Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 75 ve 150
Like Tree26Beğeni

1.Kalite Kopya Note 3 Almak Mantıklı Mı?

Telefon Tavsiyeleri forumunda 1.Kalite Kopya Note 3 Almak Mantıklı Mı? konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar tamam konu kilitlensin.Lumia 925 siyah 32 GB alacağım. ...

x10minirom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar tamam konu kilitlensin.Lumia 925 siyah 32 GB alacağım.

odilde performanstan düşünce güncellemeri nerden verecekler evin damindanmi ????

EsPriTüeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cidden samsung ve android telefonları birebir yapıyorlar. iphone cihazları bu kadar benzer yapabildiklerini hiç görmedim.

Alıntı HSYN89N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Note 3 ün şu anda en ucuz oldugu firma arkadaşlar diğer firmalarda 2100-2200 arası değişiyor http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-note-3-n9000q-siyah-cep-telefonu alıcak arkadaşlar için bence iyi bir fiyat bende birkaç gün içersinde buradan almayı planlıyorum.
    Gold bilgisayardan ürün almanızı tavsiye etmiyorum. garantisi berbat, teknik servis sıfır..

HSYN89N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Bloother Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gold bilgisayardan ürün almanızı tavsiye etmiyorum. garantisi berbat, teknik servis sıfır..
    Garantisi kime ait Gold sadece aracı değilmi garanti olarak ona hiç başvurmam direk kendi servisine başvururum diye düşünmüştüm ama.

Garantisi kime ait Gold sadece aracı değilmi garanti olarak ona hiç başvurmam direk kendi servisine başvururum diye düşünmüştüm ama.
    Gold bazen çakma ya da kaçak ürün bile satabiliyor. Dikkat etmek lazım. Kendi servisi cihazı kabul etmeyedebilir.

Gold bazen çakma ya da kaçak ürün bile satabiliyor. Dikkat etmek lazım. Kendi servisi cihazı kabul etmeyedebilir.
    Anladım tavsiyelerinizi düşünücem çok teşekkür ederim.

Anladım tavsiyelerinizi düşünücem çok teşekkür ederim.
    Teknosa'ya da çok güvenmeyin. En iyi garantiyi teknik servisi Vatan Bilgisayar veriyor. Telefon alacaksanız Cumartesi günü Vatan bilgisayara bakmadan başka yere gitmeyin. Her haftasonu %30 indirim var tüm ürünlerde. Bazı telefonlarda fiyat koruması oluyor ama buna Note 3 dahil mi bilmiyorum.
    menmoli bunu beğendi.

Teknosa'ya da çok güvenmeyin. En iyi garantiyi teknik servisi Vatan Bilgisayar veriyor. Telefon alacaksanız Cumartesi günü Vatan bilgisayara bakmadan başka yere gitmeyin. Her haftasonu %30 indirim var tüm ürünlerde. Bazı telefonlarda fiyat koruması oluyor ama buna Note 3 dahil mi bilmiyorum.
    Anladım bende Vatanla sorun yaşamıştım ancak yinede orayada bakarım hatta bi arayıp sorarım cumartesi günü için geçerlimi diye sağolun

Anladım bende Vatanla sorun yaşamıştım ancak yinede orayada bakarım hatta bi arayıp sorarım cumartesi günü için geçerlimi diye sağolun
    Vatanda hiç sorun yaşamadım. Daha çok firmalarla sorun yaşadım. Garanti konusunda Vatan, direkt ürünü ellemeden şikayetinizle birlikte firmaya gönderiyor. Siz belki Vatan'la değil aldığınız ürünün firmasıyla sorun yaşamışsınızdır. Garanti konusunda Vatan sadece aracılık yapıyor ve aracılıkta çok iyiler. En azından Antalya şubesi öyle.

SDN Okuru

replikanın iyiside var kötüsüde,discovery ilk piyasaya çıktığında çoğu kişi bunda mtk işlemci var çöp yada bu çin malı çöp,güncelleme gelmez çöp diyorlardı,ama dediklerinin hiç biride olmadı,şuan çinde satılan hdc note 3 sunny diye bir model var,cihazda FHD IPS panel mali450 gpu mt6592 ki 6592 yi bilmeyen yoktur eğer bu konularla çok ilgilenen biriyse,antutuda 27-28 bin arası veriyor bu cpu,ayrıca cihazda 2 GB da ram var,ve cihazın fiyatı 260 dolar civarı,ha ama ben replika alsam bile spen kullanırım diyosan,cevabım şudur;
    kullanamazsın abicim,en iyi replikada bile kullanamazsın,bahsettiğim cihazda bırakın spen yazılımını kasada spen dahi yok,ama performans olarak snapdragon 600 le başa baş bi cpu diyebilirim,ayrıca türkiyede satılan exynoslu note 3 ler de hiç bir işe yaramaz,eğer imkanınız varsa yurtdışından bi tanıdığa snapdragon 800 lü versiyonunu aldırın,türkiyeye gelincede kaydını yaptırın,bölgesel sim kilidi olayıda çözüldü,paşalar gibi snapdragon 800 lü cihaz kullanın, SAMSUNGun exynoslu cihazları ÇÖP,sonuca gelirsek;

replika telefon alınır,hemde çok güzel alınır,ama 1. kalite replika almak şartıyla,videodaki cihaza gelirsek mtk6589 var o cihazda,1.5 gb değil 1 gb ram var diye biliyorum,yani donanım olarak discovery ile tamamen aynı hiç bi farkı yok,450ye satsınlar o cihazı kapış kapış gider,o yüzden artık şu cihazları ve çinlileri kötülemeyin,şuan çinde çıkarılan oppo,xiaomi,jiayu,zoppo gibi markaların cihazlarına imrenerek bakıyoruz,hadi bakmıyoruz deyin?

SDN Okuru

ben batmanda askerlik yapıyorum daha dün note 3 aldım 350 tl ye.
    bu fiyata galaxy gio alırsn mantıklı düşünün s4 300 tl note 2 280 tl

1. Kalite değil 0.kalite olsun replikadan uzak dur.

paranı çöpe at daha iyi
    G0LGE bunu beğendi.

cexen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

general mobile discovery hem daha ucuz hem orijinal ve 2 sene garantisi var.. Çakma alacağıma onu alırım daha iyi

SDN Okuru

ben replika aldım o 750 liralık note 3 ün orjinallden terk farkı kalemi oyun ram işlemci açısından aynı bende bir sürü yüksek remli oyun var hepsinide sorunsuz açıyo o 450 liralıklarda 2. kalite onlar daha kötü

SDN Okuru

Standart olabılır

telefon alıpta 1 seneye kadar zaten kulanamıyoruz kı hevesini alıp sıkılıyorsun hergun başka başka telefonlar çıkıyor bence deger 2 bın lıra ver al satmaya kalk 1 lira bunun zararını duşundunuzmu olede cope giden bi paranız var bölede en azından 2bin lira dırek çıkmamış oluyor alt ustu oyun face msj alo bu telefonla şirketmı yonetıyorsuz bence deger

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    replikanın iyiside var kötüsüde,discovery ilk piyasaya çıktığında çoğu kişi bunda mtk işlemci var çöp yada bu çin malı çöp,güncelleme gelmez çöp diyorlardı,ama dediklerinin hiç biride olmadı,şuan çinde satılan hdc note 3 sunny diye bir model var,cihazda FHD IPS panel mali450 gpu mt6592 ki 6592 yi bilmeyen yoktur eğer bu konularla çok ilgilenen biriyse,antutuda 27-28 bin arası veriyor bu cpu,ayrıca cihazda 2 GB da ram var,ve cihazın fiyatı 260 dolar civarı,ha ama ben replika alsam bile spen kullanırım diyosan,cevabım şudur;
    kullanamazsın abicim,en iyi replikada bile kullanamazsın,bahsettiğim cihazda bırakın spen yazılımını kasada spen dahi yok,ama performans olarak snapdragon 600 le başa baş bi cpu diyebilirim,ayrıca türkiyede satılan exynoslu note 3 ler de hiç bir işe yaramaz,eğer imkanınız varsa yurtdışından bi tanıdığa snapdragon 800 lü versiyonunu aldırın,türkiyeye gelincede kaydını yaptırın,bölgesel sim kilidi olayıda çözüldü,paşalar gibi snapdragon 800 lü cihaz kullanın, SAMSUNGun exynoslu cihazları ÇÖP,sonuca gelirsek;

replika telefon alınır,hemde çok güzel alınır,ama 1. kalite replika almak şartıyla,videodaki cihaza gelirsek mtk6589 var o cihazda,1.5 gb değil 1 gb ram var diye biliyorum,yani donanım olarak discovery ile tamamen aynı hiç bi farkı yok,450ye satsınlar o cihazı kapış kapış gider,o yüzden artık şu cihazları ve çinlileri kötülemeyin,şuan çinde çıkarılan oppo,xiaomi,jiayu,zoppo gibi markaların cihazlarına imrenerek bakıyoruz,hadi bakmıyoruz deyin?
    Selam dostum, okuduğum kadarıyla bu replika cihazlardan, sistem ve donanımdan bayağı iyi anlıyorsun. Mümkünse sana birkaç soru sormak istiyorum. Seninle nasıl iletişime geçebilirim ? Yardımcı olursan sevinirim lütfen.

SDN Okuru

Standart super birsey

bende kore mali birebir S4 var 450 tl ye aldim 3 aydir kullaiyorum cok guzel fotograflarida guzel cekiyor internet hizi iyi videolar guzel muzik guzel beim isime gayet yariyor

SDN Okuru

Ben üzüldüm siz üzülmeyin, o kadar uyarılara aldırış etmedim, reklamlara kandım, ucuz bir ürün Çin malı aldım 3G si sadece 1 ay çalıştı, şimdi internet çalışmıyor. Önceden yüklediğimiz oyunları çocuklar oynuyor. Başkada bir işe yaramıyor. Kendi paranıza DÜŞMAN iseniz evet ozaman çin malı alın derim. Yoksa yanından bile geçmeyin!

reklamlarda 199 tl ye de s3 veriyorlar.yanında 100 tl lik kontur ve kargo da dahil.kasa ve görünüşü aynı android kullanıyor.düşndürücü bu telefon kaça geliyor ki yanında hediyelerle birlikte 199 tl ye satılıyor.bence yazık olur parana değmez.banada orjinal diye iphone 4s geldi 450 tlye sudi arabistandan kutusu görünüşü hatta kutusunun üzerindeki yazılardan tutun seri numaralarına kadar aynı.cihaz geldi açtıp baktımki orjinal çin malıymış.ve telefon 1,5 ay gitti sonra telefon pert.

SDN Okuru

kardeşim ben s4 aldın 400 tl ye orjinaliyle bi fark göremezsin sadece biraz hafızası az ama 16 gb hafıza kartı taktım fıstık gibi oldu herşeyi yükledim fıfa 2014 asphalt8 max payne hepsi yüklü ve küçük oyunlar temple run1 ve 2 subway vs ama sıfır kasma tavsiye ederim

kardeşim ben s4 aldın 400 tl ye orjinaliyle bi fark göremezsin sadece biraz hafızası az ama 16 gb hafıza kartı taktım fıstık gibi oldu herşeyi yükledim fıfa 2014 asphalt8 max payne hepsi yüklü ve küçük oyunlar temple run1 ve 2 subway vs ama sıfır kasma tavsiye ederim
    Günde kaç tane satıyorsun sen onu söyle. =)) Söylediğin oyunları orjinali bile zor oynatıyor. =))

Günde kaç tane satıyorsun sen onu söyle. =)) Söylediğin oyunları orjinali bile zor oynatıyor. =))

Aynen katılıyorum tahtakalede 10 çeşidini gördüm hiç birisi bu oyunları oynatamıyor..Oynatmayı bırak birçoğuna yüklenmiyor bile hafızası az geliyor

ConfickerBelasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

atma kardeşim din kardeşiyiz o oyunlar çoğu orjinal s4'ü bile silkeler durumda o çakma nasıl oynatsın? nereye kuruyon? oyunları yer yok ki.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)