Etiketli Kullanıcı Listesi

Anket: Hangisi ???

Uyarı: Bu bir açık Ankettir, bu Anketi bütün Üyelerimiz görebilir ve oy kullanabilirler.

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 69
Like Tree22Beğeni

Galaxy s4 mü iphone 5s mi

Telefon Tavsiyeleri forumunda Galaxy s4 mü iphone 5s mi konusunu incelemektesiniz.

orcnd Nickli Üyeden Alıntı lg g2 ve note 3 çok güzel görünüyor bana. lg nin geçmişte yazılımdaki acemiliği biraz soğutsada lg çok şık telefonlar üretiyor. note 3 ise özellikleri açısından ...

keyloger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı orcnd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lg g2 ve note 3 çok güzel görünüyor bana.

lg nin geçmişte yazılımdaki acemiliği biraz soğutsada lg çok şık telefonlar üretiyor. note 3 ise özellikleri açısından çok iyi. kurcalamak için note 3, şık görünmesi için ise g2 diyebilirim
    lg g2'yi bende beğendim ama videolardan gördüğüm kadarıyla yazılım kanadı nispeten hala zayıf. Hoş ne açıdan baktığına göre değişir, s4 kullanıcısıyım ve 2gb ramin zaman zaman bana yetmiyor oluşu çok rahatsız edici

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alıntı blackdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen yalnış anlamışsın donma olayını oyunlarda falan sorun yok; sorun arayüzde saçma sapan bir arayüzü var samsung un ve çok ağır menüde ekran geçişlerinde falan kasıyor rehber vs uygulamaları geç açıyor yoksa uygulama performansı gayet iyi
    bende zaman zaman asphalt oynarken bile takılıyor da s4 takılıyorsa diğer cihazlar ne yapıyor merak etmiyor değilim.

blackdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı keyloger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lg g2'yi bende beğendim ama videolardan gördüğüm kadarıyla yazılım kanadı nispeten hala zayıf. Hoş ne açıdan baktığına göre değişir, s4 kullanıcısıyım ve 2gb ramin zaman zaman bana yetmiyor oluşu çok rahatsız edici

bende zaman zaman asphalt oynarken bile takılıyor da s4 takılıyorsa diğer cihazlar ne yapıyor merak etmiyor değilim.
    Şunu çok rahat söylerim htc one da kasmıyor ama felaket derecede ısınıyor iphone 5 de ise hiçbir sorun yok lg optimus g deki performansı nispeten daha iyidir s4 e göre çünkü 1280x768p ekran kullanıyor ve daha iyi performans sağlar xperia z hakkında yorum yapacak kadar bilgim ve deneyimim yok

Ekran boyutunu 4.3 inch yaptığı zaman iphone alacağım.

TheOne12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şu anda iphone 5s önde demek ki söylenen ile anket doğru çıkmıyor.

Lg gs290 modelinden beri lg den nefret etmişimdir.

Lg gs290 modelinden beri lg den nefret etmişimdir.

windows8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ahmetnazim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S4'ü kesinlikle sil, kasmayan, donmayan ve sarjı giden en iyi telefon şu anda One. Ama her HTC gibi fiyatı çok yüksek kaldı. Diğer gelen modeller biraz aşağı çekerse One alabilirsin bence. Eğer istemiyorsan dediğim gibi sonbaharda çıkan Android amiral gemilerinden birini al.
    One nın ses kalitesi ve tasarımı malzeme kalitesi harici bi üstünlüğü yok s4 ün 2600 htc one nın 2300 bataryası var sen neyin kafasını yaşıyosun s4 alalı bir ay falan oldu şuana kadar hiç kastıgını görmedim sen 2 tane real racing 3 mü açmaya çalıştın kamera olarak ön kamerası htcnin daha iyi ama arka kamerada hiç bi üstünlüğü yok hem senin kesinlikle sil dediğin telefon 20 milyondan fazla sattı bence sen birazdaha araştır ben htc one ı sevmediğimden yada fanboy olduğumdan degil senin htc yi al s4 çok kötü demene sinir oldum

mstfhll2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@windows8 arkadaşım sakin ol. sen ne dediysem aynısını o arkadaş demek istmemiş. Senin düşüncelerin neyse onun kide o s4 bende kullandım kötü değil ama en iyisi de degil. One nin iyi bi cihz oldugunu dusunuyorum . Çünkü ondan bi önceki amiral gemisini kullanıyorum. Bende one x plus bile s4 ten daha iyi.

ahmetnazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı windows8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    One nın ses kalitesi ve tasarımı malzeme kalitesi harici bi üstünlüğü yok s4 ün 2600 htc one nın 2300 bataryası var sen neyin kafasını yaşıyosun s4 alalı bir ay falan oldu şuana kadar hiç kastıgını görmedim sen 2 tane real racing 3 mü açmaya çalıştın kamera olarak ön kamerası htcnin daha iyi ama arka kamerada hiç bi üstünlüğü yok hem senin kesinlikle sil dediğin telefon 20 milyondan fazla sattı bence sen birazdaha araştır ben htc one ı sevmediğimden yada fanboy olduğumdan degil senin htc yi al s4 çok kötü demene sinir oldum
    Gerçekleri yazdım niye bu kadar dokunuyor sana fanboy değilsen anlamak güç. Girip dünyaca ünlü tarafsız telefon sitelerine bakabilirsin hepsi One ile S4 arasında One'ı tercih ediyor. En çok satan en iyi demek değildir boş konuşmaya gerek yok. HTC'nin ünü belli reklam bütçesi belli yöneten yeteneksizler belli. Kasmayan telefon kullanmadı isen kasmadığını sanman kadar doğal bir şey yok en basitinden tarayıcı bile kasıyor. Telefon kasmıyor arayüz kasıyor bu da Samsung'un ne kadar kötü yazılım yaptığını gösteriyor. Ha ben alığ cyanogenmod kurarım dersen eyvallah o zaman durma S4 al. Ama gözümle gördüğüme izlediğim videoları mı inaniyim ağır fanboyluk kokan bir yazıda yazana mı? One'da dediklerinin yanında gece çekimleri, arayüz avantajı var kaldı ki arayüz ile ilgili her şeyi, hızı olsun, işe yarar uygulama sayısı olsun, uygulamalarının kalitesi ve dizayn şıklığı olsun çok daha iyi. Oyun, batarya ve gündüz çekimleri hariç elle tutulur bi ekstrası S4'ün yok. Aynı para olsaydılar ki ilk başta öyleydi One varken 16 gb'lık S4 almak kadar saçma bir şey olamazdı. Ha batarya da bir günü dolduruyor hayli hayli. Daha fazlasına gerek var mı, bence yok. O yüzden batarya da benim için bir eksi değil.

Alıntı mstfhll2012 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @windows8 arkadaşım sakin ol. sen ne dediysem aynısını o arkadaş demek istmemiş. Senin düşüncelerin neyse onun kide o s4 bende kullandım kötü değil ama en iyisi de degil. One nin iyi bi cihz oldugunu dusunuyorum . Çünkü ondan bi önceki amiral gemisini kullanıyorum. Bende one x plus bile s4 ten daha iyi.
    Alakası yok onunla benim yazdığımın. Ama x plus ve s4 konusunda hakkın olabilir. Arayüz ve ekran bile yeterli aslında bir telefonu diğerinden iyi yapmak için.

Alıntı blackdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu çok rahat söylerim htc one da kasmıyor ama felaket derecede ısınıyor iphone 5 de ise hiçbir sorun yok lg optimus g deki performansı nispeten daha iyidir s4 e göre çünkü 1280x768p ekran kullanıyor ve daha iyi performans sağlar xperia z hakkında yorum yapacak kadar bilgim ve deneyimim yok
    Sarjda iken telefonu ağır işler için kullanmaz isen bir ısınması falan yok aletin. Kaldı ki o da normal ısınma sınırları içinde sadece alüminyum olduğu için ısı dışarı daha rahat çıkıyor.
    Konu ahmetnazim tarafından (15-09-2013 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

EzberimSin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tabiki 5s

alo diyeceksen note 3 yok oyun oynayayım film filan izleyeyeyim diyeceksen şarj uzun gitsin diyeceksen note 3 al.

NGungor96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hepsini al.
    iyi olanı kullan
    hoşuna gitmeyenleri çöpe at.
    faruk119 bunu beğendi.

keyloger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TheOne12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya anket ekledim.

Şu anda 5s ile z1 eşit gidiyorlar.
    anketin gösterdiği, android tercih edenler ios tercih edenlerin 2 katı

htc one x plus bile daha mı iyi güldürme beni

@windows8 valla zoruna gidince ancak gulersin zaten. One x plus sınıfında en iyilerinden. Bunu s3 le kiyaslayincada anlarsın. Ekranı hd ve işlemcisi tegra 3 plus yani telefonu çok rahat kullanabiliyorum. Son çıkan oyunları sorunsuz high ayarlarda oynuyorum. Hafızasını hiç söylemiyorum 64 gb. Kamerası imagechip var ve mükemmel renk tonunda ısınması var sadece oda tüm cihazlarda var ben burada s4 un hiçbir artisini göremiyorum tek artisi damacana plastiginden olması ve rehberi mesajları geç açması ha birde widgetlerda donmasi. Başka artisi yok sanırım. Siz o s4 güzel stabil yalanlarini başkalarına anlatın. Ben kendim aldım o cihazı yeni çıktığında ve 3 hafta sonra iade ettim. Samsung sizi kandirsin 8 çekirdek diye ve benchmarklarda 3 puan fazla aldığını göstersin. Sizlerde sevinin

MyNickname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S4 alınmaz artık bütçen de varsa xperia z1 ya da lg g2 öneririm. Note 3'e gelirsek o bir telefon değil ona telefon demek telefonlara hakaret olur. Git tablet al daha iyi

@windows8 valla zoruna gidince ancak gulersin zaten. One x plus sınıfında en iyilerinden. Bunu s3 le kiyaslayincada anlarsın. Ekranı hd ve işlemcisi tegra 3 plus yani telefonu çok rahat kullanabiliyorum. Son çıkan oyunları sorunsuz high ayarlarda oynuyorum. Hafızasını hiç söylemiyorum 64 gb. Kamerası imagechip var ve mükemmel renk tonunda ısınması var sadece oda tüm cihazlarda var ben burada s4 un hiçbir artisini göremiyorum tek artisi damacana plastiginden olması ve rehberi mesajları geç açması ha birde widgetlerda donmasi. Başka artisi yok sanırım. Siz o s4 güzel stabil yalanlarini başkalarına anlatın. Ben kendim aldım o cihazı yeni çıktığında ve 3 hafta sonra iade ettim. Samsung sizi kandirsin 8 çekirdek diye ve benchmarklarda 3 puan fazla aldığını göstersin. Sizlerde sevinin
    Gördük tegra 3 ü oyunlarda sen s4den iyi diyipte s3 e taş atma benim zaten hiç bi firmayla zorum yok. yok galaxy s4 ü kesinlikle sil htc one hepsinden daha üstün havalarına girdin sanki aralarında dağlar kadar fark var

Alıntı windows8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gördük tegra 3 ü oyunlarda sen s4den iyi diyipte s3 e taş atma benim zaten hiç bi firmayla zorum yok. yok galaxy s4 ü kesinlikle sil htc one hepsinden daha üstün havalarına girdin sanki aralarında dağlar kadar fark var
    tegra 3 plus diyorum daha gelişmişini yani. One hepsinden üstün değil ama en azından samsungun plastik cihazından daha üstün

tegra 3 plus diyorum daha gelişmişini yani. One hepsinden üstün değil ama en azından samsungun plastik cihazından daha üstün
    Yav he he şu anda hiç bi firma hiçbi firmadan çok daha üstün değil zaten türkiyede 4g olsaydı htc one la aynı donanıma sahip olanı yani I9505 kulanıcaktık htc nin ürünlerinin birçogu samsung ürünlerinden daha iyi (Orta segment) samsung sürekli telefon cıkarıyo ona bişey diyemem ama amiral gemisi denilen telefonlarda bu üstünlük yok

Bu arada ben samsung fanı falan degilim zaten ben iphone 5 istedim s4 almışlar bende kullanmak zorunda kaldım

TheOne12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konuyu dağıtmayın.

FATAL1TY` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aklında illa iPhone varsa iPhone 5S. Ama bence Samsung Galaxy S4 eğer büyüklük sorun etmezsen Samsung Galaxy Note 3

fatihrednight1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S4 ile İphone 5S konusuna gelince tabikide:İphone 5S
    S4 oyunları iyi oynatabilir ama rehber hızı,tarayıcı hızı,arayüz hızı vb. çok
    kötü,üstelik telefonda çok ısınıyor,yarım saatte cayır cayır
    yanıyor,telefonun donanımı zaten telefonu öldürüyor,İphone 5S kat kat
    daha iyi S4'ten bence,bana kalırsa ve gerçekten rahat etmek istiyorsan,
    İphone 5S al,ama şuda var:Xperia Z1 veya Lg G2'de alabilirsin.Bu
    telefonlarda gayet güzel,oyunlarda,tarayıcı hızında vb. sorun yaratcaklarınıda hiç düşünmüyorum.Note 3'e gelincede:Tamam evet doğru telefon donanımı ve özellikleri genel olarak iyi fakat,işlemcisi kötü(ismini unuttum şimdi,değişik bir işlemci kullanıyordu xli bişeydi,ghz'si iyi ama işlemci markası kötü),buda performans eksikliği demektir,Htc One ise gerçekten çok hızlı,şık ve iyi bir telefon ama onunda ısınma sorunu var,kasası alüminyum olduğu için çabuk ısınabiliyor,onun dışında herşeyiyle mükemmel bir telefon.Bence:Eğer küçük ekran ve para sorun değilse İphone 5S al (çünkü,diğer çıkan ve çıkıcak olan telefonlardan muhtemelemen biraz daha pahalı olucak.),Eğer bunlar problemsede Xperia Z1 veya Lg G2 al.
    (Yorumum uzun oldu özür dilerim arkadaşlar,işi özetleyemedim bu yoldan anlatmayı seçtim,kullandım ve daha yararlı buldum,tekrar özür dilerim )
    Konu fatihrednight1 tarafından (18-09-2013 Saat 06:36 ) değiştirilmiştir.

Alıntı fatihrednight1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S4 ile İphone 5S konusuna gelince tabikide:İphone 5S
    S4 oyunları iyi oynatabilir ama rehber hızı,tarayıcı hızı,arayüz hızı vb. çok
    kötü,üstelik telefonda çok ısınıyor,yarım saatte cayır cayır
    yanıyor,telefonun donanımı zaten telefonu öldürüyor,İphone 5S kat kat
    daha iyi S4'ten bence,bana kalırsa ve gerçekten rahat etmek istiyorsan,
    İphone 5S al,ama şuda var:Xperia Z1 veya Lg G2'de alabilirsin.Bu
    telefonlarda gayet güzel,oyunlarda,tarayıcı hızında vb. sorun yaratcaklarınıda hiç düşünmüyorum.Note 3'e gelincede:Tamam evet doğru telefon donanımı ve özellikleri genel olarak iyi fakat,işlemcisi kötü(ismini unuttum şimdi,değişik bir işlemci kullanıyordu xli bişeydi,ghz'si iyi ama işlemci markası kötü),buda performans eksikliği demektir,Htc One ise gerçekten çok hızlı,şık ve iyi bir telefon ama onunda ısınma sorunu var,kasası alüminyum olduğu için çabuk ısınabiliyor,onun dışında herşeyiyle mükemmel bir telefon.Bence:Eğer küçük ekran ve para sorun değilse İphone 5S al (çünkü,diğer çıkan ve çıkıcak olan telefonlardan muhtemelemen biraz daha pahalı olucak.),Eğer bunlar problemsede Xperia Z1 veya Lg G2 al.
    (Yorumum uzun oldu özür dilerim arkadaşlar,işi özetleyemedim bu yoldan anlatmayı seçtim,kullandım ve daha yararlı buldum,tekrar özür dilerim )
    Kardeşim bahsettiğin işlemci Exynos senin ;) Ayrıca Exynos kötü bir işlemci değil, aynı sezon üretimi olan Snapdragon işlemcileri geçiyor. Ayrıca Snapdragon gibi A9 değil de A15 işlemci kullanılıyor yani mimarisi daha yüksek. Ayrıca yeni versiyon ( 5420) S4 teki işlemci ( 5410) dan %25 daha hızlı çıkıyor testlerde. Islemci markası kötü nedir, biraz araştıralım

Arkadaşım exynos işlemcisi baya sıkıntılı bir işlemci. Isınma sorunu yaşıyor. Ki note3ün exynosu 4k kamerayı ve sesi desteklemiyor. Yani türkiyeye gelen işlemcisi ile bütün özelliklerini kullanamayacaksın. Kötü değil fakat, s800 kadar dengeli bir işlemci değil.

Dea
    Dea isimli üye şu an offline konumdadır
    Dea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bana Kalırsa Note 3 Al Snapdragon 800 Türkiyeye Gelse Bende Almayı Düşünüyorum
    FATAL1TY` bunu beğendi.

eairmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya 5S yada note 3 gerisi hikaye

gardaş s4 tek gecerim ı phonda güzel ancak s4ü alırım yerinde olsam

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)