Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 75 ve 77
Like Tree15Beğeni

Windows phone 8 mi android mi ?

Telefon Tavsiyeleri forumunda Windows phone 8 mi android mi ? konusunu incelemektesiniz.

android daha iyi daha çok oyunları var ...

android daha iyi daha çok oyunları var

SDN Okuru

Thumbs up tavsiye

Kardeş sana bir fikir vereyim bende 520 war ama bir eksiklik hissediyorum ama tarifi olmayan bir eksiklik nasıl ama androit telefonda daha bir hoş esikliğimi dolduruyor menüsü ile olsun playstor mazasıyla olsun bir hoş ama wp nerde bilgisayardaki çoğu şeyleri yapıyorum hele internete gezintisi mütiş hiç kasma donma yok sana Kalmış Ama LUMİA WP.(:

SDN Okuru

sony experia z diyen yok mu ??

kamera uygulamaları kamera gece çekimi çift flaş sağlam kasa pureview + carl zeiss kamera yeterince oyun ücretsiz navigasyon = Nokia Lumia 925 ya da 920

SDN Okuru

Kardeşim, burda bazıları windows phone hakkında uygulama kaldıramıyorsun falan demiş, parmağını sola itip yan sekmeden kaldırmayı denememiş. Öyle menüsü olduğunu bile şuan benden duydu. Kendim iphone5 alacaktım. Ama herkeste var diye tercih etmedim. S4 kullanıyordum bir süre sonra frapsların yükseldiğini farkettim. Android tam bir fraps makinası. Tercih edeceksen 2. el temiz bir iphone4s tercih edebilirsin. Çok iyi stabil. Ama eğer farklı olayım. Arkadaşlarım bune bune desin, iphone5 ile stabilite konusunda yarışsın. Uygulama doncak olsa bile donmayı beklemeyip masaüstüne atsın, direk 925 ve üstünü tercih et. Kendim 925'i tercih ettim. Evet uygulama yok fazla. Ama burda bi arkadaş çok mantıklı yorum yapmış. 1 milyar uygulamanın en az 4 de 3'ü boş. En ihtiyacın olacak şeyler Windows Phone'da. Hem şuan çok emin adımlarla ilerliyor. Google'nin yapmış olduğu grafik'e göz atarsan. Çok memnunum ihtiyacım olan tüm uygulamalar mevcut. He birde o yine iphone 4 donmuyor diyen arkadaşın yine salladığını fark ediyorum. İos7 düşmanı iphone4 istersen dene ve gör. İphone 4 alcağına blackberry al daha az sinirlenirsin Herneyse ben android'i kesinlikle tavsiye etmem. Belli süre sonra frapslar başlıyor. Alacaksan İphone4s+ veya Lumia925+ alıcaksın. 925 için 200 liracık daha zorla bütçeni ama yok dersen, 920 de alabilirsin arada tasarım farkı hariç pek bir değişiklik yok. Ama 925'i tasarımı yüzünden direk al derim. Herneyse karar senin.... Bu arada HTC windowsphone hiç bulaşma derim, nokiayı satın aldıktan sonra windowsphone daha bir üstlerine düştüler. Çoğu uygulama Nokia cihazlara göre diyebilirim dostum. WP seçiceksen bu NOKİA olsun.

bence s4 zoom iyi olabilir

WienWarrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oyun filan oynarım diyorsan android,ancak sen daha çok webte dolaşırım müzik dinlerim kamera vs. demişsin o zaman Windows phone 8 al derim ben

ConfickerBelasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hiç android kullanmadıysan android seni kanser eder google play'in halini gördükçe kahrolursun en azından çocuğunun yanında yorumları okuyamazsın çocuk bu ne demek? diye sordukça cevap veremiceğin yorumlar var windows phone daha iyi.
    theBUBY bunu beğendi.

Windows 8 tabiki Dandroide bakma bile

Bu başlık altına yazılan tüm mesajları ilk günden son güne kadar okuyan birisi şunu açıkcası anlar:

Apple ayrı bir dünya ama hala en iyisi. Avantajı iyi olması ve yazılım desteği, dezavantajı pahalı olması. Ama seçenek sayısı az.
    Android iyiydi hala iyi gibi ama sıkıntısı şu Android'in biraz Vahşi BAtı gibi... Telefon ile uğraşmak isteyen kullanıcılar için iyi, ama işimi sorunsuz göreyim, telefonu da zaten fazla kurcalamayacağım diyorsan bence gidilecek yol değil. Vahşi Batı'nın iyi yönleri çok, ama kötü yönleri de çok.
    Windows Phone ise yükselen bir değer gibi duruyor, hala uygulama eksiği var ama bu eksik belli başlı uygulamalarda çok azalmış. iPhone'nun iyi yönlerini alıp, fiyatını kısarak çok iyi bir alternatif olmuş. Buna ek olarak Nokia kalitesi de bir +. Evet telefon biraz daha ağır, biraz daha kalın, ama bu daha ergonomik sanki ve kesinlikle daha dayanıklı... Şu an benim için doğru tercih, ama telefonla uğraşacağım gencim ben diyorsan birşey diyemem.

Nokia Lumia 620 kullanıyorum. 1 sene oldu ve memnunum. Şu ana kadar hiçbir falsosunu görmedim.
    Konu falcon291 tarafından (28-01-2014 Saat 23:31 ) değiştirilmiştir.
    theBUBY ve T800 bunu beğendiler.

nasıl kalın? ben bakıyorum lumialar ince görüzüküyor.

yusufbyhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence android çünkü daha bir iki yaşındaki bir işletim sistemi olan 8 yapısı gereği biraz ikinci sınıf tabi bu kişisel görüşüm diğer bir konu olarak dediğim gibi yeni bir işletim sistemi olduğu için nede olsa çok çeşitli uygulama sunulmuyor kullanıcılarına tasarım ve kullanış açısından da değerlendirecek olursak bence 8 biraz geride kalıyor kısacası android on numara beş yıldız ;)

Alıntı ConfickerBelasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl kalın? ben bakıyorum lumialar ince görüzüküyor.
    Merak ediyorum aynı telefonlara mı bakıyoruz. Lumia'lar genel olarak diğer telefonlara göre daha ağır ve daha kalındı. Benim 620 ile aldığım dönemde karşılaştırdığım s3 mini arasında bu yönden hatırı sayılır bir fark vardı...

LittleMonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı falcon291 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorum aynı telefonlara mı bakıyoruz. Lumia'lar genel olarak diğer telefonlara göre daha ağır ve daha kalındı. Benim 620 ile aldığım dönemde karşılaştırdığım s3 mini arasında bu yönden hatırı sayılır bir fark vardı...
    Hala kalın bir farkı yok
    Birde üstüne kılıf taktığını düşün

Alıntı LittleMonster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala kalın bir farkı yok
    Birde üstüne kılıf taktığını düşün
    kalın olsun cebinde yamulmaz böylece...

resim the grudge'tan.

kalın olsun cebinde yamulmaz böylece...

resim the grudge'tan.
    İphone 5 lerin kronik sorunlarını genellemek yanlış bence
    Hem ince hem sağlam cihazlar var sonuçta piyasada

Alıntı LittleMonster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İphone 5 lerin kronik sorunlarını genellemek yanlış bence
    Hem ince hem sağlam cihazlar var sonuçta piyasada
    aslında bu iphone'u bu hale getirenin suçu düzgün kullansaydı.

aslında bu iphone'u bu hale getirenin suçu düzgün kullansaydı.
    Yani katılıyorum

Haha LG boşuna flex ekran yapmış

Kalınlığı ve ağırlığı ben dezavantaj olarak görmüyorum. Kalın olması rahat tutuş sağlıyor, elime S3-S4'ü alınca telefonla rahat konuşamıyor hissine kapılıyorum. Belki bir süre sonra alışacağım ama bilemiyorum. Dün kardeşimin eşinin S4'ünü gördüm. Ekran çatlamış, kasasında bolca çizikler var, yere düşürmüş -birkaç kere- tamam ben de benim Lumia 620'yi düşürdüm ama benim telefonda çizik bile yokken, kabul etmek lazım bu kullanmayla da alakalı ama şunları kabul etmek lazım. İnce telefon çok daha nazik oluyor ve ekran büyüyüp telefon inceldikçe telefon daha kullanışsızlaşıyor.

Bu arada işim gereği vaktimin %80'inini bilgisayar karşısında geçirdiğim için telefonun kimi özelliklerini daha az kullanıyor olabilirim bu yüzden telefon kullanım alışkanlıklarım sizden çok daha farklı olabilir bunu da dikkate alın lütfen...Büyük ekranlı telefonlar ilginç şekilde sanki telefonlarını çantalarında taşıyan kadınlara daha uygun gibi. Telefon benim kot pantolonumun içine girmeli... Giremiyor ise olmuyor...
    ConfickerBelasi bunu beğendi.

TURKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben Android öneriyorum.

Kalınlığı ve ağırlığı ben dezavantaj olarak görmüyorum. Kalın olması rahat tutuş sağlıyor, elime S3-S4'ü alınca telefonla rahat konuşamıyor hissine kapılıyorum. Belki bir süre sonra alışacağım ama bilemiyorum. Dün kardeşimin eşinin S4'ünü gördüm. Ekran çatlamış, kasasında bolca çizikler var, yere düşürmüş -birkaç kere- tamam ben de benim Lumia 620'yi düşürdüm ama benim telefonda çizik bile yokken, kabul etmek lazım bu kullanmayla da alakalı ama şunları kabul etmek lazım. İnce telefon çok daha nazik oluyor ve ekran büyüyüp telefon inceldikçe telefon daha kullanışsızlaşıyor.

Bu arada işim gereği vaktimin %80'inini bilgisayar karşısında geçirdiğim için telefonun kimi özelliklerini daha az kullanıyor olabilirim bu yüzden telefon kullanım alışkanlıklarım sizden çok daha farklı olabilir bunu da dikkate alın lütfen...Büyük ekranlı telefonlar ilginç şekilde sanki telefonlarını çantalarında taşıyan kadınlara daha uygun gibi. Telefon benim kot pantolonumun içine girmeli... Giremiyor ise olmuyor...
    çok doğru inceliklerinden çatır çutur kırılıyorlar lumia 525 ch@t527'den kalın mı?

Tamamda bu samsung ile alakalı hem ince hem dayanıklı cihazlar var
    Mesela Htc One , Xperia Z , Z1 gibi
    bnm Z1 2-3 kez rahat düşürmüşümdür elimden hiç çizik birşey yok

Little Monster dediğini anlıyorum. Mutlaka ince ve daha dayanıklı cihazlar vardır, ama piyasa şu anda Samsung'un S3 ve S4'lerin elinde... Bu yüzden onu örnek olarak almam çok doğal, bir de ben incelikle ilgili olarak bir de telefonu tutma, konuşma yönünden şikayetciyim. Tek sıkıntım bu düşürme olayı değil. Kardeşimde HTC One var, kaç defa servise gitti, sıkıntı orada düşürme ile de ilgili değildi, en sonunda telefonun board'u değişti. Bu arada HTC'nin servisleri Türkiye'de iyi değil diye yazılanlar vardı, çok da yanlış değil diye notumu düşeyim... Bu arada Nokia servisi ile -henüz- tanışmadım, umarım da hiç tanışmam, ama

Bu arada Ben Andorid tavsiye ediyorum diye kısacık, hiçbir bilgi ve neden içermeyen mesajlar atmaktaki amacı anlayamadım desem...
    Konu falcon291 tarafından (31-01-2014 Saat 08:25 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

Standart wp8-androidemeydanokuyacak

beyler pc de ne kulllanıonuz ilerde wp8 androidi gecerse hic sasırmayin wp de duzgun adam gıbı bedava oyun kac tane var bedava uygulama varmis birak bu isleri 10 tane uygulamadan 3 tanesi adam gibi cikar pc deki gibi program oyun vs seylerde windows daha on pilanda olacak goruceksiniz androidi silicek htc bile caktı kofteyi telefon uretior

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)