geçirmiyo diye vermek bence mantıkklı değil

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)