İphone 5 mi,Note 3 mü ? - Sayfa 4

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
4. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 76 ile 100 ve 114
Like Tree23Beğeni

Konu: İphone 5 mi,Note 3 mü ?

Gangters46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Note3 Adi yeter

Iphone da bir süre sonra stabillikten çıkar orn. Ip4 ama baya bir süre sonra

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim bu ikiliden gönlüm note 3 aklım ip5(S) der

Note 3 Androide yazılım çok ağır = vista gibi yazılım da donma yapıyor bide uygulamalarrı kasıyor. 3 GB ram yetmez mi ?
    iPhone 5S İOS de 1 GB ram İOS stabilite çok hızlı gayet uygulamaları kasmıyor. iPhone 5S tavsiye ederim...

64 bitli 5s akar

Alıntı efe kavas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorum gayet açık ;) Nedenleri ile birlikte anlatırsanız sevinirim..
    iphone 5 kibar saglam hızlı
    note 3 daha profesyonellere hitap ediyor kalemi zaten anlatılmaz yaşaman kullanman lazım ekranı süper full hd 5.7 inç ekranda oyun oynamak film izlemek süper ötesi hızlı kamerası 5 den daha iyi daha çok özelliştirme var...ben olsam kuşkusuz note3 alırım...

SDN Okuru

Alıntı kadirirdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iphone 5 kibar saglam hızlı
    note 3 daha profesyonellere hitap ediyor kalemi zaten anlatılmaz yaşaman kullanman lazım ekranı süper full hd 5.7 inç ekranda oyun oynamak film izlemek süper ötesi hızlı kamerası 5 den daha iyi daha çok özelliştirme var...ben olsam kuşkusuz note3 alırım...
    katılıyorum dun telefoncuda 2 telefonuda inceledim note 3 daha güzel geldi ıphone çok kısıtlıyor insanı note 3 özelleştirme konusundan daha iyi bana göre her konuda daha iyi stabilite ayrı tabi
    kadirirdem bunu beğendi.

Alıntı buro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Note 3 Androide yazılım çok ağır = vista gibi yazılım da donma yapıyor bide uygulamalarrı kasıyor. 3 GB ram yetmez mi ?
    iPhone 5S İOS de 1 GB ram İOS stabilite çok hızlı gayet uygulamaları kasmıyor. iPhone 5S tavsiye ederim...
    Android 4.3 le stabilıte sorununu çözdü ve açığını ram iyle beraber kapattı. Ama iphone 5s derim çünkü uygulama avantajı var (android uygulama sayısını geçmiş olabilir ama hala güzel oyunlar ios ta) bide note 3 aşırı büyük bence en iyi aralık 4.0 5.0 arası geriye kalanlar küçük ya da aşırı büyük

note3 ün n9000q değil de n9005 modelini paralel ithalat yoluyla bulabilirsen tabii ki note 3 derim. öteki türlü de note3 n9000q ama çabuk eskir ve custom rom bulamazsın. karar senin.

emirozcopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende note var bu bile buyuk geliyor yani buyuk oldugu icin sikinti cekersen i phone al iphone 4 de var bende ama ios7 den sonra kullanmadim bide oyun performansi yok sifir yani

SDN Okuru

Samsung özellikleriyle milletin gözünü boyuyo babamda 4s var bende galaksi wonder var çift cekırdek olmasına rahmen hiçbir şeklide oyun oynanmıyor bende 5s note3 arasında kaldım ama iOS tercıhım

SDN Okuru

bence kesinlikle heryere sorduğumuzda ıPhone 5s sorunlu çıkıyordu

SDN Okuru

app storeda 5s 16 gb 2150 lira 12*179 lira.. garanti olayı nasıl app store da

SDN Okuru

Question

Nasıl vardın bu kanıya ? Andriod gelişmekte olan bir işletim sistemi ve kullanıcısı İOS'dan daha fazla.

Bende acaba 5s mi alsam note 3 mü alsam diye kararsızdım. Fakat aklımda hep 5s vardı çünkü s3 kullanıyordum ve kullanımdan dolayı hiç düşürmeme rağmen soyulmalar olmuştu bir daha samsung kullanmayacağım demiştim kendime. Fakat alışverişe giderken kafama koymuştum 5s i alıcam direk kasaya gidip parasını verip kullanmaya başlayacağım diye. 4 farklı büyük teknoloji marketlerine gittim 4 ündeki çalışanların hepsi note 3 ü önerdiler. İşim dolayısıyla da note 3'ün benim için daha yararlı olacağını söylediler. Ben iphone daki kullanıcı arayüzünü seviyordum bekletmeden açılması vb. fakat note 3 ü elime aldıktan sonra note a olan görüşüm değişti. Çok hızlıydı ve takıntısız çalışıyordu. Kalemiyle yapılan işler zaten müthiş işimde de kolaylık sağladı. Fakat bu gün telefon ilk defa dondu ve kendini yeniden başlattı. Bu durum canımı sıktı. Şarja taktığım anda elim büyük bir uygulamayı çalıştırınca dondu telefon. Telefondan açıkcası çok memnunum fakat her zaman aklında olanı almanı kullanmanı tavsiye ederim kimsenin dediklerine aldırma bazen mantıktan çok bir şeye olan aşkını da tercih etmek gerekir canın iphone istiyorsa iphone al samsung istiyorsa samsung. Benim içimden 5s geçiyordu fakat mantık note 3 den yanaydı..

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsung özellikleriyle milletin gözünü boyuyo babamda 4s var bende galaksi wonder var çift cekırdek olmasına rahmen hiçbir şeklide oyun oynanmıyor bende 5s note3 arasında kaldım ama iOS tercıhım
    Galaxy Wonderla Iphone 4s i kıyaslaman biraz komik olmuş her şey işlemciyle bitmez. Telefon işlemcisinin hızı arabelleği telefonun ram'i ve kullandığı sürümler dağlar kadar farklar ortaya koyabilir..
    Konu firarist tarafından (25-01-2014 Saat 12:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: edit

Tercihim Note 3 olurdu. Ancak ;
    Note 3 alacak arladaşların N9005 modeline yönelmesi daha iyi olur. Ben yaklaşık 2 aydır bu modeli kullanıyorum . Samsung'u sevmeyen birisi olarak tavsiyem kesinlikle Note 3 (N9005) modelidir. Ben bugüne kadar herhangi bir takılma - tekleme vb.. problemlerle karşılaşmadım. Fakat N9000 modeli kullanan arkadaşım ile kendi telefonumu kıyaslayınca gerçekten N9005 modeli daha iyi bir model olduğunu kolayca anladık ( Açılış hızı , şarj olma hızı , boşta kalan ram miktarı , kamera vs... ). Kendisi sırf bu yüzden Note 3 den soğudu. Değiştirip N9005 almak istiyor. Bu modeli bulursanız tereddüt etmeden alabilirsiniz.

note 3 ün sorunlu olduğunu kim söyledi. akıyor telefon. sadece ikinci eli yok. ve kaplaması plastik. telefon iki sene kullan at olduğu için bu bir sorun teşkil etmiyor.
    iphone 4 halen çok pahalıya satılan telefon mesela. artık çöp olan bir telefonun ikinci elinin olması ne kadar ahmak bir millet olduğumuzun göstergesi.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    galaxy wonder ne yahu. aynı fiyat segmentinde telefonları amiral gemilerini karşılaştıralım lütfen.

SDN Okuru

Thumbs up .................................................. ...................

telefon alacaksanız biraz bekleyin haziran ayında iphone6 çıkacak manyak bir telefon çok güzel

SDN Okuru

Standart note 3

bende aveadan aldım note 3 bende bahsettiğin gibi bi sıkıntı olmadı

SDN Okuru

5s al sikilirsan 1 2 ay sonra note 3 almak için üzerine para bile alirsin ama note 3 alirsan 5s e geçerken para vermek durumunda kalirsin..

berkaysavci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kullanis icin 2side farkli

TURKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arada 1.7 inç lik bir fark var. Benim tercihim iPhone 5S olurdu.

note3'ü bilmem ama alacaksan iphone alma ben aldım pişmanım yani..
    Adamlar herşeyi kısıtlamışlar sanki dünyada iphoneden başka telefon yokmuş gibi sadece ona bişey atabilip ondan alabiliyorsun yok işte zil sesini degişmek için para veriyorsun falan filan..

Hayrını göremeyince bi anlamı kalmıyo o kadar para gömmenin..

TURKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Ramazan.ulmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    note3'ü bilmem ama alacaksan iphone alma ben aldım pişmanım yani..
    Adamlar herşeyi kısıtlamışlar sanki dünyada iphoneden başka telefon yokmuş gibi sadece ona bişey atabilip ondan alabiliyorsun yok işte zil sesini degişmek için para veriyorsun falan filan..

Hayrını göremeyince bi anlamı kalmıyo o kadar para gömmenin..
    Kardeşim aksine ben iPhone beğeniyorum. Zil sesini değiştirmek parayla felan değil sen yapmayı bilmiyosun ben farklı zil sesleri atıp seçebiliyorum.

vasooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

note 3 derdim.fakat samsung'un eski modellerine güncelleme vermediğini biliyorsun.note 4 çıkınca note 3 üvey evlat muamelesi görecek.o bakımdan iphone derim ;)

Note 3 derim ben

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)